Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Müşterimle Ateşlimi Ateşli Felekten Bir Gece Geçirdik

| Birebir Hikayeler | 7 Ekim 2014

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

sekshikayeler (9)

SLM. Ben 27 yaşında, hayattan keyif alan, yaşama enerjisi yüksek, pozitif bi bankacıyım. Size bahsedeceğim olay bundan 3 hafta öncesine dayanıyor. Kredi çekmek için şubeye gelen müşterimle aramda geçen olay tek kelimeyle inanılmazdı. Uzatmayım; sabah şubede mesai başladıktan 10 dk sonra kapıdan tahminen 33 yaslarında alımlı mı alımlı, dolgun göğüslü, hafif makyajlı bir kadin girdi. Kadin diyorum çünkü inanılmaz kadınsı, dişi biri geçti karşıma, tüm kadınlara meydan okurcasına bacaklarını aralayıp gözleriyle kilitledi beni. Ve sırası geldiğinde karşımdaydı.Bir tekstil firmasında çalıştığını anladığım sarışın afet e “burada çalışmak için aşırı güzelsiniz, dünyaya gelme nedeniniz erkekleri cezalandırmak mı?” diye sordum, hafif gülümsedi; “aptal erkekler cezayı hakkediyor ama benim ilgi alanım biraz farklı” deyip lezbiyen olduğu belirtti. Kadının kredisini kullandırdım ve “yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı” diye sorduğumda “size ulaşmam gerekecek kartınızı rica etsem?” dedi… Kartımı verdim ve gün sonunda şubede işleri toparlayıp çıkmaya hazırlanırken telefon çaldı; “çıkınca bu numaradan beni arayın” diyen ses o kadına aitti. Gizli numaradan 10 dk sonra aradım; “siz bana yardımcı oldunuz, bu gece ev arkadaşımla yorgunluğunuzu almak istiyorum” dedi ve adresini söyledi; belirtilen eve gittiğimde dişiliğin zirvesi sayılabilecek iki olgun piliç beni karşıladı; kırmızı şarap eşliğinde güzel bi akşam yemeği vardı sırada…

Yemek bitti ve daha sandalyedeyken sarışın afet kucağıma oturdu, gerilmiş yayda atılmayı bekleyen çok gibi olan kobranın üzerine pamuk gibi yumuşak ama taş gibi dişi olan afet oturuverdi. 18cm lik aletimi eliyle ovmaya başladı, “bu kadar büyüğünü hiç ağzıma almadım, teslim al bu kadını şövalyem” dedi, arkadaşı karşımda sutyeninin kopçasıyla oynarken sandalyeye çakılı kalıp aletimi ağzına almaya çalıştı ama nafile; “nesin sen ha, bununla kimlerin canını yaktın” derken ağzından şapur şupur sesler çıkarıp inlemeye başlamıştı çoktan.
Arkadaşı ayağa fırladı; yemek yediğimiz masayı boşalttı ve önüme inanılmaz temiz, sulu bi şeftali bıraktı ve sondaj başladı… yaklaşık yarım saat alttaki aletimle oynadı ben de arkadaşının kuyusuna sondaj yaptım. Dizlerinin üzerinde titreye titreye aletimin tamamını ağzına almaya çalışan afet “ikimize yetecek büyüklükte kamçı var burada Songül, hazır olduğunda seslen” dedi. Songül hemen doğrulup kamçının üzerine oturdu, iç çamaşırı ip olduğundan çıkarma gereği duymadım, öyle bi giriş yaptım ki kadın tüm iliklerine kadar titremesiyle terlemeye başlaması bir oldu.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.