Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Kocam Beni Pazarladı

| Genel | 27 Aralık 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

e

Merhaba ben Aysel 30 yaşında sarışın renkli gözlü bir bayanım. Size kendi seks hikayemi anlatmak istiyorum. Eşim ile 7 yıl önce çok severek ve büyük bir tutku ile evlendim. Eşim büyük bir firmada çalışıyor. Maddi durumumuzda oldukça iyi olduğu için sürekli eğlence mekanlarına gidiyorduk. Beni mutlu etmek için çabalayan ve her şeyi yapan bir erkektir. Ama bir süredir ilgisiz ve moral olarak çökmüş durumdaydı. İşlerinin kötü gittiğini ve çalıştığı şirketin iflas eşiğinde olduğunu öğrenmiştim. Eşimle bu konu hakkında birlikte çözüm üretirken eşim bana bir teklifte bulundu. İflas eden şirketin ortağı ile yatmamı istedi. Ben bunu duyunca şok olmuştum. İşlerini düzeltmek için benden böyle bir şey istemesi beni çok şaşırtmış ve kırmıştı.

Mecburdum ve kabul etmek zorunda kalmıştım. İsteksiz kabul ettiğim bu durumun Sinan bey’i görünce değişeceğini bilemezdim. Adam kaslı ve benim kocamdan çok daha yakışıklı seksi bir adamdı. Kocam içeride otururken biz Sinan Beyle yatak odasına gittik. Jartiyerimi giyerek onu zevke getirmiştim. Beni kucağına aldı ayakta ters çevirdi ve amımı yalamaya başladım. Benim amımın suları adeta dışarı fışkırıyordu. Başta kocamın isteği ile zoraki başladığım seks artık benim hazzıma dönüşmüştü. Beni sırt üstü yatırıp kendine doğru çekti ve götüme körükledi. Yarağını köküne kadar sokuyordu adeta yırtıyordu beni. Zevkten deli oluyordum acıdan kıvransam da durmasını istemiyordum.

Kocamın penisi onunkinin yanında bir hiçti. Daha sonra beni kucağına oturtup zıplattı zevkten uçuyordum. Zevk sularım durmak bilmiyordu. Daha fazla dayanamadım ve boşaldım. Bu kadar çabuk mu diyerek daha hızlı bu kez amımdan körüklemeye başladı. Amımı adeta parçalıyor yırtıyormuşçasına sokuyordu. Daha önce hiç böyle azgın bir seks yaşamamıştım. Kocam bile bana 7 yıllık evliliğimde böylesini sunmamıştı. Sanki azgın bir boğa gibi beni siken Sinan arzularımın hepsine karşılık veriyordu. Bir ara kocamın onun olmasını bile hayal ettim diyebilirim. Eşimin işleri beni pazarlayarak düzene girmişti. Bende artık orospu olmuştum. Hayatım bir anda değişmişti ve para için hem kocamı hem de kendimi tatmin etmeye başlamıştım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.