Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Azgın çiftin fantezilerine ortak oldum

| Aldatan Hikayeleri, Anal Seks Hikayeleri | 29 Ağustos 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

 

sekshikayeler (11)

Ya evde canım sıkılırken tv de altan gecen numaralar varya bende atayım merakı ile attığım mesajdan geri dönüş oldu tabi şaşırmamak elde değil kadının birisi aradı tanışmak istiyormuş uygundur dedim kadın ama benim erkeğim var biz aramıza katılacak centilmen birini arıyoruz dedi onuda kabul ettim deliğin iyisi kötüsü olmaz sonuçta oda zevk bicimi hoş görü ile karşıladım aralarına katıldım

arkaya fatma hanımın yanına geçiyim dedim. tabii dedi ben arkaya geçtim tam ahmetin arkasına fatma da mesafeli duruyodu. Çektim kendime doğru, camlar filimli olduğu için arabanın içinin gözükme şansı yoktu. bu arada biz orman yoluna girmiştik ben fatmayı kendime çektim öpmeye başladım kadın çok heyecanlıydı. Kocası yanında, normal. Hayatında ilk defa böyle bir şey yapacak.

Ben eşofmanla gitmiştim. Eşofmandan aleti çıkardım eline verdim, ama nasıl tutuyor sanki kaçacak. Bu arada kafasını eğdim ağzına verdim kocası da görmek için aynayla oynayıp duruyodu ben de elimi eteğinin içine soktum götünü okşuyodum biraz daha soktum elimi, arkadan amcığa ulaştım, sular seller akıyor. Bu arada emiyor sesler çıkarıyodu. külodunu çıkar dedim kucağıma aldım. arabanın içi geniş ama yatak gibi değil heyecanda had safhada ben bunu kucağıma aldım yarağı eliyle tuttu amının duvarlarını döve döve içine aldı. Üstümde inip kalkıyor bu arada sikimde bir el bir tedirgin oldum. ahmey bey karısının amına yarak nasıl giriyor merek etmiş el atmış. neyse heyecanla fazla sürmeden ikimizde boşaldık ahmet bey soruyor rahatladın mı aşkım. fatma çok iyi ama bir daha istiyorum dedi.

Bu sefer döllü yarağamı yine yalattım emdirdim arka sağ koltuğa domalttım. Benim bir ayak yerde dizimle de koltuğa dikildim. fatmanın eteğini kaldırdım amcığa sürtüyodum ahmet bey de karısını motive etmek için istediğin gibi bağır karıcım zevkine var dedi. ben yarağı yuvaya taktım ama sert sert vurmaya başladım. fatma bu sefer izni de aldı kocasından ohhhhh ahhhh hııımmmmmmmmmmm ayyyyyyy demeye başladı. sağlam yerleştiriyorum, hatun fazla geçmeden bittim diye kasılmaya başladı ben hala yerleştirmeye devam heyecan da bitti dedim ağzına boşalıcam. kocasıda arabayı durdurdu beni seyrediyor. çıkattım amcıktan direk ağzına fışkırttım.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.