Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

O Yoğunlukta Hatuna Zaman Buldum

| Genel | 29 Mayıs 2016

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

_gizem

Merhaba sex hikayeleri severler. Ben bir iş adamıyım ve işlerim de her zaman çok yoğundur. Başımı kaşıyacak zaman bulamıyorum desem yeridir, o kadar yoğun çalışıyorum. Çok sık şehir dışına çıktığım için tabii ki çok gezmeye de zaman buluyorum diyebilirim. Neyse sizlere bir Ankara seyahatinde başımdan geçen güzel bir seks hikayesini anlatmak istiyorum. O gün hemen işlerimi halletmiş, güzel bir anlaşma imzalamıştım. Ben de kendimi ödüllendirmek istedim. Güzel bir kafe gördüm ve yemek yemek için oraya oturdum. Güzel bir garson kız geldi ve çok kibar bir dille ne istersiniz diye sordu. Kızın sesi o kadar tatlıydı ki bir an ne diyeceğimi bilemedim öylece kalakaldım.

Kendime geldiğimde ise kıza direk iltifat ettim. Ne kadar güzel bir ses tonunuz var inanın bana ne yiyeceğimi unutturdu diyebildim sadece. Sanırım iltifatlarımdan etkilenmiş olsa gerek bana gülerek karşılık verdi. Neyse karar verdim ve siparişimi söyledim. Kız hazırlamak için gitti ama ben gözlerimi ondan hiç ayırmadım. Tabi o da bana bakıyor ve durmadan gülümsüyordu. Ben kızı çok beğendim ve o anda bile alıp onu oradan götürmek için her şeyi yapabilirdim. Neyse yaklaşım 15 dakika kadar sonra siparişim geldi ve o sırada kız elime bir peçete tutuşturdu çaktırmadan. Tam iki de tuvalette bekliyorum yazdı. Ben şaşırdım ve kıza baktım. Baktığımda hala gülümsüyordu. Neyse dediğini yaptım ve tuvalete gittim. Benim hemen arkamdan o da tuvalete geldi. Gelir gelmez de hemen dudaklarıma yapıştı. Bir yandan kızla öpüşürken bir yandan da kapıyı kilitlemeye çalışıyordum. Tabi kız benden daha azgındı çoktan elini sikime atmış, okşamaya başlamıştı bile. Ben de kapıyı kilitledikten sonra hemen ellerimi göğüslerine attım ve okşamaya başladım. Artık sikim demir gibi olmuştu. Kız hemen önümde diz çöktü ve sikimi ağzına aldı. Saksosu da kendisi gibi muhteşemdi. O kadar güzel yalıyordu ki resmen boşalmamak için kendimi sıkıyordum. Kız biraz daha yaladı ve boşalmamak için onu kaldırım ve klozete oturttum.

Hiç eteğini çıkarmadan külotunu çıkardım ve bacaklarını kaldırarak omzuma aldım. Daha sonra da yavaşça sikimi amına yerleştirdim. Ben sokup çıkardıkça kız bağırmamak için kendini sıkıyor, dudaklarıma yapışıyordu. Biraz siktikten sonra hemen domalttım ve bu defa arkadan amına kökledim. Ben hızlandıkça kız inliyordu. Biraz sonra derin bir ohhhh çekti. O an anladım ki boşalmıştı. Ben de kendimi tutamadım ve bütün döllerimi amına akıttım. Hemen kalktı ve dudaklarıma yapışarak beni öptü. Daha sonra da bana bir peçete daha verdi. Açtığımda peçetede numarası vardı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.