Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

amcamın karısı ile

| Birebir Hikayeler | 7 Ekim 2014

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikayeler (7)

3-4 yıl öncesinde başlayan bir serüven. Bir gün amcamlardaydık gündüz. annem ben falan oturmaya gitmiştik. yaşım 14 falan. yengem salondan çıktı üstüme rahat birşey giyeyim dedi. altında ya etek vardı ya da bol kumaş bir pantolon. etek varsa pantolonunu pantolon varsa eteğini giycekti. ben de farketmedim ne için kalktığını, mutfağa gidiyordum su içmeye. yatak odasının önünden geçerken kapı açıktı bi baktım yengem üstünü değiştiriyor. kapı arkasına kadar açık ve aramızda 3-5 metre var. beyaz büyük külodu vardı altına üstünde kazağı duruyodu. kalçaları çok büyüktü baldırları da öyle dehşet birşey.
Bu aklıma geliyodu arada yengemi pek düşünmüyordum ama. Artık 16 yaşıma gelmiştim ve etrafımdaki olgun kadınlar dikkatimi çekiyordu. en başta da yengem. yengem 1,70 boyunda sarıya yakın saçlı iri göğüslü, dolgun kalçalı göbeği olan balık etli bir kadın. beyaz tenli ve teni yumuşak.

Yengem altına da üstüne de bol giyen bir kadın. yerden birşey almak için eğilse göğüsleri tüm çatalıyla belli oluyordu. iri olması da cabası. arkası dönük eğilirse de kalçaları 2kat büyüyordu. Ben o 2 yıl önceki olayla birlikte yengeme artık ilgi duymaya başladım. rüyalarıma giriyor, hayallerimde yengemle birlikte oluyordum. yengem rahattı, hani öyle açık konu konuşmazdık ama “lan” falan diyerek el şakası yapardı enseye tokat misali. kafama koymuştum yengeme anlatıcaktım bunları. ama nasıl yapmalıydım? bikaç rüya gördüm. bunları anlatıcaktım ve anlattıktan sonra en güzeli olan bir rüyayı gerçekleştirmeye çalışcaktım. gece uyurken hep olayı kurguluyordum. rüyamda yengemle konuşuyoruz evde yanlızken kız arkadaştan vs. açılıyo mesele ve yapılacak şeylere geliyor. ben de diyorum hani hiç yapmadım yenge, anneme söyleyemedim tabi bana yardım edecek yakın kadın olarak seni gördüm vücut olarak da beğeniyorum vs. deyip şansımı denicektim. ve gün geldi..
evde yanlızdı yengem gittim öyle oturmaya. kuzenim evde diye biliyormuşum gibi yaptım evde olmayınca yine de oturdum bi müddet. sonra yavaş yavaş açıldım rüyalarımı anlattım konuşurken titriyordum. o da normal şeyler ergenlikte olur dedi. arada da gülüyordu. rüyaları anlattım hissettiklerimi, 2 yıl önceki oalyı, eğildiğinde kalçalarının durumunu ve göğüslerini falan. daha dikkatli olurum dedi ve ben işi noktaya getirdim. yende rüyalarımın bazısı çıkar ben de inanarak birşey dicem, bana bu konuda yardım edermisin? dedim. kabul etmedi itiraz etti ilk deneyim önemlidir unutulmaz benimle yaşamanı istemem dedi. annene veya büyük birine anlat o yardım eder genelevler falan var dedi. ben yanına oturdum, yatmasak da olur sadece canlı göreyim elleyeyim falan dedim. itiraz etti. bi yandan da gözü kalkan erkekliğimdeydi. koltukta oturuyodu sağ bacağının üstüne oturmuş sol bacağı aşağı sarkıktı, bi elimi bacak arasına ¤¤¤ürdüm okşadım kıvrandı ama ıslaktı. bak sen de istiyosun dedim. yaklaştım boynundan öptüm kaçtı öbür koltuğa. kimseye söylemem dedim ne istersen yaparım dedim. yine yanına gidip üstüne abandım ve kanepeye uzandırdım üstündeydim kaçamak kaçamak öpüp elliyordum o da itiraz ediodu kaçmaya çalışıyodu ama dudaklarına yapışıp bırakmayınca yavaştan saldı kendini. “diğer hikayelerdeki gibi birden olay ceryan etmedi çünkü onlar gerçek değildi” hala istemediğini söylüyordu ama ben dinlemeyip soyuyordum onu. tamamen soymuştum. tahmin ettiğim gibi beyaz iç çamaşırları vardı. git kırmızıları giy dedim anlamadım dedi. git kırmızı seksi çamaşırlarını giy dedi. nerden biliyosun dedim. ohhoo çok gördüm dedim. arada onlardayken dolapları karıştırırdım. gitti giydi geldi çok büyük göğüsleri ve patlayacak gibi duran kadınlığı vardı. direk kucağıma aldım ve öpüştük öyle
kucağımda yatak odasına ¤¤¤ürdüm ve külodunu çıkarıp dil masajına başladım. sonra göğüslerinin oraya geldim ve erkekliğimi aralarına yerleştirdim. git-gel yapıyordum. sonra azıcık yalattıktan sonra ıslaklığıyla yavaştan kadınlığına girdim. inleme geldi azıcık. bacaklarını 2 yana ayırıp dizlerinden kırdım bacak arası pozisyonunda yapıyordum. şlap şlap gelen ses çıldırtıyordu. daha da hızlandım ve yengem iyice bağrıyordu bacaklarımı sıkıyordu.. sonra kaldırıp döndürdüm köpek duruşuna geçirdim. yine önden girdim devam ediyordum. saçlarından tutup kafasını kendime çektim iyice hızlanmıştım. kalçaları yumuşak ve dolgun olduğu için şlap şlap diye vurup bıngıl bıngıl oynuyordu. artık dayanamadım ve yine bacak arasına alıp önden girdim son anlarda dışarı çıkartıp göbeğine boşaldım. pişman oldu evet ama memnun kaldı. giderken tokalaşırım hep, elini öptüm yanaktan öpüşürken dudaklarına yapıştım ateşli bir öpücükle uğurladı beni. bikaç olayımız daha var onları da yakın zamanda anlatıcam.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.