Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

AMCA OĞLUNUN İBNESİ OLDUM

| Genel | 4 Aralık 2020

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Birlikte büyüdüğümüz amcaoğluyla akran sayılırız. Amcamlarla aynı evde oturuyorduk ozamanlar. Anlatacağım olaylar gerçekleştiğinde ben 18 yaşındaydım, Amcaoğlu ise benden 7 ay büyüktü. Erotik dergilerdeki resimlere bakıp, yarraklarımızla oynuyor, 31 çekiyor ve birlikte boşalıyorduk. Bunları yaparken her ikimiz de belden aşağı soyunup öyle yapıyorduk. Amcaoğlunun gözleri sürekli götümdeydi. Ne zaman göz göze gelsek, O’nu götüme bakarken yakalıyordum. Ama ben de her defasında onun iri ve kalın yarrağına bakıp öyle 31 çekiyordum.

Benim yarrağım da küçük sayılmazdı, ama amcaoğlunun aleti muhteşemdi. Bazen evde yalnızken, götüme dolmakalem, havuç, salatalık gibi şeyler sokarak amcaoğlunun iri ve sert yarrağını hayal ederek ve bundan zevk alarak 31 çekiyordum. Bu nedenle, birlikte olduğumuz zamanlarda da amcaoğlunun yarrağına bakarak 31 çekmekten hoşlanır olmuştum.

Birgün amcaoğlu ile dayımlara gittik. Yemek yedik, geç vakitlere kadar oturduk. Dayım, “Vakit çok geç oldu, bu gece burda yatın, sabaha evinize dönersiniz.” dedi. Yengem de ikimize tek bir yatak hazırladı. Yatağa yattıktan sonra biraz kakara kikiri yapıp uyumaya çalıştık. Amcaoğlu arkamdan beni kucaklayıp, “Lan karı koca gibi aynı yatakta yatıyoruz, dimi?” diye sorunca ben biraz kıkırdadım. “Ne o lan, hoşuna mi gitti?” dedi. Ben de, “Evet, arkama ne güzel yaslandın.” dedim. Bu arada yarrağının sertliğini arkamda hissettim. Sanki kıçımın ayırımına getirip yaslamıştı. Yarrağının sıcaklığını hissediyordum.

Elimi arkama götürüp yoklayınca belden aşağısının çırılçıplak olduğunu anladım. Ve elim onun sertleşmiş ve irileşmiş yarrağına değdi. “Tutsana biraz.” dedi. Avucuma aldığım yarrağında sanki kalp atışlarını duyuyordum. “Yavaş yavaş avuçla biraz.” dedi. Ben de elime aldığım yarrağını hafif hafif avuçlayıp bırakıyordum. Aynı zamanda da sıvazlamaya başladım. Benim yarrağım da sertleşmiş, iyice kalkmıştı. Öbür elimle de kendi yarrağıma aynı şeyi yapıyordum.

“Hadi sen de pijamanı ve külotunu çıkarsana.” dedi. Bir çırpıda hepsini çıkarıp ayak ucuma doğru ittim. Şimdi ateş gibi yanan sert ve irileşmiş yarrağını götümün arasında hissediyordum. Bu bana acaip bir zevk veriyordu. Biraz sonra arkamda bir ıslaklık hissettim. “Ne o lan, geldin mi yoksa?” dedim. “Hayır oğlum, ön sıvılarım akıyor götüne.” dedi. Benim de sıvım geliyor elime akıyordu. Çünkü o bana sürttürdükçe ben de 31 çekiyordum.

“Götünü biraz bana doğru çıkarsana, benimkinin başını deliğine değdirmek istiyorum.” dedi. Kıçımı ona doğru yaklaştırdım. Kayganlaşan yarrağının başını götümün deliğine değdirmeye başladı. Zevkten gözlerim kapanıyordu, inanılmaz bir derecede zevk almaya başlamıştım. Daha önce hiç böyle bir deneyimim olmamıştı. Aynı anda amcaoğluna karşı, karışık duygular duymaya başladım. Nefes alışları sıklaşmış, kollarıyla iyice belime sarılmış, sert yarrağını götüme bastırmaya başlamıştı. Acı ile karışık zevk dalgaları arasında gelecek gibi oldum. Ama ne kadar ileri gideceğini bilemediğim için gelmemi geciktiriyordum. Amcaoğlunun deliğime dayadığı yarrağından daha fazla zevk almaya çalışıyordum.

O birden, “Lan dayınlar uyudumu acaba, bizim inlemelerimizi duymuşlarmıdır ki?” dedi. Ben, “Hayır, onların odasından uzaktayız, ama yine sessiz olalım!” dedim. Ben aldığım zevkin doruğuna doğrutırmanmaya başlamıştım. Yarrağının başı deliğimi zorluyor, fakat bir türlü içime giremiyordu. Canımda yanmaya başlamıştı. Belime sardığı kollarını göbeğime oradan memelerime doğru kaydırıyor, her yerimi istediği gibi mıncıklıyordu. Artık dayanamayacağımı anladım, “Ben geliyorum.” dedim. “Lan ben de geliyorum, ama götüne gelmek istiyorum, çok kasıyorsun sokamıyorum götüne.” dedi.

Elimi apışaramdan arkama doğru uzatıp sırılsıklam olmuş yarrağını avuçladım, taşaklarımla bacaklarımın arasına yerleştirdim ve iyice kıstırdim. “Hadi şimdilik böyle boşal, götümü sikmeyi daha sonra denersin, ben bittim artık tutamayacağım kendimi.” dedim. “Kasıklarına mı boşaltayım, böyle mi istiyorsun?” dedi. “Evet hadi getir artık bellerini, fışkırt her yerime sıcak sıcak.” dedim. Her ikimizde birden patlayıverdik. Ben avucuma, amcaoğlu da götüme, kasıklarıma, bacakarama fışkırmaya başladı. Sıcak sıcak belleri sanki yanardağ lavları gibi yarrağından akıyordu ve bitmek bilmiyordu. Yapış yapış olmuştum. “Yatağı kirletmeyelim, yengem sabah yatağı kaldırırken anlamasın.” dedim. Sonra sessizce tuvalete gidip yıkandım, yatağa dönüp, götümü iyice ona yaslayıp yattım ve uyuduk.

Sabah kalkıp kahvaltı yaptıktan sonra doğruca eve geldik. Geldiğimizi annemlere haber verip, biraz bahçede oyalandık. Daha sonra amcaoğlu bana bakıp gülümseyerek, “Hadi gene yapalım mı?” dedi. “Yapalım ama, nerede yapacağız?” dedim. “Evin altında bodrum gibi bir oda var ya, orada.” dedi. O odaya kullanılmayan eşyalar konuluyordu. Eskiden arada bir o odaya girip birlikte oynardık. “Bir krem filan mı bulsak acaba, çok büyük yarrağın var, canım çok acıyor.” dedim. “Ben annemin kremlerinden birini alıp geleyim hemen.” dedi. Koşarak alıp geldi, birlikte bodrumdaki odaya süzüldük. Kapıyı da arkadan sürgüledik.

Hemen soyunduk. Çırılçıplak kalıp, birbirimizi yalamaya ve öpüşmeye başladık. Amcaoğlunun vücudu oldukça kıllı idi, sürekli traş olduğundan sakalları da sert çıkıyordu. Bense tam bir kız gibiydim. Ne sakalım ne de kıllarım vardı. Götüm de Kaymak gibi idi. Beni yalayıp öptüğünde sakallarını boynumda, koltukaltımda, götümün yanaklarında hissediyordum, çok zevk veriyordu. “Memelerimi emsene.” dedim. Birden memelerime saldırıp, ısırarak emmeye başladı. Nasıl zevk alıyordum anlatamam. “Hadi yarrağımı ağzına al. Emmeni istiyorum, götünü sikecek yarrağımı kıvamına getir, hadi.” dedi.

Önüne diz çöküp, şehvetten kabarmış, irileşmiş, ucunda sıvıları akan yarrağını ellerimle kavrayarak ağzıma götürdüm. Sıcacıktı. Kalp atışlarını hissediyordum dudaklarımın arasında. Yarrağının başı, dışarı akan sulardan kayganlaşmıştı. Ağzıma erkekliğinin kokusu doldu önce. Bu beni iyice tahrik etmeye yetmişti. “Em yarrağımı, taşaklarımı da hafif hafif avuçla!” diye emir verdi. Alabildiğim kadar ağzıma soktuğum yarrağını emmeye başladım. Bir taraftan da taşaklarını sıvazliyor, avuçlarımda o muhteşem toplarla oynuyordum. Bir süre iştahla emdim ve yaladım. Kaygan ama lezzetli bir tadı vardı yarrağından sızan sularının.

Nefesi sıklaşmaya başladı. “O yumuşak, kılsız, yuvarlak götünü sikmek için kendimi zor tutuyorum.” dedi. Ellerini aşağı doğru memelerime uzatmış, onları mıncıklayıp duruyordu. O kadar çok şehvetlenmiştim ki, artık götümün deliği açılıp kapanıyor ve kaşınıyordu. “Hadi artık sik beni, yarrağını götüme sokmanı istiyorum, akıt içime sıcak bellerini, doyur götümü yarrağına.” deyince beni domalttı. Dönüp ona baktığımda, elinde krem kutusundan parmakladığı krem duruyordu. Götümün deliğini kremlemeye başladı. Parmağını da yavaş yavaş içime daldırıyordu. Sonra deliğime iki, daha sonra da üç parmağını soktu. Götdeliğim iyice açılıyordu. Zevkten kendimden geçiyordum. Soktuğu parmakları böyle zevk veriyorsa, o kocaman sert yarrağından nasıl zevk alacaktım, bunu hayal ederek beklemeye başladım.

Her iki eliyle götümün yanaklarını ayırıp, yarrağının başını deliğime yerleştirmeye başladı. Yarrağının başı kolayca içime kaydı. Zevk ve şehvetten gözlerim kapandı, tarif edilmez bir zevk dalgası götümden kasıklarıma oradan da memelerime yayılmaya başladı. Geri çekilip çıkarır gibi yapıp tekrar götüme yüklenmeye başladı. Yarrağının başını ve biraz geri kalanını soktu. “Acıyor, daha yavaş sok.” dedim. “İlk girişte biraz acır, merak etme sonra zevkten gebereceksin, daha sonraki sikişte gerçek zevki tattıracağım sana.” dedi ve iyice sokup çıkarmaya, götümü sikmeye başladı. Taşakları ‘Lap, lap!’ diye ses çıkararak götümün yanaklarına vuruyordu.

Daha sonra iyice köklediğinde uçuyordum zevkten. Ayaklarım yerden kesilmişti sanki. Götümü, beni siken amcaoğluna iyice bastırıp, daha derinlerime ulaşmasını sağlıyordum. “Ulan kızlarda bile yok böyle bir göt, bittim götüne. Bundan sonra kızlara bakmayacağım bile.” deyip, sokup çıkarışlarını hızlandırmaya başladı. Amcaoğlu üzerimde götümü sikiyor, ben de altında ona eşlik etmeye çalışıyordum. “Daha fazla dayanacak halim kalmadı, patlat içime.” dedim. Ve benim bellerim, üstüne çıktığımız kanepeye, bacaklarıma ve karnıma doğru fışkırıyordu. “Daya götünü iyice yarrağıma, bak geliyorum işte, akıtıyorum içine sıcak sıcak bellerimi. Ağzına da getirecem, yutturacağım sana bellerimi.” diyerek götüme boşaldı.

İçime bir sıcaklık yayılmaya başladı. Bir doluluk hissi, muhteşem bir zevk… Sonra üzerime yığılıp bir an öylece kaldı. Götümün deliğinden bacaklarımın iç taraflarına doğru belleri taşmış, sızıyordu. Ne kadar çok beli vardı. Benim belimin enaz dört beş katı beli geliyordu, her seferinde. Yavaş yavaş içimden çıkardığı yarrağını, taşaklarından ucuna dogru sıvazlayarak, kalan bellerini de dışarı çıkardı. Hemen ağzıma, dudaklarımın arasına aldığım yarrağını emmeye başladım. Buruk kokulu ve kaygan bir şeydi beli. Ama kokusu yarrağının kokusuna benziyordu. Yavaş yavaş inmeye başlayan yarrağını yalayıp bir güzel temizledim. Ağzıma dolan belleri de yuttum. Damağımda yapışkan bir tad kaldı.

“İşte şimdi tam olarak karı koca gibi olduk. Nasıl, beğendin mi götümü? Beni herzaman yarrağına ve bellerine doyuracaksın, değil mi kocacığım?” dedim. “Seni sikmek hep aklımdaydı. Götünün güzelliğini fark ettiğimden beri bunu istiyordum. Ama sen de çok güzel göt verdin bana, beni zevkten kudurttun. Hadi yanyana biraz uzanalım. Yarrağımı ağzına alıp em biraz ve yeniden sertleştir, o yumuşak, kılsız, güzel götünü bir daha sikmek istiyorum, hadi karıcığım.” dedi.

Bel kokusuyla sıvanmış yarrağını dudaklarımın arasına aldığım an sertleşmeye ve irileşmeye başladı. Yavas hareketlerle emmeye başladım. Bir yandan da taşaklarının kıllarını okşuyor, kocamı yeni bir sikişe hazırlıyordum. Kaşınmaya başlayan götümden halen belleri dışarı sızıyor, kasıklarıma doğru akıyordu. İştahla kocamın yarrağını emmeye devam ettim. Bir kez daha götümü sikti o gün. O götümü sikmekten, ben de götümü ona siktirmekten inanılmaz zevk almıştık. O günden sonra amcaoğlu artık benim kocamdı, ben de onun ibnesiydim!

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

8152 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.