Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Baldızımı İş yerinde Siktim

| Genel | 17 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d

Selamlar ben Diyarbakır’dan Sinan 24 yaşında genç ve çalışan bir erkeğim. Yaklaşık 1 yıl önce evlendim. Yaşımın genç olduğu bir dönemde evlendiğimden dolayı ne kadar eleştiri alsam da ben bunun doğru bir karar olduğunu savundum hep. Ancak aradan zaman geçmesiyle ve benim gerçekten erken sıkılmaya başlamamla bunun ne kadar yanlış bir karar olduğunu anladım. Karımı çok seviyordum ancak onunla yan yana geldiğimiz anlarda bambaşka biri oluyordum. Gözüm artık dışarıya kaymaya başlamıştı. Evlilikten önce yaşadığım zamanları özlemeye başlamıştım. Bu durum git gide daha da artıyor ve gerçekten evliliğimi bozacak düzeye geliyordu. İşlerin böyle gittiği zamanlarda bir de karımın kardeşi yani baldızım Hülya’nın iş yerinin bizim taraflara taşınmasıyla bir süreliğine bizde kalacak olması her şeyi daha da değiştirmişti.

Hülya’nın bizde kalmaya başlamasıyla her şey daha da tersine dönmüştü. Ben artık gözlerimi ve dikkatimi baldızıma dikmiştim. Artık karımla cinsel anlamda neredeyse hiç bağlantım kalmamıştı. Hülya her gün bizden işine gidiyor işten sonra da eve geliyordu. Gözüm onun üzerinde olduğundan her hareketi beni etkiliyor sanki içimi gıcıklıyordu. Bazen geceleri bilerek uyumuyor onunla kısa sohbetler yapıyordum. Bir gün Hülya beni aradı ve kendisini işten almamı rica etti. O gün içimde çok ilginç kıpırdanmalar vardı. Hemen iş çıkışı Hülya’nın iş yerine gittim ve onu iş yerinde ziyaret etmiş gibi oldum.

Odasına girdiğimde henüz işi bitmemişti bana bir çay söyledi ve karşısına oturttu. Ben tam karşısında onun eğildikçe görünen memelerini incelemeye başladım. Çaylarımız geldikten sonra ayaklandım ve yanına yaklaşarak kulağına eğildim ona çok seksi ve güzel olduğunu söyledim. Önce şaşırsa da daha sonra bu hoşuna gitti. Daha da yanına yanaşarak ona dokunmaya okşamaya başladım. Sıcaklığımız artarken diğer hiç bir şey umurumuzda değildi. Hülya’nın kocaman memelerini elime geçirerek deli gibi okşamaya başladım. Daha sonra onu masanın altına sokarak üzerini sıyırdım ve kısacık eteğinin arkasından götüne yarağımı sapladım Hülya rahat rahat sikişememekten şikeyetçi olsa da ben büyük bir seks yaşadım ve güzel bir zevk aldım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.