Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOCAMIN ASİSTANI BENİ BECERDİ

| Genel | 17 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Kocamla ben üniversitede okurken tanışmıştık. Benden 20 yaş büyüktü ve okuldaki hocalardan birisiydi. Beni siktiği kaçamak günlerinin sonunda ve benim okulu bitirdiğim zamanlarda evlendik. Ama gerçek sex hikâyeleri arasında anlatacağım bu öyküm onunla yaşadığım kaçamaklardan birisi değil.

Yaklaşık 5 yıldır devam eden evliliğimiz sırasında benim kadar güzel bir bayanı sikmek isteyen ve benim de hoşlandığım erkeklerle beraber olmaya devam ettim. Özellikle kocamın başka şehirlerde olduğu zamanlarda eve erkek atmaya ve onların beni bağırtarak sikmesine izin vermeye bayılıyordum. Ama kocamın iş arkadaşları ile hiç yatmamıştım. Onun evde olmadığı bir sırada notlarını almak için gelen kocamın asistanı ise bu kuralın istisnası oldu. Ama bu öykümün aldatma hikâyeleri arasında yer alması doğru olmaz. Sebebini ise yazımın sonunda açıklayacağım.

Neyse, eve gelen asistanı kocamın odasına çıkarttım. Aradığı notları da bulunca içecek bir şeyler ikram ettim. İçtiğimiz şarap kadehleri yarıya gelmeden ise onun kucağında oturuyor ve tutkuyla onu öpüyordum. Biraz çekingen olsa da o da karşılık verdi. Kocamın odasındaki ön sevişmemiz sırasında o bana ben ona oral seks yapmayı ve vücutlarımızın her yerini öpmeyi ya da yalamayı da ihmal etmedik. Yaklaşık 1 saat sonra onu elinden tuttum ve yatak odasına götürdüm. İkimiz de çıplak kalmış olduğumuz için onu yatağa uzatmam ve sikinin üzerine çıkarak hoplamaya başlamam ise fazla uzun sürmedi. Asistan evden çıkarken umduğundan çok daha fazlasını aldığı için mutlu olduğunu belirten kocaman bir gülümsemeyi yüzüne yerleştirmişti.

Bu ilişkinin niye aldatma sayılamayacağını da açıklayayım. Kocam yaşanmış seks hikâyeleri okumayı sevdiği kadar onları izlemeyi de çok seviyordu. Bu nedenle yatak odamıza gizli kameralar döşemişti. Benim eve attığım erkeklerle coşkulu bir şekilde sevişmemi ve bunları kameralar aracılığıyla kaydetmemi isteyen de o olmuştu. Yani asistan ve diğer erkekler ile geçirdiğim zamanları kayda alıyordum. Sonrasında kocamla beraber onları izliyorduk. Tabi bu izlemelerden sonra kocamın da bana en az bir posta kaydığını söylemem gerekir!

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.