Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Köyün Ormanında Beni Acımadan Defalarca Siktiler

| Birebir Hikayeler | 7 Ekim 2014

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikayeler (19)

Lisede sınıf arkadaşım erdal beni kadınlığa alıştırdıktan sonra o sene okul tatile girene kadar fırsat buldukça beni sıkıyordu. erdale alışmıştım ve onu çok istiyordum. Okul yaz tatiline girdiği için erdal beni bir türlü sıkımemişti. aslında ben de onu istiyordum ama o memleketine gittiği için onu beklemek zorunda kalmıştım. erdal, memleketten geldikten sonra beni minibüs durağında görmesine rağmen bir şey demeden minibüse binmiş aracın şoförü olan, köyün en çapkın bekar erkeklerinden olan Önder ile konuşuyor ve konuşurken de beni gösteriyordu. Onun ve Önderin de imalı bakışlarını görünce şok olmuştum. Anlaşılan beni Öndere anlatmıştı. Minibüs kısa sürede tıklım tıklım dolmuştu. Evimiz son duraktaydı. Minibüsün en arka koltuğunda oturdum. Minibüs hareket etmesine rağmen erdal inmedi. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra minibüs son durağa yaklaştığında inecek var diye bağırmama rağmen durmadı ve hızla yoluna devam etti.0rıspısu yapmaya geldim diyordu. Utancımdan içimden keşke ölsem diyordum. Köyün iyice dışına tenha olan ve hiç kimsenin yaşamadığı ama sadece köyün gençlerinin tavladıkları kızları getirip siktikleri küçük tepelerin de olduğu bir ormanlık alana geldik. Arabayı büyük çalılıkların içinde park ettiler ve beni aşağıya indirdiler. erdal, Önder e; Bunun adı istersen sen de başka bir isim verebilirsin. Bunu ilk defa ben hem de bağırta bağırta sıktım. Benim sıkıme bayılmış kendinden geçmişti. ibnı böyle varmı önce yabancıya hıı diyerek arkama geçti. Komutları erdal veriyordu bana ne de olsa kocam sayılırdı. Soyunmamı istediler. Utanıyordum ama kadınlığım uyanmış ve köyden bir kadın olmuştum. Ama erdal yanıma geldi ve sert iki tokat attıktan sonra yanına gitti ve bir şeyler konuştuktan sonra beni Önder ile baş başa bırakarak arabaya doğru gitti. Arkam hala r e dönüktü. soyunduğunu fermuarının sesinden anlamıştım. Önder arkamdan sarıldı ve k gibisin ama ayıp etmişsin önce köyden biri sıkmılıydi seni neyse artık yapacak bir şey yok şimdi artık senin adını koydum. Köyde bekâr erkeklerin devamlı sıktıkleri bir kadın vardı köyde onun adını koymuştu bana. ayşe köyde ebelik yapan genç ve dul bir kadındı ve bütün kasabada duyulmuştu. Bana onun adı verilmişti. Çok tahrik olmuş ama başıma gelecekleri tahmin etmeye de başlamıştım. Sonra beni diz çöktürüp sikince ağzıma tıkıştırdı. Yırrık aklımı başımdan almış kendimden geçmek üzereydim. Tanrım çok büyüktü. Bir deodorant şişesi gibi bir şeydi. Önder korktuğumu anlamıştı ki bana Yırrığımı beğendin mi diye soruyordu. Çok büyük dedim. Olsun gıtın zaten açılmış kolayca alırsın dedi.

Yırrığı daha ağzıma almadan taş gibi olmuştu. Yırrık çok büyük, heybetli ve kışkırtıcı idi. Yırrığı koklamaya somurmaya başladım. Önder zevkten inlemeye başlamıştı. Bir erkeği zevkten uçurmak ona kadınlık yapmak çok hoşuna gidiyordu. Önder hayatıma giren ikinci erkekti ama bu erkek hayatımı tamamen alt üst edeceğini daha sonra anlayacaktım. Yırrık ağzımı vıcık vıcık yapmıştı. Önder yşe hemen domal sıkıcım seni dedikten sonra sikince tükürüyordu. Çimlerin üzerinde başım bir ağaca dayalı bir şekilde domaldım. Önder yavaşça arkama geldi o da dizlerinin üzerinde iken gıt yanaklarımı açtı ve Offf yavrum be gıtınü iyi açmışlar, gıtın pırnı filmlerindeki kadınların gıtı gibi açılmış dedi ve sikince gıt yanaklarımın arasında sürtmeye başladı.Evet, artık ben de çok istiyordum ve bana sıkmasını bekliyordum. heyecandan dudaklarım titriyordu çünkü iki aylık bir süre yırrık yememiştim. Sıkın kafasını gıt deliğimde hissettiğim anda Önder abandı ve sıktu. Yırrığın sadece kafası girmesine rağmen canım çok yanıyordu. Bağırmaktan dudaklarım ağrımıştı ama Önder sıkmaya devam ediyordu. İki üç dakika içinde gıtım uyuşmuş ve yeni sahibine alışmıştı. Artık haz alıyordum ve inliyordum. Sıkılmıyı özlemiştim ama başıma gelecekleri düşündükçe zevkim kaçıyordu ama Önder beni belimden kavradı ve iyice üstüme abandığında ise dışıklırını gıt dıliğimde hissediyordum. Köküne kadar sıkmuştu. Beni çok beğenmişti. – gıtın fırın gibi yanıyor yavrum be diyor ve gelgitleri arttırıyordu. sikince birden götümden çıkardı ve – ayşe şimdi seni suyun içinde sikince istiyorum dedi. Bele kadar gelen suyun olduğu bir göle girdik. Beni hafifçe domalttıktan sonra arkama geçti ve sikince gıtımı kilitledi. Suyun içinde sikince çok değişik bir şeydi. sikince çıkarıp soktukça aldığım haz artıyor başım dönüyordu.

Beş dakika kadar böyle sikince sonra sikince çıkardı ve – haydi şimdi kuru yere çıkalım seni bir de orda sikince istiyorum dedi. Yine çimlerin üzerine domalmamı istedi. Bu sefer alnım yere yapışık şekilde domaldım. Arkama geçti ve yine çok sert bir şekilde sikince başladı.Ama bu sefer fazla sürmedi ve sikince hemen çıkardı ve yüzüme doğru tuttu. Yüzüme fışkırmaya başladı. Çok tazyikli fışkırıyordu. Alnım, gözlerim, saçlarım yanaklarım meni içinde kalmıştı. Önder sikince yine ağzıma verdi ve iyice bışılana kadar ağzımda tuttu. sikince iyice kuruyuncaya kadar ağzımda tuttu. Daha sonra – Sen git iyice yıkan seni ilk sıkıiğım yere gel sana bir de erdal geçirsin dedi. Slip kılıtunu giydi ve arabaya gittikten sonra ben de yıkanmak için göle girdim. gıtım iyice açılmıştı ve iki ay öncesi gibi olmuştu ama yine de canım yanmıştı. Temizlendikten sonra gölden çıktım ve Önderin beni ilk sıkıiğı yere geldim. Bu sefer erdal sıyunmuş sadece kılıtla ve yine iki adet limonla beni bekliyordu. Ağzımı açtırdı ve limonun birini yedirdikten sonra – ayşe ilk kocanın yırrığı seni özledi hadi hemen al bakalım ağzına dedi. heyecandan titremeye başladım çünkü ilk erkeğim ve içimdeki kadını çıkaran ilk erkeğim beni iki ay sonra sıkıcıktı. Hemen önünde diz çöktüm ve sikince somırmaya başladım. Ağzımdan salyalar akıyordu. Yırrığı nerdeyse yutmak istiyordum. Bayılmak üzereydim. erdal – Sakin ol lan bak tadını bile alamıyorsun diyerek iki sert tokat attı. Önderin ağacın arkasından bizi gözetlediğini gördüğümde kendime gelmiştim. erdal sikince iyice kaldırdıktan sonra yüzüm Öndere gelecek şekilde domalttı ve arkama geçti. Hiç beklemeden gıtımı yerleştirdi. Çok kolay girmişti. O muhteşem yırrık yine içimdeydi. Gözlerim Öndere bakıyordu. Beni kadınlığın içine atan ilk yırrığın tadını tattıran erdal beni yine bütün sertliğiyle sikince başlamıştı.

Tanrım bu erkek gerçekten işini biliyordu ve beni bütün korkularıma rağmen uçurmayı başarmıştı. Yırrığını köküne kadar sıktukça çimleri yiyordum. Artık artık iyice yanımıza kadar gelen Önderi bile göremiyordum. İşini bitirmeye yakın sikince gıtımdın çıkardıktan sonra suratıma iki tokat attıktan sonra Önderi görebildim ve çok utandım. İki erkeğin arasında bir 0rıspı gibi çaresiz duruyordum. erdal hemen beni diz çöktürüp sikince ağzıma verdi. sikince biraz emdirdikten sonra yine domalttı ve arkama geçti. ayşe gıtını iki elinle aç dedikten sonra hiç elini kullanmadan sikince gıtımı sıkmaya çalışıyordu. Üç denemede de sıkamamıştı. Önder ise gülerek; Bana bıraksan ilk sıkuşta kilitlerim bu ibneye der demez yırrığı köküne kadar gıtımde hissettim. Birkaç giriş çıkıştan sonra erdal birden kasıldı ve içime fışkırmaya başladı. Sıkı çıkana kadar sıkıni gıtımdın çıkarmadı. İyice rahatladıktan sonra sıkı içimden kayıp çıktı. Yürümekte zorlanıyordum. Göle temizlenmek için gittim ama dönüşte beni sürprizler bekliyordu çünkü minibüs ve erkekler yoktu…

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.