Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOCAM İSTEDİĞİM ERKEKLE YATMAMA İZİN VERİYOR

| Genel | 8 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d
Yaşım 27 ve arkadaşlarımın söylediği kadarıyla mankenleri kıskandıracak kadar güzel bir kadınım. Ama böyle olmasına rağmen kocamın ilgisini çekmiyorum. Bunun nedeni ise kocamın ben evlenmeden beraber olduğu sevgilisine delice âşık olması. Onların öyküsü porno hikâyeler arasında yer almaz ama Leyla-Mecnun ya da Romeo-Juliet gibi hikâyelerle yarışabilir. Kısacası kocam ve sevdiği kız düşman ailelerin çocuklarıymış. Onların evlenmelerine izin vermedikleri gibi kocamı da benimle evlenmeye zorlamışlardı. Bu nedenle kocamla hemen hiç düzgün bir seks hayatımız olmadı. Evlendikten birkaç yıl sonra da eski sevgilisine ev açtı ve neredeyse onunla beraber yaşıyor. Bana da kiminle istersem beraber olabileceğimi ama bunu kendisinin ve zengin ailesinin (mirastan çıkartacaklarından korkuyor, bu nedenle boşanamıyoruz da) görmemesi gerektiğini söyledi.

Bu durumda olunca evlendiğimin ikinci senesinde başka erkeklerle buluşmaya ve onlarla dilediğim gibi sikişmeye başladım. Hatta günde birkaç erkeğin altına yattığım da oluyordu. Örneğin bizim binanın alt tarafında toptan eşya mağazası olan Bülent Beyle iki yıl boyunca neredeyse her gün yattım. Dışarıya çıkarken öncelikle onun mağazasına uğruyordum. Arka taraftaki çift kişilik yatağı benim için koydurmuştu. Ben mağazadan girer girmez arka tarafa geçiyor ve yaşanmış sex hikâyeleri arasına yeni eklemeler yapmaya başlıyorduk. Özellikle Bülent Beyin dilinin çok marifetli olduğunu ve en şiddetli orgazmlarımdan bazılarını onun ya da başka erkeklerin siki sayesinde değil de bu dil sayesinde yaşadığımı söyleyebilirim.

Bülent Bey beni becerdikten sonra genellikle internette oyun oynarken ya da sohbet ederken tanıştığım erkeklerle buluşuyorum. Mesela geçen hafta internette okey oynarken tanıştığım Gürkan, beni çağırdığı bilardo salonunun üst katında boş olan bilardo masalarının üzerine beni yatırmış ve neredeyse yarım saat boyunca içimde gidip gelmişti. Oldukça yetenekli olduğunu ortaya koyan Gürkan’ı da sürekli buluştuğum erkekler arasına dâhil etmeyi düşünüyorum. Belli olmaz, aldatma hikâyeleri arasında sayılmaz ama (çünkü kocam izin veriyor) yine de aranızda evli bir kadını sikmek isteyen beyle

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.