Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Küçük Keşfim

| Genel | 10 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Her şey sıradan bir cumartesi gibi başladı. Her zamankinden biraz daha geç uyuyabildim ve dışarısı çok güzel olduğu için sabah kahvemi havuz kenarında içmeye karar verdim. Bütün yaz çok sıcaktı, ama önceki akşam güzel bir yağmur yağdı ve sabah havası sadece biraz serindi, arka bahçedeki tüm renkleri daha canlı hale getirdi ve verandamızın etrafındaki tüm çiçeklerin kokusunu daha tatlı yaptı. . O sabah gökyüzünde neredeyse hiç bulut yoktu, bu yüzden yüz derecelik bir gün daha geçirmemizin an meselesi olduğunu biliyordum ama bu sabah sıcak hava dalgasının ortasında küçük bir vaha gibi hissettim.

Oğlum Matt ve ben büyük bir şehrin sakin bir banliyösünde çok rahat bir hayat yaşıyoruz. Yaz aylarında yukarıda belirtilen sıcağı savuşturmak için zorunlu havuzlu ipoteksiz büyük bir evimiz var. Üniversite eğitimi için yeterli parayı bir kenara koymuştum. İkimiz de güzel ama lüks sınıfta olmayan arabaları kullanıyoruz. Kısacası – endişelenecek bazı şeylerimiz olabilir, ancak para bunlardan biri değil.

Matt yirmi yaşında ve birkaç saat güneydeki devlet üniversitesindeki ilk yılını bitirmiş olarak yaz için evdeydi. Çoğunlukla temel dersler almıştı ama babası gibi bir avukat olmayı planlıyordu. Bazen şimdi ona baktığımda, o yaştaki babasının bir klonu gibi görünüyor. Sadece bir buçuk metreden utangaç, lisede futbol ve beyzbolda tüm bölge onurunu kazanmasına yardımcı olan atletik bir vücuda ve görünüşe göre kızları kilitlediğinde zayıf dizleri olan bu mavi gözlere sahip.

Artık yaz için döndüğüne göre, onunla tekrar ilgilenmeyi, ona her sabah kahvaltı ve her akşam akşam yemeği hazırlamayı, çamaşırlarını yıkamayı ve yapabileceğim basit bir nedenden dolayı onu şımartmayı seviyordum. O okuldayken, bir yoga sınıfına katıldım ve haftada üç ila dört kez spin derslerine katıldım. Figürümü koruyabildiğim ve bugüne kadar teklif sıkıntısı yaşamadığım için gurur duyuyorum. Sanırım minyon (5’4″), güzel göğüslere (32C) sahip olmam ve sporla ilgili bir sohbette kendimi tutabiliyor olmam konu erkekleri cezbetmeye geldiğinde zarar vermez.

O sabah onu düşünüyordum . Elinde kahvesiyle verandaya çıktığında

“Günaydın anne” dediğini duydum ve yanıma gelip başımın üstüne bir öpücük kondurdu.

“Merhaba tatlım. Bu kadar erken kalkacağını düşünmemiştim.” Gülümsedim.

O güldü. “Bütün yaz boyunca görmediğim bazı arkadaşlarıma bugün takılacağımıza söz verdim.”

Matt şezlonglarımızda yanıma oturdu ve bir an için bu güzel sabahın sunduğu tüm sesleri, manzaraları ve kokuları aldık. Üzerinde sadece boxer vardı ve geçen sene ne kadar büyüdüğünü düşünerek kendimi ona bakarken yakaladım. Külotum ve eski püskü tişörtümle bana bakıp onunmuşum gibi vücuduma hayran olup olmadığını merak ettim. Ama bu düşünceyi hemen kovdum. Bugün için planlarımız hakkında biraz sohbet ettik.

Kahvemizi bitirip içeri girdik. O duş almak ve üstünü değiştirmek için yukarı çıkarken ikimize de kahvaltı hazırladım. Yemeğini bitirdikten sonra yanağıma bir öpücük kondurdu ve gün içinde geç geleceğini söyledi. Her zamanki cumartesi sabahı rutinime, evi temizlemeye ve çamaşır yıkamaya başladım.

Çamaşırları ayıklarken, birkaç gün önce giydiğim bir külotun çamaşır yığınında görünmediğini fark ettim. Normalde, son zamanlarda satın aldığım birbiriyle uyumlu üç sütyen ve külot setinin parçası olmaları dışında fark edeceğimi sanmıyorum. Bütün kıyafetleri aldığımdan emin olmak için sepete geri döndüm, ama boştu. Yığını tekrar gözden geçirdim ve eksik olan bir çift dışında yeni sutyen ve külotları eşleştirdim. Siyah, şeffaf, naylon bikini tarzındaydılar ve üstte dantelle çevrili şirin küçük pembe bir fiyonk vardı. Bir süre sonra, dolabımda bir yerde olmaları gerektiğini düşündüm ve daha sonra ortaya çıkacaklarını düşünerek yıkamaya devam ettim.

Pazar gecesi yatmaya hazırlanırken kirli kıyafetlerimi koymak için sepeti açtım, aşağı baktım ve önceki sabah merak ettiğim külotlar vardı. İlk başta, aklımı kaybetmem gerektiğini düşünerek onlara baktım; ama sersemliğimden kurtulduğumda, neler olabileceğini teorize etmeye başladım. Evde sadece Matt ve ben olduğumuz için, olası tek açıklama onları oraya onun koymuş olmasıydı. Onları bir yere mi bıraktım, o buldu ve sepete mi koydu? Onları bilerek mi almıştı? Onları yanlışlıkla almış, hatasını anlamış ve geri mi vermişti?

Cuma günleri işten sonra katılmaya karar verdiğim mutlu bir saatimiz var. Matt Cuma günleri sadece yarım gün çalışıyor, bu yüzden onu eve çağırdım ve eve belki bir saat kadar geç geleceğimi, ama oraya vardığımda ona akşam yemeği hazırlayacağımı söyledim. Arkadaşlarından biriyle beyzbol maçına gitmeyi planladığı için acelesi olmadığını ve sadece maçta yemek yiyeceklerini söyledi. Eve geldiğimde o çoktan gitmişti. Üzerimi değiştirmeye gittim ve o günkü kıyafetlerimi atmak için sepeti açarken kalbim tekledi. Önceki gün giydiğim pembe külotlar kesinlikle koyduğum yerde değildi. Ve onları hareket ettirebilecek tek bir kişi vardı.

Sutyenimi çıkardım, tişört ve şort giydim, içeri girdim ve kendime salata yaptım ve yemeğimi yerken sessizce oturdum. Neden onları alıyordu? Onlarla ne yapıyordu? Sanırım biliyordum – o zaman bile – ama o anda hala kafamı toplamaya çalışıyordum. Yemeğimi bitirdim ve kendime bir bardak şarap koydum ve biraz temiz hava almak için dışarıdaki verandaya çıktım. Mutlu saatlerde içtiğim iki şarapla birleşen şarap beni biraz sersemletmeye başladı. Mastürbasyon yaparken benim iç çamaşırımı kullandığını kabul etmeye başlayınca kendime başka sorular sormaya başladım. Neden benim külot? Neden benim külotum? Onların kokusunu aldı mı? Onları tatmak? Onlarla oynarken onları sikinin etrafına mı sardın? Aman Tanrım, onları giyiyor muydu?

Aniden ayağa kalktım ve içeri girdim ve onları sepetten çıkardım ve tekrar yanıma aldım. Onlara baktığımda, onları giydiğine ve uzattığına veya içlerine boşaldığına dair hiçbir kanıt göremedim. Onları yüzüme tuttum ve hala kendi kokumu alabiliyordum. Aman Tanrım. Ben hala kokumu alabiliyorsam, elbette o da alabilirdi. İçime bir karıncalanma yayıldı ve meme uçlarım sertleşti. Onu külotumla o an benimkine olduğu kadar yüzüne yakın olarak hayal etmeye başladım.

Sanki benden kopmuş ve kendi aklı varmış gibi, külotu tutan elim gömleğimin altına uzandı ve onları göğüslerime sürtmeye başladım. Bu külot onun horozunu ovuşturuyor muydu ve şimdi aynı külot benim meme uçlarımı mı ovuyordu? Daha sert sürtmeye başladım ve parmaklarımı meme uçlarımı çekmek, çekiştirmek ve çimdiklemek için kullandım. Kendimi koltuğa bıraktım ve – sanki sesi başka biri çıkarmış gibi – inlemeye başladım.

Şarabımı bıraktım ve şortumun içine uzandım, parmağımı giydiğim iç çamaşırın üzerinde gezdirdim. sırılsıklam ıslanmıştım. Yanlış olduğunu biliyordum ama kendime engel olamıyordum. Kendi oğlumun kendini mastürbasyon yaparken külotumu tattığını hayal ediyordum. Ve şimdi, onların tadına bakarken, parmağımı kendi amımın içine koydum. Kirli külotumu dudaklarıma sürttüm, belki onun benimkinde olduğu gibi onun suyunun tadına bakabileceğime inanarak. Kadınsı kokumun kokusu burun deliklerimde yoğundu ve sanki seks kokusu gerçekten havadaymış gibi beni daha da azgın yaptı. Parmağım öfkeyle klitorisimi ovuştururken, diğer elimi yüzümden çektim ve meme ucumu tuttum ve çekip büktüm. Bir parmağımı daldırmaya başladım, sonra sırılsıklam olan amımın içine ve dışına iki tane. Tanrım, zaten boşalmak üzereydim. Bacaklarımdaki her kas gerildi, sırtım kavislendi, Matt’in adını inlediğini duydum ve geldim. Aman tanrım – kendi oğlumu düşünürken orgazm oldum! Adını bile haykırmıştım!

Yavaş yavaş dünyaya geri dönerken, ne söyleyeceğimi ya da ne yapacağımı düşünmeye başladım. onunla yüzleşir miyim? görmezden geliyor muyum? Belki de bütün erkekler bunu yaşıyor. Artık mantıklı düşünemeyecek kadar yorgundum. Bir süre sonra yaşadığım en yoğun orgazmlardan birinin ardından düşünmediğim ertesi gün bunu düşünmeye karar verdim.

Ertesi gün yine muhteşem bir cumartesiydi. Önceki akşamki şaraptan dolayı biraz sersemledim ama kendimi yataktan kaldırdım ve tekrar kahveye başladım. Kafam dağılmaya başladığında, o gece neden her zamankinden daha fazla içmeye mecbur olduğumu hatırladım ve Matt’in külotumu alması gerçeğiyle nasıl başa çıkacağımı yeniden düşünmeye başladım. Ben bir plan bulamadan o merdivenlerden aşağı atlayarak geldi.

“Günaydın güzelim” diye cıvıldayarak yanıma gelip arkamdan sarıldı. Bana hızlı ama sıkı bir şekilde sarılırken ön kolunun göğüslerimin alt kısmına sürtündüğünü hissedebileceğimi mi hayal ediyordum?

“Merhaba tatlım. Bu sabah kesinlikle iyi bir ruh halindesin.” Gülümsedim. “Bugün ne var?”

Tim ve ben dün gece babasının teknesini bugün göle götürmeye karar verdik. Biliyorsun, gelecek hafta okula dönmeden önce bir kaçamak daha” diye yanıtladı. “Üzgünüm. Bu sabah kahvaltıya vakit yok. Acelem var.”

Jill yakındaki komşularımdan ve en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Erkekler ilkokuldayken tanışmıştık ve birlikte okulda gönüllü işler yapardık. Artık ikimiz de bekar annelerdik ve – çocuklar farklı okullara giderken – hem o hem ben, hem de Tim ve Matt çok yakındık. Ona güvenebilirdim – ve o da bana herhangi bir yargılama veya gizli gündem olmadan.

“Cumartesi için erken kalktın,” diye merhaba deme zahmetine girmeden telefona cevap verdi.

“Evet. Dün gece biraz fazla şarap içtim ve erken uyuyakaldım,” diye yanıtladım. “Meşgul müsün? Değilse, neden gelip benimle bir kahve içmiyorsun?”

“Bu kulağa hoş geliyor. Orada ol,” diye cıvıldadı. Jill ve Tim caddenin karşısında bizden bir ev aşağıda oturuyorlardı ve 5 dakika içinde elinde kupasıyla arka kapıdan yürüyordu.

Kendine bir fincan kahve doldururken, “Erkeklerin büyük bir günü planlamış gibi görünüyor,” dedi. Matt sana dün gece göle gittikleri maçta bazı kızlarla tanıştıklarını söyledi mi?

Güldüm. “Hayır. Sanırım bundan bahsetmek için çok acelesi vardı.”

O da güldü. “Tim bana onlardan daha yaşlı olmaları ve ‘ateşli’ olmaları dışında pek bir şey söylemedi. Sanırım onları bikinileriyle görebilmeleri için gölün onların fikriydi,” diye gülümsedi.

“Bikinilerden bahsetmişken,” diye başladım, “Sanırım biraz kafamı karıştıran bir şey keşfettim. Oğlanlarımız birbirine çok benziyor, belki bana bir tavsiye verebilirsin diye düşündüm.”

Jill ben konuşurken kayıtsızca baktığı gazeteden başını kaldırdı ve kupasını bıraktı. “Tabi ne oldu?”

“Şey, sanırım Matt külotumu sepetten alıyor ve… şey… ‘kullanıyor’,” diye kızardım. “Tim’in böyle bir şey yaptığını hiç fark ettin mi?”

Jill gülümsedi ve kısa bir kahkaha attı. Kaba bir şekilde değil – daha çok, neden bahsettiğimi tam olarak bildiğini söyleyen bir şekilde.

“Bunu şimdi mi anlıyorsun?” diye sordu. “Tim’in liseden beri bunu yaptığını biliyorum ve bahse girerim Matt de o kadar uzun süredir yapıyordur. Biri bir şey yapıyorsa, genellikle diğerinin de bu işin içinde olduğunu varsayıyorum. “

Onun rahatlığına biraz şaşırdım. “Yani… bunu anladığında… ne dedin? Ya da yapacak mısın?”

Jill yine aynı kısa kahkahayı attı. “Hiçbir şey. Yani sanırım zararını görmüyorum. Tim gibiyse, yaptığı tek şey onları sepetten ‘ödünç almak’, mastürbasyon yapmak ve geri vermek,” dedi sakince.

“Tamam. Sanırım bunu görebiliyorum,” dedim. “Ama, demek istediğim, sence genel olarak külot mu? Yoksa onların ilgisini çeken BİZİM külotumuz mu?”

Bu noktada Jill gözümün içine baktı, bu sefer aynı yürekli yanıt yoktu. “Bundan emin değilim… ve bunu düşündüm,” dedi ciddi bir şekilde. “Ama sanırım cevabım, ikisinin de oldukça iyi uyum sağlayan gerçekten iyi çocuklar olduğu ve bu yüzden bu konuda çok fazla endişelenmiyorum.”

Matt’in külotumu koklayıp tadına bakabileceğini söylediğinde tekrar kızardım.

“Yani… Bunu senin de düşündüğünü söyleyebilirim… ama farklı bir düşüncen olduğu izlenimini edindim?” dedi, ne kadar kızardığımı fark ettiğinde.

“Evet,” dedim yumuşak bir sesle. “Matt’in o külotta BENİ koklamayı sevdiğini düşünüyordum,” diye devam ettim, gözlerine bakamayarak aşağı bakarak. “Bilmiyorum…

“Bununla ilgili olabilirim,” dedi Jill sessizce. “Ve kızarma şeklinden, oğlunun fantezilerinin nesnesi olabileceğini düşündüğün zaman, seni tahrik ettiğini anlıyorum? Belki de fantezi hayatının bir nesnesi haline geldi?”

O kadar utandım ki tek yapabildiğim başımı sallamak oldu.

Jill sandalyesinden kalktı ve benim durduğum yere geldi. Bana tatlı, nazik bir kucaklama verdi ve “Laura, oğlun hakkında hayaller kurarken kendinle oynaman benim için sorun değil. O yakışıklı bir genç adam. Ve eğer bu seni daha iyi hissettirecekse, yalnız değilsin” dedi. . Bu sadece bir fantezi. Kendimi suçlu hissetmiyorum ve senin de yapman gerektiğini düşünmüyorum.”

Ona baktım ve ikimiz de gülümsedik. “Teşekkürler” dedim ve ona sarıldım. “

O gittikten sonra Matt’e hiçbir şey söylemeyeceğimi biliyordum. Mastürbasyon yaparken külotumu bir fantezi kaynağı olarak kullanmaktan hoşlanıyorsa, artık buna razıydım.

Ertesi gün evden çalışmaya karar verdim. 9:30 civarında Jill’den bir telefon aldım.

“İyi misin?” diye sordu. “Hala arabanı garaj yolunda görüyorum.”

“Oh evet.” Ona söyledim. “Bugün evden dışarı çıkmaya karar verdim. Matt yarın okula geri dönüyor ve bugün aramalar arasında biraz çamaşır yıkama ve ev işleri yapacağım.”

“Getirmeni istediği şeylerle birlikte bir külotunu da koymanı istedi mi?” şaka yaptı.

ben de güldüm “Hayır. Bundan bahsetmedi. Ama eminim aldırmaz. Bildiğim kadarıyla tüm iç çamaşırlarım hala burada.

“Ne yapman gerektiğini biliyorsun,” dedi Jill, sesinde bir anda heyecanlı, yaramaz bir tonla, “yanlışlıkla” onun eşyalarına bir külotunu da eklemelisin.”

“Ah hayır,” dedim aniden kızararak. “Bunu yapamazdım. Bu çok abartılı olurdu.”

Telefonu kapattıktan sonra Jill’in fikrini aklımdan çıkaramadım. Ertesi sabah, bunu yapacağımı biliyordum. Kahretsin, muhtemelen söylediği anda biliyordum – ama ertesi güne kadar kendime itiraf edecek cesareti bulamadım.

Yatağına oturdum ve ellerimi vücudumda gezdirmeye başladım. Göğüslerimin etrafında, merkezden mideme doğru, sonra yukarıya. Bu hareketi tekrarlarken ellerim meme uçlarıma daha da yaklaştı ve – henüz kedime dokunmamış olmama rağmen – ıslandığımı biliyordum. Matt’i düşünüyordum. Ben onun bu külotlara sahip olduğunu düşünüyordum… üzerlerinde amımı kokluyor… annesinin onları giyerken ne kadar ıslandığını görüyordum… onları tatıyordum… sonra onları onun büyük horozunun etrafına sarıyordu ve bir selde cumming yapıyordu.

Uzandım ve parmağımı külotumun dışında gezdirmeye başladım. İlk başta fark ettiğim aynı siyah, şeffaf külot, haftalar önce çamaşırhanede yoktu. Islanıyorlardı. Bütün elimi amımın üzerine koydum ve ovuşturdum. Islaklığın ince kumaşa nüfuz etmesini istedim. Vekil bir şekilde kokumu alabilmesini ve külotumdan tadımı alabilmesini istiyordum. Daha fazla dayanamadım. boşalmak zorunda kaldım. Elim külotumun içine girdi ve klitorisimi öfkeyle ovmaya başladım. Diğer elim göğüs ucumu sertçe çekti.

“Ah, Matt, beni gerçekten tatmanı istiyorum bebeğim,” dedim yüksek sesle kimseye. “Anne, bebeğinin onu yemesini, annenin boşalmasını istiyor.”

Bununla parmağımı kedime daldırdım ve sonra sert aletinin nasıl hissedeceğini simüle ederek başka bir parmak ekledim ve geldim. Ama bu sefer durmadım. İçeri girip çıkmaya devam ettim, meme ucumu daha da sert çektim, parmaklarımla kendimi becerdim. Oğlumun beni becermesini istiyordum ve aklımda tam da bunu yapıyordu. Üstümde onu görebiliyordum… kaslı göğsü, mavi gözleri benimkilere bakıyor, kolları düz, böylece aşağı bakıp sert horozunun ıslak kedimin içine girip çıktığını görebildim. Tanrım, nasıl geldim.

Artık boşalamadığımda, yatakta bitkin bir şekilde uzandım. Gerçeğe döndüğümde suçluluk hissetmek yerine gülümsedim. Kıyafetlerini toplarken ayağımı kaydırdım ve birkaç gömleğin arasına koydum.

“Bence Matt bu külotla biraz eğlenecek,” diye düşündüm.

Birkaç gün sonra, arayacağını bildiğim gibi aradı. Görünüşe göre, paketini açması birkaç gün sürmüş.

“Merhaba bebeğim” dedim sesimdeki heyecanı gizlemeye çalışarak.

“Telefona hep böyle mi cevap verirsin?” o güldü.

“Yalnızca sen olduğunu bildiğimde,” ona gülerek karşılık verdim. “Ee, okula dönüş nasıl gidiyor?”

Bana geri dönmenin harika olduğunu söyledi ve yaklaşık 15 dakika sohbet ettik ve – bir şey söylemediğine göre – çantasını açmamış olması gerektiğine ikna oldum

. “Ah, anne, bunu biliyor musun bilmiyorum ama bana topladığın kıyafetlerin içinde senin bir külotun vardı.”

“Ne?!?” dedim, şaşırmış ve telaşlanmış görünmeye çalışarak.

“Sorun değil,” diye güldü. “Bir çifti kaçırdığını bilip bilmediğini bile bilmiyordum.”

“Sanırım fark etmemiştim.” Nefes aldım, yüzüm kızarmıştı. Hiçbir fikri olmamasına rağmen planım işe yaramıştı.

“Sorun değil,” diye tekrar güldü. “Eve gelene kadar onları bekleyeceğim. “

“Tamam. Teşekkür ederim,” dedim, belki biraz fazla hızlı. Yaptığım şey karşısında öfkeyle kızardığımı hissedebiliyordum ve onun gerginliğimi yakalamasını istemiyordum. “Seninle birazdan konuşacağım tatlım.”

Biz yapmadık. İki gün tekrar konuşma. Her boş anımda onu ve külotumu düşündüm. Onları koklaması ve tatması gerektiğini biliyordum. Keşke onunla gerçekten konuşacak cesaretim olsaydı.

O perşembe gecesi aradığında, konuşma yine günümüzün olağan olayları hakkındaydı. Sohbet ederken kendi kendime onun için bıraktığım külotu tutuyor mu diye merak ettim. Benim hayal gücüm müydü yoksa nefesi biraz düzensiz mi geliyordu? Biz sohbet ederken onlarla kendini okşuyor olabilir mi? Konuşurken kızardığımı hissettim. Mastürbasyon yapsa da yapmasa da görüntü artık kafamdaydı ve ben tahrik oluyordum.

“Oda arkadaşın bu gece evde mi?” diye sordum nefesimi de kontrol etmeye çalışarak.

Matt, “Hayır, çalışmak için birkaç saatliğine kütüphaneye gitti,” dedi. Sanki telefon alışılmadık bir şekilde ağzına yakındı. Nefesini duyabiliyordum ve bu beni etkiliyordu.

“Ah, bebeğim, yanlışlıkla çantana koyduğum o külot hakkında,” diye başladım, ‘kazara’ kelimesini söylediğimde suçlu çıkmadığımı umarak. “Umarım oda arkadaşını göstermemişsindir.”

“Tanrım, hayır,” dedi içtenlikle. “Dediğim gibi, sadece bunun bir kaza olduğunu ya da bana küçük bir hediye vermeye çalıştığını düşündüm. Her iki durumda da, bu onu ilgilendirmez.”

Güldüm. “Teşekkür ederim bebeğim. Bu bir kazaydı, ama hediye derken ne demek istediğinden emin değilim. Bunu bilerek yapsaydım, bunun bir hediye olduğunu düşünür müydün?”

İstediğim gibi bluzumun ve şortumun düğmelerini açmaya başladım. Konuşurken otuzbir çekecekse, aynı zamanda neden kendime de bakmamam gerektiğini anlamadım.

“Şey, bilirsin…” Matt kekeledi. “Bazen bir kız bir erkeğe bir ganimet olarak bir çift külotunu bırakır ya da… bilirsin.”

“Mastürbasyon yapmak mı?” Bunu kendi oğluma söylediğime inanamıyordum – ama şortumdan çıkarken bile söyledim.

“Tanrım anne,” Matt telefona nefes verdi. “Um, evet… bazı erkekler, bilirsin, bunu yaptıklarında, bir kızın iç çamaşırını giymekten hoşlanırlar.”

Şimdi kanepeye uzandım. Üzerimdeki beyaz tanga dışında çıplaktım. Elimin üzerlerinde süzüldüğünü görmek için aşağıya baktığımda, şeffaf malzemenin arasından ten rengimi görebiliyordum.

“Anlıyorum,” diye ona geri nefes verdim. “Yani… Sanırım sen o adamlardan birisin. Bu yüzden onların bir hediye olabileceğini düşündün.”

Ellerim artık tüm vücudumdaydı. Matt’in telefonda hırıltılı nefesimi duyabilmesi umurumda bile değildi – ki hala kontrol etmeye çalışıyordum – ama pek başarılı olamamıştı.

“Şey, evet, sanırım. Bir kızın bana külotunu vermesinden hoşlanıyorum,” dedi. Matt de artık nefesini kontrol etmekte zorlanıyordu.

“Ama ya onları senin için terk eden annense? Bu seni rahatsız etmiyor mu?” Elimi kendi külotumun üzerinde gezdirdim ve ne kadar ıslak olduklarını hissedebiliyordum.

“Hayır, anne,” diye yanıtladı Matt, şimdi ağzı telefona daha yakındı. “Aslında daha da iyi. Yakın olduğum kimse yok. Onlara bakmayı ve dokunmayı seviyorum ve…” Sesi azaldı.

“Peki ne bebeğim? Sorun değil. Bana neyi sevdiğini söyle – yani bir kadın külotu. Şu anda onları tutuyorsun, değil mi? Bana onlarda neyi sevdiğini söyle,” dedim nefes nefese telefona. . Tanrım, konuşurken orgazmın ortasında telefona bağırmayacağımı umuyordum.

“Yapamam anne,” diye yalvardı. “Doğru olacağını sanmıyorum.”

“Tatlım, bana söyleyebilirsin” dedim. Sonra küçük bir kahkaha atarak, “Muhtemelen daha önce yapmamış olduğum… ya da belki şu anda yapıyor olduğum hiçbir şey söyleyemezsiniz,” dedim, neredeyse fısıltıyla ekledim.

“Onları koklamayı seviyorum. Aslında kokularını seviyorum. Bunları giyerken heyecanlandığını söyleyebilirim, değil mi anne?”

“Hım, evet bebeğim, sanırım öyleydim. Bazen yaşlı annen bile kafasında onu tahrik eden görüntüler alır.” Bir şekilde oğluma kendimden ikinci tekil şahıs olarak bahsetmek daha az nahoş görünüyordu. Ama ellerim külotumun içindeydi ve şimdi klitorisimi ovuşturuyordu, nefesim gitgide kesik kesikti.

“Söyleyebilirim” dedi. “Onları irinle… ee… sıvılarınla ​​ıslattığın yeri görebiliyordum.”

“Önemli değil tatlım,” diye yatıştırdım. “Artık bakire olmadığını ve bir kızın amını bildiğini biliyorum. Söylesen sorun olmaz.” Tanrım – yanıyordum. “Şu anda mastürbasyon yapıyorsun, değil mi Matt? Nefesinden anlıyorum ki… otuzbir çekiyorsun.”

Sessizlik.

Sonra, fısıltıyla, “evet.”

“BEN’

Külotlarımla onun boşaldığını duymak istediğim kadar, onun beni henüz boşalmasını duymaya hazır olup olmadığımdan emin değildim ve isteksizce, saatlerce mümkün olduğunu düşündüğüm kadar uzağa ittiğimi düşündüm. önceki.

“Anne şimdi kendine bakmana izin verecek bebeğim,” dedim yatıştırıcı bir şekilde. “Yakında tekrar konuşacağız.”

Bununla kapattım ve kendime hayatımın en yoğun orgazmını yaşattım.

“Aman Tanrım,” diye düşündüm. “Ne yapıyorum ben?”

O noktaya kadar, oğlum hakkında hayaller kurarken mastürbasyon yapmakta sorun yoktu – çünkü sadece buydu – sadece benim (ve en iyi arkadaşım Jill’in) bildiği çok yaramaz bir fantezi.

Matt o gece aradığında hala suçlu hissediyordum – ama onunla konuşmaya ve ikimiz arasındaki uygunsuz konuşmaları durdurmaya karar vermiştim.

Ertesi hafta arandığımda, yarasadan biraz ciddi bir ses çıkarmaya çalışarak “Merhaba tatlım” diye cevap verdim.

“Hey güzelim” dedi neşeyle. “Uzun zamandır, sohbet yok.”

“Matt, daha fazla sohbet etmeden önce geçen gece hakkında konuşmak istiyorum,” dedim sertçe. “Seni seviyorum ve seninle her şey hakkında konuşabilmemizi seviyorum – ama geçen salı konuşmamız herhangi bir annenin oğluyla yapması gereken türden bir konuşma değildi. Sadece bilmeni isterim ki bunu teşvik ettiğim için üzgünüm ve bir daha olmayacak.”

Hattın diğer ucunda kısa bir sessizlik oldu.

“Matt? Bebeğim? Orada mısın?” diye sordum, bu sefer sesim daha yumuşaktı.

“Evet anne geldim” dedi. Sesinden ne düşündüğünü okumaya çalıştım ama yapamadım.

“Tanrım anne, ne dediğini duyuyorum. Ama sanırım benim farklı bir yaklaşımım var,” diye açıkladı. “Birbirimizle böyle konuşabilmemize bayıldım. Benim için ne kadar sıcak olduğunu ve telefonu kapattıktan sonra ne kadar keyif aldığımı anlatamam.”

“Tatlım, demek istediğim bu değil…” sözünü kestim.

“Biliyorum anne,” dedi devam etmeden önce. “Çoğu anne ve oğul için garip görünebileceğini biliyorum, ama söylemeye çalıştığım tek şey bizim için iyi görünüyordu. Seni seviyorum anne. Ve seninle her şey hakkında konuşabilmek istiyorum, ne hakkında olsa bile. seks. Böyle şeyler hakkında sorularım olduğunda annen ya da babanla konuşmaktan daha iyi kim var?” akıl yürüttü.

En azından biraz mantıklı olduğunu biliyordum ama aynı zamanda bende zaafı vardı. Babası gittiğinden beri sadece o ve ben kalmıştık. Muhtemelen aşırı korumacı olduğumu biliyordum ama aynı zamanda, babası yıllar geçtikçe onunla daha az zaman geçirdiğinden, onun hayatında hem anne hem de baba rolünü doldurmam gerektiğini de biliyordum.

“Ama tatlım,” dedim, konuşmanın kontrolünü yeniden ele geçirmeye çalışarak, “seks ve mastürbasyon gibi şeyler hakkında konuşmak bizim için bir şey ve bunu yaparken birbirimizi dinlemek başka bir şey.”

“Tanrım anne, sen de mi kendinle oynuyordun?” diye sordu, belli ki heyecanlıydı.

Ah, diye düşündüm. Zaten bildiğini düşündüğüm şeyi yanlışlıkla doğruladığımı biliyordum. Bundan nasıl kurtulacaktım? Hemen klinik, dürüst yaklaşımı denemeye karar verdim.

“Eh, evet,” diye teklif ettim, biraz dengesiz bir şekilde. “Mastürbasyon yapan sadece erkekler değil. Hepimiz zaman zaman yaparız.”

“Anne görüyor musun?” gülerek şöyle dedi, “İşte böyle bir şeyden bahsediyorum. Herkesin bunu yaptığını biliyorum ama sanırım senin de yaptığını hiç düşünmemiştim. Yani sanırım seni hiç bu şekilde düşünmemiştim ve Şimdi bana kızgın olmadığını bilmek güzel.”

Elde etmeye çalıştığım üstünlüğün hızla kaybolduğunu hissedebiliyordum. Ama aynı zamanda birkaç gün önce yaptıklarımız hakkında ne hissedersem hissetsem de onu sevdiğimi bilmesine ihtiyacım vardı.

“Tatlım, sanırım söylemeye çalıştığım şeyi kaçırıyorsun,” dedim. “Elbette kızmadım. Ve biliyorsun ki, sana olan aşkımı değiştirecek hiçbir şey yapamazsın. Sadece geçen gece aklımda bir annenin yapması gereken hayali bir çizgiyi aştım diye düşündüm. oğluyla geçme. Bu mantıklı mı?”

Hattın diğer ucunda uzun bir süre gibi görünen bir sessizlik oldu – ama muhtemelen sadece birkaç saniyeydi.

“Sanırım,” dedi Matt sonunda. “Ama bu, seks söz konusu olduğunda merak ettiğim şeyleri sana sormamı istemediğin anlamına mı geliyor?”

“Hayır. Tabii ki hayır,” dedim anne gibi görünmeye çalışarak. “Bana ihtiyacın olursa her zaman bir telefon kadar uzağında olacağımı biliyorsun.” Sonra havayı yumuşatmaya çalışarak güldüm “Ama belki biz konuşurken ellerini kendinden uzak tutmayı deneyebilirsin.”

Matt de güldü. “Tamam,” dedi. “Deneyeceğim.”

Dersleri, kardeşliği ve arkadaşları hakkında sohbet etmeye başladık. Onu mahalle dedikodularından bazılarıyla doldurdum ve sanki arkadaşımı geri kazanmış gibi hissettim. Komik ve çekiciydi. Telefonu kapatmadan önce, son konuşmamızdan beri düşündüğü seks hakkında bir soru daha sorabilir mi diye sordu. Yapabilirsem cevaplamaktan memnuniyet duyacağımı söyledim.

“Eh,” diye başladı, doğru kelimeleri arıyormuş gibi görünüyordu, “şimdi sana külotunla oynamayı sevdiğimi söylediğime göre… şey, bilirsin…”

Gülümsedim ona. çizgiyi aşmamaya çalışmak. “Sorun değil tatlım, ‘mastürbasyon’ diyebilirsin,” güldüm.

“Şey, daha önce de… um… sen de mastürbasyon yaptığını söylemiştin. Yani geçen gece konuşurken,” dedi. “Bu beni düşünmenin seni tahrik ettiği anlamına mı geliyor… bilirsin… külotlarınla ​​mastürbasyon yapıyor musun?”

Tanrım, diye düşündüm. Buna nasıl cevap veririm? Hayır dersem yalan söylediğimi anlardı. Ama evet dersem, bu bir annenin oğluna söylemesi gereken türden bir şey gibi görünmüyordu. Bu yüzden kaçınmaya çalıştım.

“Beni savunmasız bir anda yakaladığını söyleyeceğim,” diye denedim.

Hadi anne, diye yalvardı Matt. “Dürüst ol.”

Sıkışmıştım ve ne diyeceğimi bilemedim, bu yüzden nasıl cevap vereceğimi bulmaya çalışarak birkaç saniye hiçbir şey söylemedim.

Matt sessizliği doldurdu. “Şu anda ve ara sıra konuşurken, iç çamaşırını kokladığımı söyleseydim, bu seni… bilirsin, yeniden ‘korunmasız’ yapar mıydı?”

Yine meme uçlarımın sertleştiğini hissedebiliyordum. Ve sandalyemde kıpırdandım. Hiçbir şey söylemedim ama kontrol etmeye çalışmama rağmen Matt’in nefesimin hızlandığını duyabildiğini biliyordum.

“Kendi annemin külotunu yüzüme tutup koklamayı sevmem tuhaf mı sence? Ve tadına bakmam mı?” diye sordu, nefesi de şimdi daha sığ. “Bu seni rahatsız ediyor mu anne? Mastürbasyon yaparken onları tutmayı ne kadar sevdiğimi bilmek?”

Söyleyecek tek bir şey düşünebildim. “Hayır,” diye fısıldadım.

“Memnun oldum anne,” diye nefes verdi telefona. “Konuşurken onları tutmayı ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum. Bu beni sana daha yakın hissettiriyor, sanki benimle çok samimi bir şey paylaşıyormuşsun gibi.”

Yanlış olduğunu bilsem de, oğlumun iç çamaşırımın onu nasıl heyecanlandırdığını anlattığını duyunca kendi vücudumun tepkisine engel olamadım. Elim istemsizce göğsümde gezindi. Göğüs uçlarımın ne kadar sert olduğunu tişörtümden hissedebiliyordum. Sonra elim karnımdan şortuma doğru gitti. Durmak istedim ama kendime engel olamadım. Çantasına bilerek koyduğum külotlarla mastürbasyon yaptığını biliyordum. Onların kokumu kokladığı düşüncesinin, haftalardır birlikte yaşadığım sonsuz fantezilerin kaynağı olduğunu biliyordum. İkimiz de kafamızdaki fanteziyi canlandırırken onun sesini duymak samimi görünüyordu… ve geceleri yatakta yalnız olduğumdan bile daha güçlüydü.

“Ben… Böyle hissetmene sevindim bebeğim,” dedim sonunda. “Eğer seni bana daha yakın hissettiriyorlarsa, onlara sahip olduğun için memnunum. Belki de şimdi kapatsak iyi olur.”

“Lütfen kapatma anne,” diye yalvardı. “Seninle konuşmak istiyorum… seni duymak istiyorum… ben mastürbasyon yaparken.”

“Ama bebeğim, bunu daha yeni konuştuk. Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum,” diye denedim, kendime bile inandırıcı gelmemişti.

“Lütfen anne, şu anda külotunla ne yaptığımı biliyorsun, değil mi?” diye sordu.

“Evet,” diye fısıldadım, elim şortumu çözüp fermuarı indirirken.

“Bu gece ‘savunmasız’ mısın anne?” dedi alçak sesle, telefona yakından konuşarak. ” Bu sefer bana söylemeni istiyorum. Kendine mi dokunuyorsun?”

Aklım yarıştı. Onu sert sikiyle dışarıda, elini yukarı ve aşağı çalıştırırken, külotumu etrafında tutarken hayal edebiliyordum. Telefonu kapatıp bu konuşmayı bitirmek istedim… ama yapamadım. çok tahrik oldum. Elim kedime ulaştı ve yanıyordu. Klitorisim sertti ve orta parmağımı bir daire içinde ovuşturdum. Telefonu omzuma yasladım ve diğer elimle meme ucumu çektim.

Yavaşça cevap verdim, aniden nefes almakta güçlük çektim. “İstediğin bu mu? Benimle konuşurken amcığıma dokunmamı ister misin? Sen… otuzbir çekerken?”

Kendi oğluyla böyle konuşan bu kişinin kim olduğunu bilmiyordum ama – şu anda – umurumda değildi. O kadar ıslaktım ki boşalmadan önce sadece birkaç dakika olacağını biliyordum. Daha da kötüsü Matt’in beni duyması umurumda bile değildi.

“Aman Tanrım,” diye inledi Matt. “Evet, benimle yapsaydın çok sevinirim anne. Tanrım, senin amına dokunmanı çok zor düşünüyorum. Islak mı anne? Bu külotu giydiğin zamanki kadar ıslak mı?”

“Mmmm,” diye inledim. “Evet bebeğim, anne ıslak. Çok ıslak. Ve benim klitorisim de şu anda çok zor. Artık her an boşalabilirim. Annenin boşalmasını duymak ister misin bebeğim? Bunu ister miydin?”

Matt’in şimdi daha kısa ve sığ nefesler içinde nefes aldığını duyabiliyordum ve onun da boşalmaya yakın olduğunu biliyordum.

Gözlerim kapalı Matt’in külotum yüzüne yakın olduğunu, kokumu içine çektiğini, sonra dilini çıkardığını ve külotun kasıklarını ağzına alıp, içlerinden benim tadımı almaya çalıştığını hayal ettim. Parmağım klitorisimi öfkeyle çalıştırdı ve daha da büyüdüğünü hissettim. Sırtımı kamburlaştırdım ve bir parmağımı içeri soktum, sonra bir tane daha, onları içeri ve dışarı ittirdim.

“Aaaahhh,” diye soludum, başım geriye doğru uçtu ve telefon aşağıdaki halıya düştü. Kendi orgazmımda kayboldum ve bilinç durumuna geri dönene kadar yerdeki telefonun farkına bile varmadım. Hızla elime aldım ve parmaklarımdaki suyu emdim.

“Üzgünüm bebeğim, hala orada mısın? Telefonu düşürdüm,” dedim, nefesim kesildi.

“Tanrım anne, bu çok sıcaktı” dedi. “Yapmıyorum”

“Ben, ne bebeğim,” dedim, hala nefesimi ve sakinliğimi kazanmak için mücadele ediyordum.

“Saçma duydum. Parmağındaki kendi am suyunun tadına mı baktın?, Matt şaşırmış gibiydi.

“Evet bebeğim, annen bundan hoşlanıyor.”

“Tanrım,” diye soludu Mark. “Hiç… biliyor musun… gerçek hayatta… bilirsin… başka bir kadınla birlikte oldun mu?”

Daha kontrollü veya daha mantıklı olsaydım, bu soruyu saptırırdım. Cinsel geçmişimi Mark’la ya da neredeyse hiç kimseyle konuşmadım. Ama daha önce de söylediğim gibi, şu anda alçakgönüllülük o ana uymuyor gibiydi.

“Evet tatlım, uzun zaman oldu, ama üniversiteye geri döndüğümde oda arkadaşımla birkaç kez takıldık. Onun amını yemeyi sevdim ve şimdiye kadar sahip olduğum en iyi amcık öpücüsü olabilirdi. Sanırım daha iyiyiz Kapat şimdi. Yatmak için hazırlanmam gerek.”

“Tamam anne ve teşekkürler,” dedi, aynı zamanda nefes nefeseydi, “Umarım bunu tekrar yapabiliriz.”

“Göreceğiz,” diye kızardım. “İyi geceler balım.”

Ertesi sabah yine evden çalışmaya karar verdim. Ofise gidersem herkes bir şekilde yüzümdeki ifadeden dünyayı sarsıcı bir orgazm için parmakladığımı çıkarabileceğinden korktuğum kadar evde yapacak çok işim yoktu. önceki gece oğlum dinlerken. Bunun aptalca olduğunu biliyordum ama aynı zamanda kendim bir çözüme ulaşana kadar o gün muhtemelen başka bir şey düşünemeyeceğimi de biliyordum.

Duygularımı sıraladığımda, kendimi sınırlamak için daha önce yaptığım çabaların saçma olduğunu çabucak fark ettim. Tanrı aşkına, daha dün gece Matt’le önceki konuşmamızın ne kadar uygunsuz olduğu ve bunun bir daha olmaması ve olmaması gerektiği hakkında bir konuşma yapmıştım… ve telefon görüşmesi, telefonu kapatmamla sona erdi çünkü ben çok sert cumming oldu. Kendimle ve Matt’le gelecekteki konuşmalarla ilgili beklentilerim konusunda daha gerçekçi olmam gerekiyordu.

Arka kapının açıldığını duyduğumda mutfağımda ilk fincan kahvemi yudumlarken durdum.

“Tak tak,” dedi Jill neşeyle. “Meşgul musun?” İkimizin de birbirimizin evine açık kapı ayrıcalıkları vardı, ama bu sabah kendi düşüncelerime o kadar kapıldığım için kendimi atmadan edemedim.

“Oh! Tanrım, merhaba Jill. Üzgünüm. Her zaman beklerim, ama sanırım sen içeri girdiğinde bir milyon mil uzaktaydım ve bu beni şaşırttı,” gülümsedim.

“Oh, hayır. Üzgünüm Laura. Arabanın hâlâ garajda olduğunu gördüm ve evden çalıştığını düşündüm ve güne başlamadan önce bir fincan kahve alıp sohbet edeyim dedim. İyi misin? ?”

Kendi düşüncelerime o kadar kapıldığım için kendime güldüm ki irkildim. “Ben iyiyim” dedim. “Ben üzerimi değiştirirken kendine biraz kahve al.” Hala dün gece uyuduğum t-shirt ve külotumdaydım. Tişört iç çamaşırımı zar zor kapatıyordu ve Jill ve ben alışveriş yaparken birçok kez birbirimizin önünde kıyafet değiştirirken,

“Ah, zahmet etme,” dedi. “Uzun kalamam. Neyi bu kadar derin düşündün?” dedi kendine bir fincan kahve doldururken.

“Hım, oh hiçbir şey. Sadece Matt’i düşünüyordum. Dün gece onunla konuştum,” diye teklif ettim, kızardığımı fark etmemesini umarak. Sanki normal bir anne-oğul sohbetiymiş gibi rahat görünmeye çalışıyordum.

“Hey, Matt’den bahsetmişken,” dedi, şimdi sesinde biraz daha canlılık varken, “bana hiç söylemedin… ‘kazayla oluşan sürprizin’ nasıl sonuçlandığını? Hiç bir şey söyledi mi?”

Jill bunu söylerken gülümsüyordu, bir sırrın içindeyken ve tüm dedikoduları duymak istediklerinde böyle bir gülümseme vardı. Öte yandan, çok hafif paniklemeye başladım.

“Evet, onları buldu,” dedim neşeyle. “Eminim onlardan iyi yararlanıyor. Bugün neler oluyor?”

O güldü. “Bu kadar kolay kurtulamazsın Laura. Sanırım bazı ayrıntılara hak kazandım. Sonuçta, hatırlıyorsan bu benim fikrimdi.”

Cevabımı formüle etmeye çalışırken büyük bir yudum kahve içtim. “Tamam… tabi…” dedim yavaşça, zaman kazanmaya çalışarak. “Eh, birkaç gün sonra aradı ve onları bulduğunu söyledi, ben de utanmış gibi yaptım ve ona üzgün olduğumu söyledim, bir kaza olmalı. Sanırım satın aldı.” Konuşmayı değiştirebileceğimizi umuyordum.

Jill’in gülümsemesi daha keskin bir Cheshire sırıtışına dönüştü ve tam gözlerimin içine baktı. “Hey, hatırlamak için konuştuğun benim mi? Her şeyi anlatabileceğin ve tam tersi. Seni bu hikayenin daha fazlasının olduğunu görebilecek kadar iyi tanıyorum. Hadi, dök.”

iç geçirdim. “Şey, evet… Sanırım biraz daha var,” dedim yere bakarak. “Ama sana söylersem, benim korkunç bir anne olduğumu düşünmeyeceğine söz vermelisin.” Sonraki 15 dakika boyunca oğlumla aramızdaki ilk ve sonraki konuşmaları en iyi arkadaşıma anlattım. Rahatsız değildim ama o ve ben birbirimizin telefonda mastürbasyon yaptığını duyduğumuzda ve beni dinlemesine izin verdiğim açıktı. Bitirdiğimde hem o hem de ben kızardık. Sütyen takmadığım için göğüs uçlarımın sert olduğunu ve hikayeyi anlatmanın beni hem heyecanlandırdığını hem de utandırdığını anlamış olmalıydı.

Sonsuzluk gibi gelen bir süre boyunca ikimiz de konuşmadık. Sonunda, yukarı baktım ve Jill’in yüzünde bir çeşit sırlı bakış olduğunu gördüm.

“Aman Tanrım,” diye fısıldadı sonunda. “Şu anda seni ne kadar kıskandığıma inanamıyorum.”

İfadesinin sözleriyle eşleştiğinden emin olmak için ona inanamayarak baktım. “Yok canım?” Dedim. “Tanrım, benim bir tür sürtük falan olduğumu düşünmenden çok korktum.”

“Tatlım, kendi fantezini yaşıyorsun… ve doğruyu söylemek gerekirse, benimki de” dedi. “Burada tamamen dürüst olduğumuz için, Tim aradığında kendimle bir iki kez oynadığımı kabul ediyorum, özellikle de o aradığında ben zaten yataktaysam. Aramızdaki tek fark, Tim’in Bunu bilmiyorum. Bazen keşke bilseydi diyorum… sadece işlerin nereye gidebileceğini görmek için. Peki, sonra ne olacak?”

“Bilmiyorum. Cini şişeye geri koymak için biraz geç oldu ve sen içeri girdiğinde ben de tam bunu düşünüyordum. Bunu isteyip istemediğimden bile emin değilim.”

Jill ayağa kalktı ve yanıma geldi ve bana sarıldı. “Seni suçlamıyorum ve kesinlikle seni yargılamıyorum. Tanrı biliyor ki senin yerinde olsaydım ben de aynı şeyi yapardım. Hey, bu sadece karşılıklı mastürbasyon. Ve telefonda, yani orada orada bir tür duvar var. Keyfini çıkarın diyorum. Belki bir gün ben de aynısını yapmak için cesaretimi toplayabilirim.”

Gözlerimdeki yaşları iyi hissedebiliyordum. “Teşekkürler Jill,” dedim onu ​​yakınımda tutarak. “Beni daha iyi hissettirmek için ne söyleyeceğini her zaman biliyorsun.”

Bununla, yeni bulduğum cinsel çıkışımın tadını çıkarmaya karar verdim. Herhangi bir suçluluğun beni ele geçirmesine izin vermeyi reddettim. Bu yeni bulunan cinselliği kabullenmek rahatlatıcıydı ve Matt’in tekrar aramasını bekleyemedim.

Her nasılsa, haftanın geri kalanını kendimi çıldırtmadan geçirdim!

Cumartesi günü Jill geldi ve bir süre havuz kenarında uzandık, sonra içeri girip salata yaptık ve birbirimizin arkadaşlığının tadını çıkardık. Çocuklar gidince bu büyük evde biriyle vakit geçirebilmek güzeldi ve eminim o da aynı şeyi hissediyordu.

Matt ve ben üç gün boyunca konuşmamıştık, ancak yapmadığımı bildiğimden bu süre zarfında mastürbasyon yapmadan gitmediğinden emindim. Elbette Jill, Matt’i ve o ve ben konuştuktan sonra başka telefon sohbetimiz olup olmadığını sormuştu. Ona sonuncusu hakkında her şeyi anlattım ve havuzun kenarında şarabımızı yudumlarken ona anlatırken neredeyse benim kadar heyecanlı olduğunu görebiliyordum.

Akşam yemeğinden sonra ikimiz de bütün öğleden sonra üzerinde çalıştığımız şişeden iki kadeh daha şarap içtik ve ikimiz de biraz uğultu hissediyorduk. İkimiz de gündelik kıyafetlerimizi değiştirmiştik ve kanepede oturmuş en sevdiğimiz Pazar gecesi pembe dizisinin son bölümüne gülüyorduk, muhtemelen şarap sayesinde normalden biraz daha fazla kıkırdayarak.

Saat 10:00 civarındaydı ve Jill, telefon çaldığında muhtemelen eve gitmesi gerektiğini söylemişti. Aşağıya baktım ve arayanın Matt olduğunu gördüm. çabuk cevap verdim.

“Merhaba damızlık.”

Jill yüksek sesle güldü ve ben hızla parmağımı dudaklarıma koyarak onu susturdum.

“Hey güzelim, seni yatmadan önce yakalayacağımı umuyordum… ya da belki sen yatağa girerken,” dedi sesinde hafif bir kıkırdamayla. “Üniversite kardeşlerimden bazılarıyla buluşmak üzereyim ama sadece sesini duymak istedim.”

“Hmmm,” telefona mırıldandım, “Bebek dışarı çıkmadan önce annesiyle biraz oyun oynamak istiyor gibi görünüyor.” Jill’e göz kırptım. İlk başta şok olmuş görünüyordu ve sonra genişçe gülümsedi. Ayrılmak için kalktı, ama sessizce oturması için ona el salladım.

“Anne yapardım biliyorsun. Oda arkadaşım çoktan gitti ve külotun da yanımda,” dedi, sesi daha derinden ve telefona daha yakın geliyordu.

“Bebeğimi aradığına sevindim. Annen bu gece Tim’in annesiyle biraz fazla içmiş. Daha yeni çıktı, şimdi sadece sen ve ben kaldık,” diye yalan söyledim Jill’e gülümseyerek. Çenesi biraz düşmüştü ve bana deliymişim gibi bakıyordu ama meme uçlarının gömleğinin içinden çıktığını da görebiliyordum ve konuşmanın sadece bir tarafını duyabilmesine rağmen onu tahrik ettiğini biliyordum. Bardağımı ona uzattım ve o gitti ve iki bardağımızı da doldurdu, şişeyi bitirdi. İşte o zaman aklıma bir fikir geldi.

“Bebeğim, tüm kapıların kilitli olduğundan ve ışıkların kapalı olduğundan emin olmama izin ver, böylece seninle tamamen rahatlayabilirim. Seni iki dakika sonra tekrar arayacağım. Tamam mı?”

“Tabii anne,” diye yanıtladı Matt. “Bekleyemem.”

Telefonu kapattım ve kanepede bağdaş kurup oturan Jill’e baktım. Bir kahkaha ve bir çığlık arası bir ses çıkardı.

“Aman Tanrım, kızım. Çok yaramazsın,” gülümsedi.

“Tamam Jill, işte anlaşma,” dedim nefes nefese. “Senin de fantezin olduğunu bildiğim için bunu dinlemene izin vereceğim, ama tek kelime etmeyeceğine yemin etmelisin.”

“Yemin ederim serçe parmağım,” diye güldü küçük parmağını uzatarak. İkimiz de güldük ve serçe parmakları birbirine bağladık.

Şaraptan bir yudum daha aldım ve Jill’le birkaç kıkırdamadan sonra Matt’i hemen geri aradım.

“Bebeğim, sakıncası yoksa bu gece seni hoparlöre alacağım,” dedim Jill’in kıkırdamasını bastırmaya çalışarak. “Annen seninle konuşurken iki elini de kullanabilmek istiyor. Tamam mı?”

Matt’in “Tabii” dediği anda telefonun hoparlör düğmesine bastım.

Tekrar kanepeye yerleştim, ayaklarım sehpaya ve telefon kanepenin koluna yaslandı. “Annenin külotu hala yanında mı bebeğim?” diye sordum, göz kırparak Jill’e bakarak.

“Mmmm, evet,” diye yanıtladı Matt. “Zaten sert sik annemin etrafına sarılmışlar. Keşke görebilseydin.”

“Tanrım, biliyorum,” dedim, bir an Jill’in yanımda oturduğunu, şarabından büyük bir yudum aldığını unutarak. “Belki Jill ve ben bu gece çok fazla şarap içtik, ama bu şu an gerçekten kulağa hoş geliyor bebeğim.”

“Sence Tim ve annesi, bizim annem gibi konuşuyorlar mı?” Matt sordu.

Jill’e baktım ve gülümsedim. “Emin değilim. Hiçbir şey söylemedi ama tabii ki ona bizden de bahsetmedim,” diye yalan söyledim Jill’in yüksek sesle kıkırdamasını engellerken. “Sana hiç bir şey söyledi mi?”

“Hayır. Tam olarak değil. Ama onun külotuyla oynamayı da sevdiğini biliyorum.”

“Ah, gerçekten mi? Bunu nereden biliyorsun?” Ben de cevabı duymayı bekleyen telefona bakan Jill’e bakarak sordum.

“Biliyorsun. Konuşuyoruz,” diye güldü. “Bana seninkiyle yaptığım gibi onun külotlarıyla otuzbir çektiğini söyledi, ancak onları sepetten alması gerekti,” diye ekledi kendi hırsızlığını itiraf etmemeye dikkat ederek. “Bence o da kokuyu ve tadı neredeyse benim kadar seviyor.”

Jill’e baktım ve şimdi gülmüyordu. Yüzü cam gibi görünüyordu ve yavaşça kanepenin diğer koluna yaslanıyor, ayaklarını benim gibi sehpaya koymak için bacaklarını uzatıyordu. Ellerimi göğüslerimin üzerinde ve amcığıma doğru sürmeye başladım. En iyi arkadaşımın beni izliyor olması umurumda değildi. Aslında, onun da tahrik olmaya başladığını bilerek bunu onunla paylaşmam beni tahrik etti. Bir çentik almaya karar verdim.

“Onu becermek istediğini mi düşünüyorsun?” Bunu söylerken doğrudan Jill’e bakarak sordum. Şok olmak yerine başını arkaya koydu ve boştaki eliyle yavaşça göğsünden aşağı inmeye başladı, elini de göğüslerinin üzerinde gezdirdi.

Matt, “Yaptığını biliyorum,” dedi.

“Peki ya sen bebeğim?” Diye sordum. “Annenin külotuyla otuzbir çekmenin sakıncası yok mu? Yoksa beni de becermek mi istiyorsun?”

“Evet anne,” Matt telefona düzensiz bir şekilde nefes verdi. “Ben de seni sikmek istiyorum.”

Jill başını geriye atmıştı ve gözleri kapalıydı. Matt’in benim ve Tim’in onu becermesinden bahsetmesini dinlerken iki elini de kendine dokunmak için kullanabilsin diye şarabını bırakmıştı. Gözlerimi kapadım ve bu genç aygırların her ikisinin de sert siklerini çıkararak önümüzde durduğunu ve ellerimin vücudumun her yerinde koştuğunu hayal ettim. Bu noktaya kadar, Jill ve ben onun mastürbasyon yapmasını dinlerken kıyafetlerimi giymekten ve Matt’le fanteziyi gerçekleştirmekten memnundum. Ama bu görüntü çok güçlüydü. Oturup gömleğimi ve sutyenimi çıkardım ve meme uçlarımı çekiştirmeye başladım. Jill’e baktım ve fark edemeyecek kadar kendi dünyasına dalmıştı.

“Artık o sert horozu okşuyorsun, değil mi bebeğim? Annenin külotuyla okşuyor. Beni becerdiğini hayal ediyorsun, değil mi?” İnledim, bir elim şimdi kaya gibi sert mememden şortumun kasıklarına doğru hareket ediyordu. Ciddiyetle ovalamaya başladım.

Hala kendi dünyasında olduğundan emin olmak için Jill’e baktım. Bunun yerine, yarı kapalı gözleriyle bana baktığını, açık göğüslerimle ve şortumdan amımla oynamamı izlediğini görebiliyordum.

“Tanrım, evet,” diye inledi oğlum. “Keşke seni becerseydim. Ve hemen yanımızda Tim ve annesi de sikişiyordu.”

Bunun üzerine Jill daha yüksek bir inilti çıkardı ve elini şortunun altına sıkıştırdığını görmek için çabucak ona baktım. Matt’in duymuş olması için yeterince yüksek olduğunu biliyordum ve odada benimle birlikte başka birinin olduğunu bildiğinden korkarak donakaldım.

“Bu fikri beğendin, ha?” Matt telefona homurdandı, görünüşe göre başka biri yerine beni duyduğuna inanıyordu. Jill’e baktım ve eli şortunun derinliklerindeyken ve diğer eli gömleğinin içinden göğüslerini okşayarak kendi dünyasında kaybolmuştu.

“Evet bebeğim, senin ve benim Tim ve Jill’in yanında sevişme fikrine bayılıyorum,” diye yanıtladım, işittiği iniltiyi işittiğine inanmasına izin vererek. Bu zihinsel görüntünün yanı sıra Jill’in yanı başımda oturan amını parmaklarkenki gerçek görüntüsüyle birleşimi güçlü bir afrodizyaktı. Şortumun düğmelerini açıp ayak bileklerime kadar indirdim. Jill’e baktım ve o fark etmedi.

Oğlum, “Tim’in sikini görmek isteyeceğinize bahse girerim” dedi. “Ya da belki annesinin amına bakmak istersin?”

Bir saniye dondum. Jill’e üniversite deneyimlerimden hiç bahsetmemiştim ve nasıl tepki vereceğinden emin değildim. Gözleri açıldı ve doğrudan bana baktı. Giydiğim tanga dışında çıplaktım, bir elim bir meme ucunu çekiyor, diğer elim tangamın önünün içinde, bir parmak açıkçası amımın içindeydi.

“Bunu ister misin anne?” O sordu. “Onun amını görmek ister misin? Acaba seninki kadar lezzetli mi?”

Yapabildiğim tek şey onun laneti karşısında inlemekti. Ama Jill harekete geçmeye karar verdi. Şortunu çözdü ve hızla onları ve külotunu ayak bileklerinin üzerine itti. Kanepenin koluna yaslandı ve bacaklarını açtı, böylece doğrudan ıslak amına bakabildim.

Gömleğini ve sutyenini tek hareketle kaldırdı ve diğer elinden parmağını amının derinliklerine koyarken meme ucunu çekiştirdi.

“Ah bebeğim, tadı harika olurdu. Bahse girerim güzel bir amcığı vardır. Ve eminim Tim’in sert sikinin girip çıkmasıyla çok ıslak olurdu” diyecek kadar kendimi topladım.

Bir girip bir çıkan parmağından gözlerimi almaya çalıştım ama yapamadım. Direkt olarak gözlerimin içine bakıyor, kendini yukarı çekmesini izlerken beni izliyordu.

“Kahretsin anne, boşalmak üzereyim” oğlum nefesini tuttu.

“Ben de bebeğim. Annen için boşal.”

Bununla hem Jill hem de ben gözlerimizi kapattık ve inanılmaz bir doruğa ulaştık. Hattın diğer ucunda Matt’in homurdandığını, hem Jill’in hem de benim çıkardığımız sesleri boğuklaştırdığını duyabiliyordum.

Hepimiz bir miktar normale döndüğümüzde, ona onu sevdiğimi ve yakında tekrar konuşacağımızı söyledim.

Telefonu kapattığımda, Jill, hala hafifçe amını okşayarak ve bana bakarak, parmağını sırılsıklam amına bastırdı ve onu çıkardı, meyve suları ile parlıyordu. Bir an için inceledi ve sonra tüm meyve sularını emerek ağzına koydu. Sadece onu izliyordum, ellerim hala göğüslerimi ve amımı hafifçe okşuyordu. İstemsizce, onun kendi am sularını tattığını görünce dudaklarımı yaladım.

Yavaşça parmağını tekrar soktu ve sonra çıkardı ve bana teklif etti. Öne eğildim ve parmağındaki suyu emdim. Gülümsedi, öne eğildi ve dudaklarıma kısa bir öpücük verdi.

“Bu inanılmazdı,” diye fısıldadı ve sonra gülümsedi. “Üniversitedeki oda arkadaşın hakkında daha çok şey duymak istiyorum ama şimdilik, her iki oğlumuzun da aynı hafta sonu eve gitmesi için çalışmamız ve sonra ne olacağını görmemiz gerekiyor.”

Dudaklarına kısa bir öpücük kondurdum. “Biliyorum.”

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

 

1209 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.