Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yılbaşı Partisinde Arkadaşıma Kaydım

| Genel | 13 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

d

Herkese merhabalar. Ben İzmir’den Haluk. 20 yaşındayım. Sizlere lise arkadaşımla yılbaşı gecesi yaptığımız fanteziyi anlatacağım. aslında her erkek yakın arkadaşı olan bir kızla bir şeyler yaşamak ister. Tabi fiziği güzelse. Derya da o arkadaşlardan birisi. Esmer güzeli. Taş gibi fiziği beni benden alsa da ne de olsa arkadaş. Yan gözle bakamıyordum. Ta ki yılbaşı partisine kadar. Lise son sınıftaki bütün arkadaşlar bir evde toplanıp parti yapmaya karar verdik. Kızlar diğer sınıftaki arkadaşlarını da getirecekti. Ben de o aralar sevgilim yok kanka ayağına Derya ile takılıyorum. Latif o gece evlerinin boş olacağını söyleyince partiyi onların evde yapmaya karar verdik. Ailesi şehir dışında geçirecekmiş yılbaşını.

Biz de o gün akşam üzeri Derya ile Latiflerin eve gittik. Ortalığı süsledik falan derken akşam Derya hazırlanmaya gitti. biz de içkileri alıp geldik. Ortam güzeldi. Belki geceye bir iki kız düşürürüz dedik. akşam Derya bir geldi ki inanılmaz. Siyah tek parça elbisesi ile fıstık gibi bacakları ortadaydı. bir de derin göğüs dekoltesi taş gibi göğüslerini ortaya çıkarmış harikaydı. O gece ona hayran hayran bakışlarım hoşuna gitmişti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Derya içkiyi fazla kaçırınca biraz kafası güzel oldu. Bende onunla dans ederken birden alıp Latif’in yatak odasına götürdüm. Yatağa uzandığında hem gülüyor hem beni yanından kaldırmıyordu. Ben saçlarını okşadıkça aşağıya doğru geliyor ve kollarıyla yüzünü de okşuyordum.

O an nefes alış verişi değişmeye başlamıştı. Ben ona güzelliğinden bahsedip iltifat ederken elimi tuttu ve göğüslerinin üzerine götürdü. İçkinin de verdiği gazla biz bir anda öpüşmeye başladık. sonra ben kapıyı kilitledim. Ardından yanına gelip üzerine çıktım ve çılgınlar gibi öpüşmeye başladık. Elbisesini sıyırdım ve bir elimle amını okşarken bir yandan da göğüslerini yalıyordum. İyice zevke geldiğinde ise benim aletimi okşamaya başladı. sonra ben pantolonumu açtım ve o okşarken kalkıp ağzına almaya başladı. Biraz yaladıktan sonra iç çamaşırını çıkardım ve amına yavaşça soktum. kızlığını bozmadan biraz öyle girdim ve sonra tükürükleyip götten girdim. O gece iki defa birlikte olduk ve sonra evine bıraktım. Ertesi gün sevgiliydik ve bu sefer de bizim evde ona kaydım

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.