Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

DUL KADIN BECERMEYE HEVESLİYMİŞ

| Genel | 24 Şubat 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

a

Yaşım 37 ve geçen yıl 15 yıllık bir evlilikten sonra dul kaldım. Boşanmamın nedeni ise kocamın beni aldattığını öğrenmemdi. Güzel bir kadın olarak kabul edilmeme rağmen aldatma hikâyeleri arasında okuduğunuz maceraları hiç yaşamamıştım. Hatta kocamla lisede çıkmaya başladım ve ilk erkeğim oldu. Sonrasındaki dönemde de onu hiç aldatmadım. Boşanınca tek başıma yaşamaya başladım ve erkeklerin gösterdiği ilgi sonucunda şaşkınlığa düştüm. Benim gibi dul bir kadını sikmek isteyen ne kadar çok erkek varmış! Ben de bir süre sonra bunun tadını çıkarmaya ve gecelerimi farklı erkeklerle geçirmeye başladım.

Beni dul kaldıktan sonra ilk defa siken yani hayatımda yattığım ikinci erkek olan adamla olan maceramı size anlatacağım. Aslında adam demek de yanlış olabilir çünkü yaşı benimkinin yarısı kadardı. 19 yaşındaki bu çocuk öğretmen olarak çalıştığım özel kurumda şoförlük yapmaya başlamıştı. Akşam servisinde en son beni bıraktığı ve evim neredeyse dağ başında olduğu için samimiyeti ilerletmiştik. Servis minibüsüne geçtiğimiz zaman ön tarafa onun yanına oturuyordum. Aramızdaki muhabbet biraz ilerledikçe fiziksel olarak yakınlaşmaya başladığını, vitese falan el atarken yanlışlıkla olmuş gibi dizlerime ellediğini görmüştüm. Ama bu çocukla yaşanmış sex hikâyeleri arasında paylaşabileceğim bir serüven yaşayabileceğimi düşünmemiştim.

O akşam da herkesi bıraktıktan ve minibüste sadece ikimiz kaldıktan sonra muhabbet etmeye başladık. Bana çok beğendiği bir kadını anlatıyor ama ona açılamadığını söylüyordu. Ona utanmasına gerek olmadığını, durumu açıkça anlatmasını ve kadının yapacağı hareketi beklemesini söyledim. Bu arada benim evin önüne gelmiştik. Uzandı ve beni öptü. ‘O kadın sizsiniz hocam’ dedi. Öyle bir hava olmuştu ki onu geri çeviremedim. Elini tutarak bacak arama götürürken bir yandan da öpücüğüne karar verdim. Tahmin edebileceğiniz gibi eve girmemiz ve yatak odasında sevişmeye başlamamız uzun sürmedi. Genç bir delikanlının bana neler yaşatabileceğini unutmuşum. 3 saat sonra ve beni 3-4 kere siktikten sonra halime şükrediyordum.

İki gün sonra kuruma gittiğimde ise tüm erkekler beni işaret edip aralarında fısıldaşıyorlardı. Meğer gerçek seks hikâyeleri arasında anlattığım bu öyküyü benden önce o anlatmış. Okuldaki tüm erkekler durumu biliyorlardı. Kendisi de işten ayrılmıştı ve onu bir daha görmedim. Sanırım amacı çalışmak değil, iş ortamında tavladığı dul ve kendisinden yaşlı bir kadını sikmekmiş. Ama bu durum işime geldi. O akşamdan itibaren çalışma arkadaşlarım başta olmak üzere çok sayıda erkekten teklifler almaya başladım. Böylece hemen her akşam farklı bir erkeğin yanında yatmaya ve onlar tarafından sikilmeye alıştım. Ama favorilerim benden genç olan erkekler olmaya devam ediyor

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.