Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed





Dostumla Eş Değiştirerek Grup Yaptık

| Birebir Hikayeler | 22 Temmuz 2015

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

y05
Uzun zamandır tanıdığımız ve ailemizin en yakın dostlarından biri olan Coşkun ve eşiyle birlikte bir gece geçirdik. İlk başta her şey normaldi ancak alkolü fazla kaçırınca önce kendi eşlerimizle sikiştik. Daha sonra alkolün etkisiyle eş değiştirerek ben Coşkun’un karısına, Coşkun’da benim karıma kaydı.

Ben arkadaşım coşkun la birlikte havuza yüzmeye gitmiştim. Havuz temiz olur diye sabah erken saatlerde kalktık ve gittik coşkun yüzmeyi çok fazla bilmiyordu o yüzden ortalara kadar gelemiyordu havuzun kenarında kendi kendine oynaşıp duruyordu ben ise coşkun’ u suya alıştıracaktım ve yanına giderek beni tut ve benim yaptıklarımı takip et sana öğreteceğim bu yüzmeyi dedim. Biraz cesaretli ol diyerek gaza getirmeye çalışıyordum ve bunu iyice doldurmuştum tamam dedi ben de elinden tuttum ve yavaş yavaş ileri doğru gitmeye başladık bana sarıldı hareketlerimi tekrar ediyordu yüzme alıştırmalarına başlamıştık fakat bu arada ikimizin teni birbirine değdikçe ben huylandım ve sikim kalkmaya başladı. Ne oluyor lan dedim kendi kendime ve bir an önce havuzdan çıkmak istiyordum çünkü gerçekten de azmıştım hemen eve gidip elif’i sikmek istiyordum kendimi rahatlatmam gerekiyordu.

Yüzmeye devam ederken Coşkun olayı cinselliğe kadar taşıdı ve bir şeyleri paylaştıkça ikimizin de ailecek aslında seks manyağı olduğumuz ortaya çıkmaya başladı. Havuzdan çıkma vakti de gelmişti ben de coşkuna yarında gelelim dedim üstelik yarın eşli gelinebilirdi. Coşkun direk olarak kabul etti. Ben o anda coşkunun eşinin tenini merak etmeye başladım. Onu görüyordum tanıyordum ama o çok fazla açık birisi değildi. Tamam dedik sözleştik ertesi gün ikimizde eşlerimizi aldık ve havuza geldik sabah erken saatleriydi ve daha kimsecikler yoktu tek iki aile biz vardık yüzmeye başladık sonra ben kenarda dinlenirken eşim havuza girdi coşkun’ la yüzüyordu coşkunun da eşi benim yanımdaydı sohbet ediyorduk ben ise onun memelerine ve tenine bakıyordum gerçekten süt gibiydi çünkü çok fazla açmadığı için güneş görmemişti ben çok arzu ediyordum o da benimle konuşmaktan memnundu benim sikim o konuştukça kalkıyordu ben durdurmaya çalışıyordum ama olmuyordu ve altımda mayo olduğu için kabak gibi ortadaydı. Bir an baktım Metin’ in karısı Eda’nın gözleri sikime çevrilmişti ve sığmıyor herhalde dedi bende evet dedim sığmadı valla ama seni ilk kez böyle gördüm ne yapalım bu güzelliği kim görse aleti kalkardı dedim ve sohbet böylelikle cinselliğe dönüştü.

Ben ona çok güzel bir vücudu olduğunu coşkun’ un bunun kıymetini çok iyi bilmesi gerektiğini söyledim o da sen kendin söyle de bilsin kıymetini yoksa bu ten için kimler sırada biliyor musun dedi. Eda konuştukça beni şaşırtıyordu ve dedi ki coşkun’ da sanırım seninkinden etkilendi baksana iyi anlaştılar baktım birlikte yüzüyorlardı coşkun çok fazla yüzme bilmediği için eşim onu kucaklamış öğretmeye çalışıyordu ama sanki iş tutuyorlarmış gibi geldi ben de eda’ya bak dedim onlar mutlu bizde böyle mutlu olsaydık bari dedim şakasına o da neden olmasın dedi nasıl olacak dedim o da dedi ki biz aramızda konuşuyoruz ve farklı bir fantezimiz var güvendiğimiz bir çift bulduğumuzda onlarla eş değiştirmeyi istiyoruz dedi bende süper miş dedim eşimi ikna edebilirsem biz size katılabiliriz dedim o da çok süper olur ben senin gibi birisini yakından tanımak isterim gerçekten dedi ve tamam o zaman akşam eşlerimizle konuşalım bu konuyu dedik. Sonra hep birlikte havuza girip yüzmeye devam ettik çok güzel bir gündü ve anlaşılan herkes çok fena azmıştı.

Havuz vakti bittiğinde üzerimizi değiştik ve herkes kendi evinin yolunu tuttu ben heyecanlıydım eşime bunu nasıl söyleyebilirim diye düşünüyordum. Eve geldik akşam olmuştu yemek yedik ve yatak odasına geçtik güzel bir ön sevişmenin ardından sikiştik ve artık benim çıtlatmam lazım dı eşime dedim ki bak eda’ lar değişik bir fantezi yapmışlar biliyormusun dedim neymiş o dedi bende eşlerini değiştireceklermiş dedim nasıl yani dedi yani evli başka bir çift bulacaklarmış ve karı koca yer değiştirecekmiş bence güzel olur dedim eşim hadi be o nasıl bir cesaret dedi olmaz öyle şey dedi ben de neden olmasın bir çift arıyorlarmış dedim. Eşim güldü ben de baktım işler iyi gidiyor varmısın o çift biz olalım dedim eşim kızdı gerçekten dedim çok güzel olabilir bu düşünsene coşkunu yıllardır tanıyorsun hiçmi merak etmedin yatakta nasıl neler yapıyor diye eşimin kafası iyice karışmaya başlamıştı artık hayır da diyemiyordu evette. Ama düşündü ben de zorlamak istemiyordum nede olsa ters dönebilirdi bu konu. Bir müddet sonra eşim de sorular sormaya başladı peki duyulursa dedi hayır dedim biz söylemezsek kim duyacak üstelik bir kez yapacağız ve sonra unutacağız her şeyi dedim. O da tamam dedi bir kez deneyelim ama kimsenin haberi kesinlikle olmasın yoksa dile düşeriz dedi. Ertesi gün eda beni aradı ne yaptın diye ben de tamam dedim eşimin kabul ettiğini söyledim o da coşkun’ a söylemiş coşkun dünden razıymış.

Haftasonu için bir otelde yer ayırdık ikişer kişilik ve eşlerimizi direk farklı odalarda ağırlayacaktık otele geldiğimizde ise ben eda’ yı aldım bir odaya geçtim coşkun’ da karımı alıp başka bir odaya geçti. Odaya girdiğimizde eda’nın dudaklarına yapıştım emiyordum resmen hiç vakit kaybetmeye niyetimiz yoktu. Hemen üzerinde ne varsa çıkardım o da aynen benim üzerimi çıkardı ikimizde çırılçıplaktık ve ben aylardır hayalini kurduğum kadınla baş başaydım. Sonra onu yatağa attım ve üzerine yattım tenim tenine değiyordu ve sevişiyordum bembeyazdı ve memelerini dimdikti sanki hiç ellenmemiş gibiydi memelerinin uçlarını emmeye başladım o da iyice zevke geliattım ve üzerine yattım tenim tenine değiyordu ve sevişiyordum bembeyazdı ve memelerini dimdikti sanki hiç ellenmemiş gibiydi memelerinin uçlarını emmeye başladım o da iyice zevke geliyordu. Ben göbeğinden aşağı doğru indim ve şeftalisini yaladım çok lezzetliydi üstelikte çok güzel bakmıştı. Ben amını emdikçe onun suları akıyordu ve mükemmel bir şeydi. Sonra çevirdim ve götünü sırtını yaladım sonra ben sırt üstü yattım o benim sikime oturdu zıp zıp zıplıyordu yarağımın üstünde ve çok güzeldi o kadar atletik bir vücudu vardı ki hangi pozisyona çevirsem rahatlıkla sikebiliyordum onu. Ben sırt üstü yatarken bu kez eda benim sikimi ağzına aldı ve emmeye başladı. Şapur şupur sesler çıkartarak ballandıra ballandıra yalıyordu ve ben artık iyice azmıştım onu domaltıp arkadan yanaştım ve çaktım çatır çatır sikiyordum eda bana dedi ki sen beni sikiyon ya şimdi yan oda da kocamda senin karını sikiyor. Ben bir anda bozulmuştum aslında kafam dağıldı gerçekten ben edayı sikiyordum ama kocası da benim karımı sikiyordu tam 3 saat bir dakika bile durmadan sikiştim hem önden hem arkadan onu sikmiştim ve halimiz kalmamıştı.

Üç saatin sonunda ise otelden ayrıldık direk olarak herkes kendi eşini aldı ve çıktı kesinlikle olaylardan bahsetmiyorduk ben eşime baktığımda yüzündeki mutluluğu gördüm aslına bakılırsa herkes çok mutluydu. Eve geldiğimizde eşime sordum nasıl olduğunu ve bana teşekkür etti çok güzel bir duygu olduğunu bunu artık istediğimiz zaman yapabileceğimizi sonra akşam eşimle birlikte de seviştik bu olay ikimize de iyi gelmişti rahatlamıştık ve birbirimizi ne kadar sevdiğimizi daha çok öğrenmiştik.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.