Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kuzenim Sevgilimle Beni Seks Yaparken İzledi

| Genel | 23 Kasım 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

b

Merhaba hikaye severler ben Bursa’dan Remzi 24 yaşındayım. Sexe olan bağımlılığımı anlatamam. Nedense çok ama çok seviyorum. Uzun zaman önce tanıştığım hikayelerden sonra sizlerle kendi hikayemi paylaşma fırsatını buldum. Okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim. Ben bu olayı birkaç sene önce yaşadım. Çok güzel giden ciddi bir ilişkim vardı ve ilişkimin 2. Yılındaydım. Sevgilim Büşra benden iki yaş küçüktü ve biz buna rağmen çok iyi anlaşırdık. Her gün hatta her saniye birlikteydik ve bundan çok zevk duyuyorduk. Ancak birlikteliğimiz ilerledikçe birbirimizden beklentilerimizde farklılaşmaya başlamıştı. Sürekli yan yana olmak ve onunla vakit geçirmek istiyordum. Aynı şey sevgilim Ayşe içinde geçerliydi. İlerleyen sürede benim düşüncelerim farklılaşmaya başlamıştı ve artık Ayşe’yi başka şekilde arzulamaya başlamıştı.

Bir gün Ayşe ile buluşmak için kuzenimin evini ayarlamıştım. Niyetim çok farklıydı ve bunu kesinlikle gerçekleştirecektim. Ayşe’yi eve davet ettim ve çok güzel bir ortam hazırladım. Ancak benim planımda olmayan biride ortamımıza dahil olmuştu. Ayşe geldiğinde güzel bir sohbet ettik ve ben işime koyuldum. Beklemeye tahammülüm yoktu. Tam boynundan öpmeye başladığımda kapı çaldı ve kuzenim Ercan karşımda duruyordu. Şaşırdım ama ev onun olduğu için hiçbir şey diyemedim. Hep birlikte biraz oturduk ama ben kafama koyduğumu yapmaya kararlıydım. Ayşe’ye çaktırmadan kaç göz işareti yapıp onu yan odaya çağırdım. İşime orada devam etmeye başladım Ayşe’de istekliydi ve hiç karşı koymuyordu. Boynundan dudaklarına hızlı bir geçiş yaparken Ayşe iyice tahrik oluyordu. Ben de bunu fırsat bilerek iyice hızlanıyordum. Artık ateşli şekilde zevke gelmiştik. Elim amına kayıyordu ve artık oraya girmek istiyordum.

İkimizde üzerimizi çıkardık ve ortam iyice ateşlenmişti. Tam göğüslerine gömülmüş yalıyordum ki kapının aralandığını duydum. Ayşe fark etmemişti kuzenim kapının önünde bizi izliyordu ama o an işimi yarıda bırakamazdım. Kuzenimin bizi izlemesine göz yumdum. Ayşe’nin amına girdim ve yarağımı köküne kadar soktum. Ayşe zevkten kendini kaybetmişti ve daha fazlasını istiyordu. Bir yandan yarağımı sokuyor bir yandan da göğüslerini okşuyordum. kuzenim de karşımızda bizi izleyerek en az bizim kadar zevk alıyor ve yarağını okşuyordu

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.