Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Baskın Bir Kaltağa Sahip Olmak

| Genel | 5 Ekim 2022

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Lisedeki ilk üç yılım daha iyi olabilirdi. Ben tombul bir çocuktum ve sivilceli bir yüzü olan sadece beş ayak dokuz inçtim. Özgüvenim düşüktü, bu yüzden utangaçlığımı ortaya çıkarmam fazla zaman almadı ve ilk yılımı korkunç yapan da buydu.

Futbol takımında olmama rağmen çok fazla oynama fırsatım olmadı. Eski bir NFL yan hakemi olan koç bana doğal bir güce ve yeteneğe sahip olduğumu ama kabuğumdan çıkamadığımı söyledi. Daha da kötüsü, Johnson ikizleri kum torbası olarak beni seçmişlerdi.

Johnson kardeşler benim yaşımdaydı ama bir buçuk metre boyunda ve zayıftı. Zorba olmakla ünlüydüler ve ilk günden beri beni sürekli taciz ettiler. Soyunma odası en kötüsüydü çünkü bana iç çamaşırıma sıcak kas kremi sürmek ya da kıyafetlerimi gizlemek gibi şakalar yapardı.

Küçük yılımın son gününde bir sonraki seviyeye taşıdılar ve benimle kavga etmeye çalıştılar. Sanırım yeterince aldım ve burnunu kıran ve onu bayıltan bir ikize ilk önce suratına bir yumruk yedim. İkinci ikiz çılgınca bana döndü, ben de kolayca altına girdim ve onu arkadan boğularak yakaladım. Koç Smith beni sırtından indirdiğinde iki kardeş de baygındı ve benim yeni bir itibarım vardı.

*****

Son senem her şey değişti. Görünüşe göre tüm okul kavgayı duymuş ve bana çok farklı davranılmıştı. Kimse benimle uğraşmak istemedi ve birkaç kız dikkatimi çekmeye başladı. Hala gerçek bir özgüvenim yoktu ama numara yapıyordum ve oldukça inandırıcıydım.

Diane günün ilk dersindeydi ve sömestrden sadece birkaç hafta sonra bana yaklaştı. “Merhaba Jimmy,” gülümsedi, “bu yılki programın nasıl?”

Bir süre konuştuk ama hiç deneyimim yoktu ve benimle ilgilendiğini fark etmemiştim. Ne istediğini anlamam ve ona çıkma teklif etmem neredeyse üç hafta sürdü. Randevumuzda eğlendik ve sonunda arabamda ıssız bir parkta sevişiyorduk.

Öpüşürken elimi karnına götürdüm ama sutyeninin yanına geldiğimde beni itti. “Fazla uzağa gitmeyelim” dedi. Hayal kırıklığına uğradım ve azdım ama beyefendi olarak durdum ve onu eve götürdüm. Onu daha fazla zorlamadığıma şaşırdığı izlenimini edindim.

Ertesi hafta okulda bana soğuk davrandı ve ben bunu çözemedim. Okuldaki bir çocuğun kavgamı duyması ve kendisi için bir isim yapmak istemesi yardımcı olmadı.

Haftanın ortasında, aslında benden oldukça büyük olan bu çocuk, koridorda benimle karşılaştı ve yürürken beni duvara itti. Bir şey söylemeye başladı ama ben çoktan onun kıçını dövmeye karar vermiştim ve ilk tekme çıldırdı. Acı içinde iki büklüm oldu ve ben de onu salonun ortasında dövmeye başladım.

Prensip gereği çocuktan çekilirken, kalabalığın içinde Diane’i gördüm. Kitaplarını göğsüne bastırırken heyecandan kızarmıştı. Beynimdeki sis dağılmaya başladı ve onun ne istediğini anladım.

*****

Çocuğu dövdüğüm için bir hafta kovuldum ama artık bir planım vardı. Okuldan sonra otoparkta Diane’i bekliyordum ve beni gördüğünde yüzü kızardı. Çok sevimli görünüyordu. Kaybedecek bir şeyim olmadığını düşündüm, bu yüzden prova ettiğim gibi oynadım.

Yarın gece çıkıyoruz,” dedim, “seni 7’de alırım.” Durumu doğru okuduğumu umarak arkamı döndüm ve uzaklaştım.

Ertesi gece tam 7’de evinin önünde arabama bindim. Ben dışarı çıkamadan o evden çıkmıştı ve arabanın yarısına gelmişti, bu yüzden onu bekledim. Doğruca parka gittik ve biraz gergin görünüyordu.

“Akşam yemeğine bile gitmeyecek miyiz?” diye sordu.

“Hayır,” dedim, “geçen geceden yarım kalan bir işimiz var.” Onu kendime çektim ve ağzından sertçe öptüm ve erimiş gibiydi. İtirazını beklemeden gömleğinin altına ve sutyenine gittim. Ben sutyenini karıştırırken sonunda bir şey söylemeye karar verdi,

“Hayır, dur. Daha ileri gidemeyiz.” İnledi.

Onu görmezden geldim ve tokayı bırakıp malzemeyi göğüslerinin üzerine itene kadar sutyeniyle uğraşmaya devam ettim. Sevimli göğüslerini emdim ve onu becermek için pozisyona sokmaya başlayana kadar başka bir yorum yapmadan amıyla oynadım.

“Hayır,” dedi eskisinden daha güçlü bir şekilde, “yapamayız!”

Durup onu eve götürecektim ama geçen sefer hatırladım ve devam etmeye karar verdim. Külotunu iki elimle tuttum ve sertçe çektim. Külot kumaşı yırtıldı ve onları arka koltuğa fırlattım. Güzelce kesilmiş amcığı şimdi görüş alanındaydı ve bacaklarını bana çekerek sırtını koltuğa oturttu. Pantolonumu düşürdüm ve tek bir akıcı hareketle aletimi ona doğru ittim.

Diane, horozum onu ​​kazığa geçirirken ciyakladı ve sonra onu acımasızca dövdüğümde inledi. Amının içine girdim ama o kadar heyecanlandım ki hiç yavaşlamadım. Bacaklarını bana doladı ve ben tekrar gelmeye hazır olana kadar çılgınca pompalarken orgazm olmaya başladı. Şimdiye kadar ikimiz de terliyorduk ve arabamın ön koltuğunda teker teker teker teker benimkiyle uyuşması için hareketlerini artırıyordu. İlk o geldi ve buraya ikinci kez geldiğimde beni uçurumun kenarına itmeye yetti.

Sonunda tatmin oldum, onunla yatma ve kucaklama dürtüsüne direndim. Bunun yerine, pantolonumu yukarı çekerek planıma sadık kaldım ve ona hiçbir şey söylemeden arabayı çalıştırdım ve yola koyuldum.

Diane hareketlerim karşısında şok oldu ve biz onun evine dönerken kıyafetlerini düzeltmeye uğraştı. Kafası karışmış görünüyordu ama evine yaklaştıkça, önceki gün koridorda yaptığı gibi yine yüzü kızardı. Onu doğru okuduğumdan emindim.

“Çarşamba yine çıkıyoruz,” dedim evinin önüne çekerken.

Arabadan indi, “Ama… ama bu bir okul gecesi ve ailem dışarı çıkmama izin vermiyor.” Tekrar düşüneceğimi umarak endişeyle arabanın camından baktı.

Ona doğruca baktım ve yeni bulduğum güvenle, “Çarşamba” dedim. Yüzü şimdiye kadarki en parlak kırmızı tonuna döndü ve ben başka bir şey söylemeden uzaklaştım.

Bölüm 2

O hafta hayatımda bir dönüm noktasıydı. Diane, ondan ne istersem, ne zaman istersem yaptı. 18 yaşında biri olarak, isteyebileceğim tüm amlara sahip olmak harikaydı. ‘Talep’ Diane için geçerli bir kelimeydi çünkü ona ne yapması gerektiğini söylediğimde, onun fikrini sormadan gerçekten tahrik oldu. Onunla ne istediği hakkında konuşmaya çalışsam, tavrı değişti ve sustu. Onu zorladığımı hissettiği sürece, onu sevdi.

Bir haftalık uzaklaştırma cezasından sonra, dövdüğüm çocuğun çenesinin kırıldığını ve ağzının tellerle kapatılması gerektiğini öğrendim. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kamıştan çorba içecekti. Bu nedenle, Koç Smith’i dehşete düşürecek şekilde futbol takımından atıldım. Lisede geçirdiğim zamanın geri kalanında takımda oynayamayacağım için üzgündü ve bana üniversite bursu için şansımı kaçırdığımı söyledi.

Koç’un beni futbolda neden bu kadar zorladığını anlamaya başlamıştım. Geçen yıl, 6 feet’e kadar büyümüştüm ve biraz daha kas toplamıştım. Diane bunu takdir etti ama onunla cinsel bir şey yapmasını emretmemi içermeyen bir konuşma yapmak zordu.

Kavgacı olarak ünüm beni okulda tamamen farklı bir kategoriye soktu. Kötü kıçmış gibi davranan adamlar bunu kanıtlamak istemediler, bu yüzden anlaştık ama aynı zamanda benden biraz korktular. İnekler beni severdi çünkü sporcuların onları taciz etmesini engellerdim. Sanırım alt sınıf yıllarımdan kalma eski yaralar ve sürekli gizlenen Johnson ikizleri, ineklerde kendimi biraz görmemi sağladı. Sporcular kavga ettiğim için uzaklaştırıldığımı biliyorlardı, bu yüzden bunu benimle asla anlaşmamak için bir bahane olarak kullandılar. Bir süre sonra, ben etraftayken taciz durdu ve inekler minnettar görünüyordu.

Okulda herhangi bir yere gidebiliyordum ve dışlanmadan herkesle konuşabiliyordum. En popüler kızlar meraklıydı ama bana yaklaşmaya korkuyordu. Diane, sahibini memnun etmek için bekleyen bir köpek yavrusu gibi beni takip etti ve dedikodular çoktu. Gerçekten ‘popüler’ değildim ama herkes kim olduğumu biliyordu. Hiç kimseye zorbalık yapmadım ama geçmişteki kavgalar yüzünden hala dışlanmış gibiydim.

Artık Diane’in ne istediği hakkında bir fikrim olduğuna göre, onunla ne kadar ileri gidebileceğimi görmek için yeni şeyler denemeye başladım. Okula külotsuz gitmesini sağladım ve koridorun bizi kimsenin göremediği bir köşesinde amıyla oynardım. Temastan ıslanacaktı ve onu okulda bütün gün azgın tuttum. Son zil çaldığında ona her şeyi yaptırabilirdim.

Okulun başında bir gün onu klitorisini okşayarak duvara yasladım.

“Son zilden sonra,” diye fısıldadım, “oğlan tuvaletinin son kabinine gidip beni beklemeni istiyorum.”

Nefesi hızlandı ve neredeyse geldiği için ona dokunmayı bıraktım. Günün geri kalanında onunla acımasızca dalga geçtim. “Ya içeri girdiğini biri görürse?” “Ya biri benden önce gelirse?” “Ya erkekler tuvaletinde yakalanırsan?” Sürekli bu şekilde aşağılanma düşüncesi onu kelimenin tam anlamıyla damlıyordu.

Son zilde, yapıp yapmayacağını görmek için onu uzaktan izledim. Diane, banyonun yanındaki koridorda tereddüt etti. Sonunda cesaretini toplayıp, kapıya doğru ilerlerken, dışarı çıkan bir çocuk neredeyse ona çarpacaktı. Oğlan özür dileyip aceleyle devam edince kız bolca kızardı. Diane bir an için orada durdu ama çocuk arkasına baktığında, sanki o yöne gidiyormuş gibi döndü ve uzaklaştı.

Sakinliğini yeniden kazanması ve banyo kapısına dönmesi birkaç dakikasını aldı. Son zil çalalı neredeyse 30 dakika olduğu için salonda kimse kalmamıştı. Sonunda kapıyı açıp içeri girdi.

Koridordan aşağı inip banyoya girmeden önce birkaç dakika daha bekledim. Onu daha fazla sinirlendirmek için hiçbir şey söylemedim ve son duraktan ikinciye gittim. Tuvalete işedim, böylece yanındaki bölmede birinin olduğunu duyabileceğinden emindim ama ben olduğumu anlayamazdı. Tuvaleti sifonu çektim ve sonra acele etmeden ellerimi yıkadım. Son bölme kapısının altına baktım ama ayaklarını göremedim, bu yüzden tuvaletin üstüne çömeldiğini düşündüm.

Tekrar dışarı çıktım ve içeri girip doğruca son bölmeye gitmeden önce birkaç dakika bekledim. Kapıyı ittim ama kilitliydi.

“Kapıyı aç Diane.” Kilidi açıp kapıyı açarken rahat bir nefes aldığını duyabiliyordum. Görünür bir şekilde titriyordu ve ben onu hemen tuvaletin üzerine eğdirdim. Onu kedi ıslak damlıyordu. W ve birkaç saniye içinde pantolonumu indirdim ve ona arkadan vurmaya başladım. Neredeyse ona girer girmez geldi ve kıçına vurduğumda horozuma gelmeye devam etti. Bir süre tuttum ama bütün gün onunla alay etmekten ve kedisine yüklendikten sonra yük vurdum.

O günden sonra her seferinde biraz daha ileri iterdim. Ahır kapısı açık ve ardından kapı açık ve eteği açıkken onu beklettim. Küçük okul sonrası oyunumuzu oynadığımız ikinci haftanın sonunda, onu gerçekten heyecanlandıracağını düşündüğüm bir şey denemek istedim.

Cuma sabahına kadar bekledim ve ona bu sefer farklı bir tuvalet kullanacağımızı söyledim. Okulun farklı bir yerindeydi, bu yüzden ona yabancı gelebilir ama o kanatta derslerim vardı ve bir sebepten dolayı seçmiştim.

“Bu sefer seni tamamen çıplak istiyorum.” Bunu daha önce yapmıştı, kızdırmak için ekledim, “Kıyafetlerini sırt çantana koy ve koridorda kapının yanına bırak.”

Artık onun dikkatini çekmiştim. Biri içeri girip onu keşfederse, bir erkek tuvaletinde çıplak kalacaktı. Ürperdi ama hiçbir şey söylemedi.

“Kapıyı açık bıraktığından emin ol,” dedim uzaklaşırken.

Son zilden birkaç dakika sonra buluşma noktamızdan koridorun aşağısında bir sınıftaydım ve on dakika içinde Diane koridorda banyo kapısına bakıyordu. İleri yürümeden ve önünde durmadan önce uzun bir süre orada durdu. Gergin bir şekilde etrafına bakınarak bluzunun düğmelerini açmaya başladı ama sonra durdu. Tekrar etrafına baktı, bir sonrakinin düğmesini açmaya başladı ama yapamadı. Birkaç dakika sonra aklına gelmiş gibi göründü ve içeri girmeden önce kapıyı açtı.

Çok geçmeden kapı yeniden açıldı ve bir kol dışarı fırladı ve çantayı koridora düşürdü ve çabucak gözden kayboldu. ‘Akıllı kız’” diye düşündüm kendi kendime.

Yola çıkmadan önce her şeyi hazırlamak birkaç dakika sürdü. Sırada banyonun yanındaki malzeme dolabında hızlı bir şekilde durmaktı. Dolabı karıştırarak tekerlekli bir paspas ve kova çıkardım. Dolap banyonun bitişiğindeydi, bu yüzden tüm gürültüyü duyduğuna eminim. Kovayı koridorun aşağısına ve Diane’in saklandığı banyoya ittim.

İşyerinde kapıcıymışım gibi ıslık çalmaya, paspası kapının yanındaki duvarlara vurmaya başladım. Kapıcının ahırların yerlerini sildiğine eminim ve onun keşfedilmesi an meselesiydi. Son bölmeye yaklaştığımda çıldırmış olmalıydı ama hiçbir şey duymadım.

Paspası son duraktan ikinciye kadar ve onu görebilmesi için ayırıcının altına ittim. Diane, son kapıyı açıp onu tuvalete çömelmiş, kolları bacaklarına dolanmış çıplak bulana kadar sessiz kaldı. Ben olduğumu anlayınca içini bir rahatlama ifadesi kapladı ve koltuktan atlayıp bana sımsıkı sarıldı.

Diane birkaç saniye sonra gitmeme izin verdi ve pantolonumu açmak için aşağı kaydı. Tereddüt etmeden aletimi çıkardı ve ateşli bir şekilde emmeye başladı. Kafa dağıtmakta iyiye gidiyordu ama ben daha fazlasını istiyordum. Onu saçından yukarı çektim ve aletimi sırılsıklam amına sürmeden önce lavabonun üzerine eğdim. Onu arkadan sertçe dövdüğümde inledi ve kıvrandı, tekrar tekrar gelmesini sağladı. Sonunda, amını pompaladım ve ondan uzaklaştım. Ben duvara yaslanırken o lavaboya uzandı, nefesini tuttu.

“Temizle,” dedim ona aniden aletimi işaret ederek. Daha önce ondan bunu yapmasını hiç istememiştim ve yüzündeki ifade bana reddedebileceğini düşündürdü.

“Şimdi!” havladım.

Lavabodan aşağı itti ve ağzına benim horoz almadan önce önümde dizlerinin üzerine düştü. Yalayarak ve emerek temizlemeye başladı. Harikaydı ve tekrar zorlanmaya başladım, ancak daha uzun kalmanın çok riskli olacağına karar verdim.

Pantolonumu çıkardım ve çantasını almak için kapıya yöneldim ama durdum. “Git çantanı al.”

Tekrar kızardı ama kapıya yöneldi. Sadece bir ara açıp kıyafetlerinin olduğu çantayı almak için sadece koluyla uzandı. Birkaç saniye el yordamıyla baktıktan sonra kapıyı daha da açtı ve bana dönmeden önce baktı.

“Gitti!” haykırdı.

Arabada spor çantam vardı, ben de koşarak onun giymesi için bir gömlek ve şort aldım. O sabah spor yapmıştım, bu yüzden koku oldukça kötüydü, ama mevcut olan tek şey buydu. Bir nefes aldı ve onları itti, ben de arkamı dönüp kapıya yöneldim.

“Beklemek!” çıplak kalmaktan başka tek seçeneğinin bu olduğunu anlayarak aniden seslendi. “Onları giyeceğim.”

“Sanmıyorum,” diye somurttum, “eğer bunlar senin için yeterince iyi değilse, o zaman kendininkini bul.”

Kapıdan çıktım ve o dışarı bakıp içeri girmem için fısıldarken dışarıda bekledim.

“Üzgünüm,” diye sızlandı, isteğini görmezden geldiğimde, “Onları giyeceğim.”

“Numara,. Kıyafetlerimi gerçekten istemediğini biliyorum, o yüzden eve gidiyorum.” Kapının önünden geçip koridorda yürümeye başladığımda panikledi. Beni görebilmesi için kapıyı açması ve kendini daha fazla göstermesi gerekiyordu.

“Lütfen, lütfen dur. onları giyeceğim! Lütfen beni burada böyle bırakma!” Çılgına dönmüştü.

Ondan yaklaşık 20 metre uzakta bir dakika durdum. “Tamam” dedim. “Gömleği alabilirsin.” Elini uzattı ve ona atmamı bekledi ama ben onu yere düşürdüm ve oradan uzaklaştım.

Kapıdan dışarı çıktığını duyabiliyordum ve omzumun üzerinden gömleği yerden alıp başının üzerine çektiğini gördüm. Açtıktan sonra, futbol antrenmanından aldığım kesintilerden biri olduğunu fark etti. Önünü ve arkasını gererse, amının hemen üstüne iniyordu. Sonunda gömleğin arkasını bıraktı ve yarığını kapatacak kadar aşağı çekti. Kıçını şimdi tamamen koridorda açığa çıktı.

Diane arkamdayken otoparka yürüdüm. Arabama binmek ve kapıyı kapatmak için acelesi vardı, bu yüzden arabayı girişe kadar getirdiğimi görünce gözle görülür şekilde rahatladı. Kapının kilitli olduğunu bulmak için önümde merdivenlerden aşağı koştu.

“Lütfen biri beni görmeden acele edin!” Umutsuzca fısıldadı.

Kapının kilidini açmak için uzaktan kumandaya bastım ve o çabucak içeri atladı ve sadece giysi çantasının üzerine indi.

“Seni p * ç!” Terden sırılsıklam olmuş gömleği çıkarırken ciyakladı ve çantadan kendi kıyafetlerini çıkarmaya başladı. Giyinirken yine kızardı.

Bölüm 3

Kasabanın bir kısmından geçiyordum, nadiren gittim ve bir boks spor salonu fark ettim. Sadece geceleri açıktı, bu yüzden o akşam geri döndüm ve kontrol etmek için içeri girdim. Spor salonunda ağır çantalarla ve köşedeki ağırlıklarla çalışan birkaç kişi vardı. Spor salonu eskiydi ve küf kokuyordu ama atmosferi hemen beğendim. Duvar boyunca, rakiplerine nakavt yumrukları atan ağır bir dövüşçünün tozlu çerçeveli resimleri vardı.

Arkamdan derin bir ses, “Güzel günlerdi,” diye gürledi. Terler içinde iri, siyah bir adam görmek için döndüm. Artık daha yaşlıydı, ama belli ki resimlerdeki adamdı.

“Smitty,” dedi ve dev elini bana doğru uzatırken.

“Jim,” diye yanıtladım, canavar eli benimkini tamamen kapatmıştı, “boks yapmayı denemek istiyorum.”

Smitty gülümsedi ve başını salladı. Bir süre konuştuk ve ondan hemen hoşlanmaya başladım. Yıllardır profesyoneldi ve yenilmez rekoru, biri hariç hepsi nakavt olarak geldi. Sakat bir diz, kariyerini erken sonlandırdı ve onu şampiyonluk maçından ve gerçekten büyük paradan uzaklaştırdı. Boks koçu olarak işini zar zor bitirdi ve spor salonuna katılmamı umuyordu.

Ertesi gün buluşmak için planlar yaptık ve bu ihtimal beni heyecanlandırdı. Bir hafta boyunca her gece seanstan sonra bağımlıydım ve Smitty’nin eğitmen olarak çok eğleniyordum.

“Biraz potansiyelin var,” dedi bana, “bir’ ton güç. Sadece senin tekniğin üzerinde çalışmamız gerekiyor.”

Smitty’nin benimle geçirdiği onca zaman düşünüldüğünde spor salonunun maliyeti çok da kötü değildi ama bir gelir kaynağına ihtiyacım vardı. Okulda yetenek sınavlarına girmiştim ve mekanik kısımda son derece yüksek puanlar almıştım. Yeterince başarılıydım ki ordu, mezun olduğumda beni imzalamaya ikna etmeyi umarak işe alım görevlilerinin telefonlarıyla annemi çıldırtıyordu.

Bir tamirciye uğradım ve bir süre sahibiyle konuştum. Babam daha önce orada iş yaptırmıştı, bu yüzden beni hemen yardımcı olarak işe aldı. İş biraz zamanımı alacaktı ama Smitty’ye ödeme yapacak kadar param olacaktı ve umarım yeni bir araba için para biriktirirdim.

Spor salonundaki zamanım iyi gidiyordu ve yaptığım tüm antrenmanlardaki değişiklikleri hissedebiliyordum. Kollarımın ve göğsümün büyüdüğünü biliyordum çünkü gömleklerim çok dar oluyordu. Smitty bana daha hızlı olmayı öğretiyordu ve dayanıklılığım da arttı.

Diane bir kez antrenmanımı izlemeye geldi ve ondan sonra Smitty bana sürekli olarak beyaz kızların dövüşlerinden sonra kendilerini ona nasıl attıklarına dair hikayeler anlatıyordu. Bana aynı anda iki kızın çılgın hikayelerini ve onun için her şeyi nasıl yapacaklarını anlattı. Spesifik bir şey söylemedi ama Diane’den oldukça etkilendiği ve onun ne kadar sevimli olduğu belliydi.

Kız arkadaşını istediğin zaman getirebilirsin, dedi bana.

“O benim kız arkadaşım değil,” diye yanıtladım. İlişkimizi açıklamaya çalıştım ama ona ulaşabileceğimi sanmıyordum. Bir süre sonra beni durdurdu.

“Hepiniz sikik arkadaşlarsınız,” dedi konuyu keserek. “Onu dışarı çıkarırsın ve onu cehennemden çıkarırsın ve bundan hoşlanır, ama başka türlü ilişki kuramazsın.”

Bu, Diane ile olan ilişkimin benim bulabildiğimden daha iyi bir açıklamasıydı. Smitty bunu benim için mükemmel bir şekilde tanımlamıştı ve nadir olmadığını açıklayınca gerçekten daha iyi hissettim.

Hayatımdaki değişiklikler Diane ile geçirdiğim zamanı da etkiliyordu. Okuldan sonra oyunumuzu arada sırada banyoda oynardık ama yakalanmamak için biraz daha indirdim. Ailesi çok katıydı ve eğer öğrenirsek, bu iyi bir şeyin sonu olurdu.

Diane’in daha fazlasını istediği belliydi ama hiçbir şeyi bir araya getirecek zamanım olmadı. O gün yaptıklarımız ve koridorda nasıl çıplak olduğu konusunda onunla dalga geçtim. Bu onu harekete geçirdi ve genellikle daha önce sahip olduğumuz tuvaleti kullanmak istedi.

Spor salonuna gelmesini sağladım ve ödevini Smitty’nin onun için hazırladığı bir masada yaptı. Bunu aklında bir sebeple yerleştirdi ve ringin yukarısından, eğer giyiyorsa masanın altını ve eteğinin yukarısını görebileceğimizi fark ettim. Her zaman bir tane giydiğinden ve neler olduğunu bildiğinden emin oldum. Ondan sonra spor salonuna gitmekten gerçekten zevk aldı.

Genelde en son çıkanlar bizdik ve Smitty erken gelip geç kalabilmem için bana bir anahtar verdi. Smitty bir gece erken ayrılmak zorunda kaldı, bu yüzden antrenmanımı bitirirken Diane ve ben geride kaldık.

İşim bittiğinde, Diane’i benimle erkekler soyunma odasına getirdim. Nemliydi ve ter kokuyordu, bu da burnunu kapatmasına neden oldu. Onu striptiz yaptım ve birlikte duş odasına girdik. Sikimi emmek için dizlerinin üzerine çökmeden önce beni yıkadı ve duruladı. Soyunma odasında olma ihtimali onu heyecanlandırmıştı ama ben biraz daha ileri gitmek istedim.

Havluları alıp açık spor salonuna gittik. Ön kapı kilitliydi ama bu şekilde dışarıda olmak Diane için bir afrodizyaktı. O anda sikilmek isteniyordu ama ben onu ringe gelene kadar beklettim. Bir kez tuval üzerine onu sırtına koydum ve bir anda onun üzerindeydim.

Her zamankinden daha iyi durumda olduğum için onu uzun uzun dövdüm. İkimiz de birkaç orgazm yaşadık ve bir saat sonra hala halkanın ortasında devam ediyorduk. Diane dizlerinin üzerindeydi ve ön kapının açıldığını duyduğumda onu arkadan beceriyordum. Smitty’nin içeri girdiğini görmek için ikimiz de baktık.

Smitty bizi görünce bir an durdu ve hepimiz bir an donduk kaldık. Bir şeyin ortasında olduğum için, Diane ayağa kalkıp üstünü örtmeye çalışırken ben de ona tekrar pompalamaya başladım. Kalçalarından tuttum ve onu daha sert çarpabilmek için pozisyonuna geri çektim.

Ah, üzgünüm, dedi Smitty, araya girmesinden utanarak. Kapıdan yavaşça çıktı ve yüzünde bir sırıtışla bana göz kırptı.

Kapı kapanırken Diane aletime deli oldu. Beni hiç olmadığı kadar hızlı ve sert bir şekilde geri itti ve ikimiz de gelmeden önce birkaç dakika daha kıçına vurdum. Ringin ortasında onun üstüne düştüm, ikimiz de çabalarımızdan yorulmuştuk.

*****
Okulda Diane’in tanıdığım bazı insanlara karşı biraz tavrı olduğunu fark ettim. Özellikle Üç Amigos’un çevresinde göze çarpıyordu. Birinci sınıftan beri tanıdığım üç inek iyi adamlardı ama yine de kızların yanında gariplerdi. Diane kibirli davranışıyla durumu daha da kötüleştirdi ve ona bu konuda bir şeyler söylemek zorunda kaldım. Ondan sonra daha iyiydi, ama yine de beni üzdü, çünkü okulun son günü yaşadığım kavga olmasaydı o adamlardan biri olacaktım.

Okulda beni rahatsız eden tek şey Diane değildi. Yetenek testleri benim için atlatamadığım bir soruna neden oldu. Testlerin öğrencileri ileri sınıflara yerleştirmek için kullanıldığı hiç aklıma gelmedi ve sonuçları aldıktan sonra bir hafta içinde ailemle birlikte müdürün ofisindeydim.

Görünüşe göre kendim başvurmuyordum ve müdür hemen tüm ileri sınıflara taşınmamı tavsiye etti. Okul yılının ortasında değişmeye niyetim yoktu ama müdür, fazladan işi sorunsuz bir şekilde üstlenebileceğime ikna olmuştu. Bir saat ileri geri gittikten sonra bir ileri sınıfa yerleştim. Ailem kabul etti ve yılın geri kalanında farklı bir matematik sınıfına çarptım.

İleri sınıfın ilk gününe girerken diğer öğrencilerin yüzlerini görmeliydin. Bunlar onur öğrencileriydi ve salonda onlara karşı soğuk davransam da beni orada gördüklerine pek sevinmiş gibi görünmüyorlardı. Beni görmekten heyecan duyan tek kişi Üç Amigo’ydu. Bu adamlar, onların sınıfında olacağım konusunda çok heyecanlıydılar ve yanlarında ön sırada oturmamı istediler. Kibarca reddettim ve her zamanki gibi odanın arka tarafına geçtim.

Sınıfın çıldırdığı ortaya çıktı! Cebirde yaptığım gibi kıyıdan geçemeyecektim. İlk defa ödev yapmak ve bir sınıf için çalışmak zorunda kaldım. Ben de bu sınıfta Katy ile tanıştım ve çok iyi anlaştık. Diane’in ona bu kadar soğuk davranması beni biraz rahatsız etti ama Katy umursamıyor gibiydi.

Diane’den çok fazla seks aldığım için Katy’den bir şey almak için asla zorlamadım. Biz arkadaştık ve seksi olmasına rağmen asla etkilemek için giyinmezdi. Benim için önemli değildi; Arkadaşlığından ve keskin zekasından keyif aldım. Katy komik ve hızlıydı, her zaman bir gülümsemeyle ve şakalarla dolu. Diane kesinlikle kıskanıyordu ama Smitty’nin bana hatırlattığı gibi, o sadece benim lanet arkadaşımdı.

Birkaç hafta sonra Katy’ye çıkma teklif ettim ve o şaşırmış görünüyordu. “Peki ya kız arkadaşın?”

Diane benim kız arkadaşım değil, dedim ona. Katy şüpheli görünüyordu ve ona gerçeği söylemeye karar verdim. Ona Diane’i ve maceralarımızı anlattım. Bana siktir olup gitmemi söyleyeceğini düşündüm ama o dinledi ve hatta daha fazla ayrıntı için dürttü. Bitirdiğimde sessizce oturup düşündü.

“Tamam,” dedi sonunda.

“Tamam ne?” Diye sordum.

“Seninle çıkacağım ama bir şartım var,” diye tereddüt etti, “Diane bizimle gelmek zorunda.”

4. Bölüm

Garajdaki işim iyi gidiyordu. Bana fazladan para verdi ve müşterilerden birinin kurtulmak istediği eski bir Chevelle’de çalıntı buldum. Patronum Jesse, evrak işlerinde bana yardım etti ve onu geri yüklemeye nasıl devam edeceğime dair önerilerde bulundu. Hatta arabayı forma sokmak için çalışmama yardım etmek için Salı geceleri geç saatlere kadar kaldı. Sanırım çabuk yakaladığım için yardım etmeye istekliydi.

“İşi bittiğinde çok uyuyacak,” dedi bana. Şu anda tek görebildiğim, düz altı motorlu eski bir arabaydı. Daha sonra farklı göreceğime dair bana güvence verdi.

Boks salonu bir patlama oldu. Smitty beni gördüğüne her zaman mutlu oldu ve Diane geldiğinde daha da mutlu oldu. Onun için gitgide daha açık kıyafetler giydiriyordum ve bunu gerçekten takdir ettiğini anlayabiliyordum.

Smitty, birkaç ay içinde yapılacak olan yerel bir boks etkinliğinde bir maça katılmam için beni ikna etmeye başladı. Buna hazır olup olmayacağımdan emin değildim, çünkü ağırlık sınıfını yapmak için on iki kilo daha vermek zorunda kaldım. Zaten yırtılmıştım ve bunun nasıl mümkün olacağını anlayamıyordum. Smitty sorun olmayacağına dair bana güvence verdi, ben de ona ciddi bir şekilde düşüneceğimi söyledim.

Ben de Katy ile ilgili mesele hakkında Smitty’ye güvendim. Ona nasıl bir kıdemli olduğunu ve benimle çıkmanın durumunu anlattığımda yoğun bir şekilde dinledi.

“Oğlum,” dedi beni dinledikten sonra, “o kızı teklifini kabul etsen iyi olur.” Ona nedenini ve ne düşündüğünü sordum, ama ondan aldığım tek şey bir sırıtış ve göz kırpması oldu. Bu tür şeylerde daha deneyimli olduğunu düşündüm, bu yüzden iki kızı dışarı çıkarmanın planlarını yapmaya başladım.

Cuma gecesi randevumun zor kısmı, Diane’in buna uymasını sağlamaktı. Son dakikaya kadar bekledim ve sonra ne olduğuna karar verdim ve onu hiç bırakmadan aldım.

Arabama binmeye çalışırken, “Arkada,” dedim. Eski sedanımın arka kapı koluna uzanmadan önce birkaç kez gözlerini kırptı. Arkaya geçti ve koltuğun ortasına geçti.

“Bizimle kim geliyor?” diye sordu.

“Birazdan göreceksin,” diye sırıttım. Eminim planladığım başka bir oyun olduğunu düşündü ve kızarmaya başladığını görebiliyordum, heyecanlı olduğuna dair kesin bir işaret. Bu gece oynadığımızın benim oyunum olmadığını bilmiyordu ve Katy’nin aklında ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.

Katy’nin evine gittim ama Diane hala orada kimin yaşadığına dair hiçbir fikri yoktu. Arabadan inerken anahtarları yanıma aldım çünkü ikisi arasındaki geçmişe bakıldığında neler olacağına dair hiçbir fikrim yoktu. Kapıya yöneldim ve kapıyı çaldığımda Katy cevap verdi.

“O burada mı?” Katy’nin sorduğu ilk şey buydu. Bu biraz ürkmüştüm ama yine de başımla onayladım. Sanırım onaylamadığımı anladı çünkü kapıdan çıkarken dudaklarıma hızlıca bir öpücük kondurdu. Arabaya yöneldik ve Diane’in bize kimin katılacağını anladığı anda gergin yüz hatlarını seçebildim.

Katy için kapıyı açtım ve Diane’e arkasına bakmadan ön koltuğa oturdu. Kaçınılmaz olan başlamadan önce içeri girdim ve neredeyse araba yolundan çıktım.

“Onun burada ne işi var?” Diane bana bağırdı.

Onunla yüzleşmek için dönmeden önce frene bastım ve kayarak durdum. İlk önce Katy konuştuğu için hiç fırsatım olmadı.

“Kapa çeneni seni küçük sürtük! Erkek arkadaşımla bir daha böyle konuşursan kıçını bu arabadan indirip sokağın ortasına şaplak atarım!” Katy doğrudan diğer kızın gözlerinin içine baktı ve başka bir söz söylemeden arkasını dönüp aşağıya bakan Diane oldu.

Katy sakince bakışlarını bana çevirdiğinde ve normal hoş sesiyle “Bu gece nereye gitmek istersin?” dediğinde şoktaydım.

Durumu çabucak aldım ve bunun nereye gideceğini görmeye karar verdim. En havalı sesimle, “Um, denemek istediğin her şeye açığım” dedim.

“Tamam,” diye yanıtladı, “Bir filme ne dersin?”

Beklediğim cevap bu değildi ama hayal kırıklığımı belli etmemeye çalıştım.

“Kulağa hoş geliyor,” diye ikimiz de geriye dönüp Diane’e bakmadık, çünkü onun yolculuğa çıkacağı zaten belliydi. Dikiz aynasından yüzünü görebiliyordum ve yanaklarındaki o masalsı kızarıklığın geri döndüğüne yemin edebilirdim; gerçi, kolayca delirmiş olabilirdi, ama kesin olarak söyleyemezdim.

Biraz düşündükten sonra, bir film bana iyi geldi. Boş zamanlarımda hep çalışıyordum ya da spor salonundaydım, bu yüzden aylardır tiyatroya gitmemiştim. Katy, bir süredir vizyona giren ve beyaz perdede daha fazla gösterilmeyecek bir film önerdi. Yerel tiyatromuz çoktan düşürmüştü, biz de bir sonraki kasabaya gittik. Tiyatro alıştığımdan daha eskiydi ama itiraz etmeyecektim.

Diane, en azından ben arabadayken, yolculuk boyunca tek kelime etmemişti. Benzin pompalarken, Katy’nin Diane ile konuşmak için koltuğa döndüğünü gördüm. Kavga ediyor gibi görünmüyorlardı, ben de onu kendi haline bıraktım.

Bir keresinde tiyatroda biletleri almak için sıraya girdim ama Katy beni kenara çekti, parayı aldı ve hangi biletlerin alınacağına dair talimatlarla birlikte Diane’e verdi. Şaşırtıcı bir şekilde, Diane tek kelime etmeden kabul etti ve sıraya girdi.

Kasiyere varmasına birkaç dakika olacağı için Katy ve ben içki ve patlamış mısır almak için tiyatroya girdik. İkramlarımızı aldığımızda Diane geri döndü ve Katy her şeyi kollarına boşalttı.

Diane’e yönelik tedavisinin şimdilik gitmesine izin verdim ama Katy’nin işi fazla ileri götürmesine izin veremezdim. Ben de kendimi tutuyordum çünkü Diane’in onda o tanıdık parıltı vardı. Aklıma Katy’nin henüz nerede olduğunu anlayamadığım düğmelere bastığı geldi. Onları yakından izlemeye karar verdim ama akşamın akışına bıraktım.

Seçtiğimiz film, sinemanın önüne yakın oturan tek bir yaşlı adamla terk edilmişti. Oraya vardığımızda saat geç olmuştu, bu yüzden gecenin son koşusuydu. Katy’nin bunu böyle planladığından şüphelenmeye başlamıştım. En arka sıraya kadar gittik ve koridoru geri çevirmek üzereyken Katy bana Diane’i önümüze oturtmamı fısıldadı.

Katy’nin bununla bir yere gideceğini hissetmiştim, bu yüzden sondan ikinci sırayı işaret ettim, “Diane, önümüze otur.” Gözleri büyüdü ve bizimkinin önündeki koridoru çevirmeden önce bana kısa bir umutsuzluk ifadesi verdi ve sonra önümüze yerleşmeden önce oturmamızı bekledi.

“Diane,” dedim omzuna dokunurken, “içeceklerimize ihtiyacım var.” Ekrana dönmeden önce atıştırmalıkları ve içecekleri bize geri verdi. Hala tam olarak nasıl hissettiğini anlayamıyordum ve tahminimce o da bilmiyordu.

Film o sıralarda başladı ve ışıklar sönünce o an için unuttum. Güzel bir filmdi ve Katy eğilip yanıma sokulduğunda kendimi olay örgüsüne kaptırdım. Birkaç dakika sonra pantolonumun fermuarını açtı ve film oynatılırken beni kriko yaparak horozumu çıkardı.

Bir yandan kulak mememi yalarken bir yandan da beni yavaşça okşadı. Beni deli ediyordu ve cumming’e yaklaştığımda durdu.

“Ne oluyor be?” Benimle böyle oynadığına inanamıyordum. İstediğimi elde etmeye alışmıştım ve alay edilmekten hoşlanmıyordum.

Seni uçurmasını sağla, diye fısıldadı Katy kulağıma.

Tekrar ona baktım ve bana geniş bir sırıtış verdi. Her şeyi baştan ayarlamıştı. Birkaç saniye düşündükten sonra, Diane’in beni bu şekilde emmesinin söylenmesinden vazgeçeceğini fark ettim.

Onu omzuna vurdum ve döndüğünde horozum göz hizasındaydı. Bir an duraksadı, önce Katy’ye sonra bana baktı. Sert aletimi işaret ettim ve tam olarak ne istediğimi anladı. Yüzü, koltuğunda dönüp dizlerinin üzerine çökerken ve Katy ve ben onun üzerindeyken horozumu emmeye başladığında tekrar parlak kırmızıya döndü.

Diane, sevdiğimi bildiği şekilde tüm uzunluğu yavaşça yukarı ve aşağı çekerken gerçekten yaralandım. İkisi benim üzerimde çalışırken, patlamaya hazır olmam çok uzun sürmedi. Aşağıya baktım ve onun sadece benim aletimi emmediğini fark ettim; Diane aynı anda amıyla oynuyordu.

Onun bu şekilde davrandığını görmek beni köşeye sıkıştırdı ve boşalmak üzere olduğum ortaya çıktıkça, Katy Diane’in saçını tuttu ve yüzünü yeterince geriye çektim ve onun her tarafına fışkırttım. Sıcak cum akıntıları yanağını ve ağzını patlatırken ciyakladı ve sonra o da geldi. Önümüzde ki koltukta sallandı ve bizi şaşırtan alçak sesli bir inilti çıkardı.

Sanırım hepimiz aynı anda bu kadar yüksek sesle inleyenin Diane olmadığını anladık. Merdivenlere baktık ve koridorun girişinde tiyatronun önündeki yaşlı adam duruyordu. Sikini çıkardı ve öfkeyle kriko yapıyordu. Sıramızdaki ilk birkaç koltukta bir yük attığını görmek için tam zamanında bakmıştık.

Az önce olanlardan sakinleştiğimizde, adam merdivenlerden hızla indi ve kapıdan çıktı. Hepimiz birbirimize baktık ve ardından kahkahayı patlattık. Diane temizlemek için peçeteye uzanırken onu durdurdum.

“Menimi yüzüne sür,” dedim ona, “eve gelene kadar bırak.”

Tereddüt etmeden istediğini yaptı. Ortam hafifti ve ben sikimi kaldırırken kızlar kıkırdamaya devam ettiler. Film hala oynuyordu ve bitmek üzereydi ama biz epeyce kaçırmıştık. Zaten ilgimizi daha uzun süre çektiği için merdivenden aşağı indik ve kapıdan çıktık. Katy kolumdaydı ve Diane birkaç adım arkamdaydı.

Bölüm 5

O geceden sonra Katy ve ben ilişkimiz hakkında ciddi bir konuşma yaptık. Son sınıf öğrencisi olmasına rağmen, lise boyunca pek flört etmemişti çünkü erkekler sadece onun pantolonunu istiyordu. Bir burs istediği gerçeğiyle birleştiğinde, flört, yapılacaklar listesinin arkasına gitmişti. Sürekli dayak yedi, ancak son birkaç yıldır, çalışmaları için harcanan çabaya ya da zamana değmeyeceğini düşünerek herkesi geri çevirmişti.

Katy’nin Diane ve benim hakkımda duyduğu dedikodular ilgisini çekti. En popüler olanı, onu taciz eden bir adamdan kurtarmış olmamdı ve şimdi Diane bana borçluydu. Neredeyse komikti ama sanırım kovulduğum kavganın zamanlaması ve randevumuz çakıştı.

Katy çok analitikti, bu yüzden bizi uzaktan gözlemledi ve bazen uygun olduğunu düşündüğü bazı psikoloji metinlerini inceledi. Dışarı çıktığımız ilk gece arabada Diane’e bu kadar güçlü yaklaşması gerektiğini bu şekilde biliyordu.

Mükemmel bir çift olduğumuz ortaya çıktı. Bekaretini özel bir süre için kurtarmak istedi ve cinsel gerilimlerimi gidermek için Diane’e sahiptim. Diane’siz randevulara çıktık ve çok eğlendik. Katy ve ben aynı tuhaf espri anlayışına sahiptik ve o bana her şekilde ayak uydurabiliyordu. İşime ve spor salonuna gelerek yaptığım şeylerle ilgilendi.

O ve Smitty anında anlaştılar ve o andan itibaren her gece çalışmak için spor salonuna gelir ve bir ay içinde çıkacağım dövüşe hazırlanmamı izlerdi. Kilo vermeme yardımcı olması için beslenmeyi bile araştırdı ve dövüşten önceki hafta, limiti aşmak için sadece su kaybetme meselesi olduğunu açıkladı.

Bir ritim tutturduk ve haftada iki kez randevu gecelerimiz oldu. Bunu genellikle gecenin sonunda Diane’i alıp parka ya da başka tenha bir yere gitmek izlerdi. Katy beni öper ve alay ederdi, Diane ise beni çıkarmak için her şeyi yapardı. Eğleniyordum, Diane her zaman açıktı ve Katy vekaleten seks yapıyordu. Mükemmeldi.

Birkaç hafta sonra doğum günüm yaklaşıyordu ve Katy, yaratıcı bir minx olduğu için bunu özel kılmak istedi. Bana hediye olarak ne istediğimi, nereye gitmek istediğimi ve Diane’in benim için yapmasını istediğim bir şey olup olmadığını sordu. Yarı şakayla ona Diane’in Üç Dost’a karşı daha iyi olmasını dilediğimi söyledim. İneklerdi, ama konuşmamızdan sonra bile onlara karşı hala bir tavrı olması beni rahatsız etti.

Katy sessizce dinledi ama hiçbir şey söylemedi. Diane’i bana asla açmayacağı şeyler hakkında onunla konuşturmayı başarmıştı. Durumu Diane ile tartışacağını ve aslında bir fark yaratabileceğini düşündüm. Katy onunla arası iyiydi ve Diane’in güvenini kazandığını görebiliyordum.

Doğum günümden önceki hafta sonu annem babam büyükannemi ziyaret etmek için şehir dışına çıkıyordu. İşi kaçırmak istemediğim için evde tek başıma kalmama izin vereceklerdi. İşleri halletmek için ilk kez bırakılmadım ama onlar yokken ilk kez onlara eşlik edecektim.

Katy, tüm hafta sonu boyunca evi kendimize ayıracağımızı öğrenince çok sevindi. Doğum günü partimi planlamaya koyuldu ama bana detayları söylemedi. Zaten yapacak çok işim vardı, işim ve dövüş eğitimim vardı, bu yüzden onun halletmesine izin verdim. Planlamaya yardım etmesi için Diane’i işe aldı, bu yüzden ortaya çıkmaktan başka bir şey yapmam gerekmedi.

Doğum günü partime son birkaç gün kala Diane biraz garip davranmaya başladı. Her zamankinden daha azgındı ve bana bakmaktan neredeyse utanmış gibiydi. Onu daha önce hiç böyle görmemiştim, bu yüzden Katy’nin onu partiye dahil etmenin bir yolunu bulduğunu tahmin ettim. Katy o hafta Diane’le seks yapmamamı istedi, ben de bunun onun davranışına katkıda bulunduğunu düşündüm.

Sonunda Cuma geldi ve Katy evin anahtarlarını almak için dükkana geldi ve benden akşam 8’e kadar eve gelmememi istedi. Normal günlerde o zamana kadar eve hiç gitmediğim için sorun değildi. Jesse yeni V8 motoruma son rötuşları yapmama yardım ederken Chevelle’de biraz daha zaman geçirmem gerekiyordu. Zaten kurmuştuk ve bu gece ilk kez çalıştırmayı planladık. Akşam 8 civarında çalıştırdık ve Jesse bana arabayı çok yakında takdir edeceğimi söylediğinde tam isabet etmişti.

Eve gittim ve kapıya geldiğimde kilitli olduğunu gördüm. Zilin çalması Katy’yi getirdi ve göz bağı takmam için ısrar etmeden önce beni koridora çekti. Diane’in neden bütün hafta boyunca yorulduğunu anlayacağıma dair iyi bir fikrim vardı, bu yüzden körü körüne beni oturma odasına götürmesine izin verdim. Bir kez orada gözlerini bağladı ve itiraf etmeliyim ki, en azını söylemek için şoktaydım.

Odanın ortasında, yanında Üç Amigo’nun durduğu bir masa vardı. Hepsi kullanıma hazır oyun kartları ve odanın geri kalanı rulet çarkı ile tamamlanmış bir kumarhane temasıyla dekore edilmiş dört sandalye vardı.

Göz bağı açılırken Jerry, David ve Curt, “Mutlu Yıllar” diye bağırdılar. Odaya bakarken şaşkın ve konuşamazdım. Diane hiçbir yerde görünmüyordu ve neler olduğunu anlamakta güçlük çekiyordum. Katy’nin partim için bu kadar bayat bir tema kurması alışılmadık bir şekilde sıradan görünüyordu. Özellikle de kumar oynamadığımı bildiğinde ve kumarla ilgilenmediğimde. Katy’ye baktım ve tepkime sevinmiş gibiydi.

“Şaşırmış?” diye sorguladı.

“Hiçbir fikrin yok,” diye karşılık verdim. Çocuklar bana mutlu bir doğum günü dilemek için geldiğinde hayal kırıklığımı göstermedim. Onları gördüğüme sevindim ama hala Katy’nin neden sadece bu üçünü davet ettiğini anlamaya çalışıyordum. Zeki bir kız olduğunu biliyordum, bu yüzden asıl sürprizin ne olacağını görmek için bekledim.

Masaya yerleştik ve daha önce hiç oynamadığım için çocuklar beş kart damızlık kurallarını açıkladılar. Katy bize yemek almak için mutfağa giderken ilk elimizi dağıttık. Birkaç dakika içinde elinde tepsiyle dönen Diane oldu ve oyun aniden durdu.

Diane’in yüzü kıpkırmızıydı ve bu onun kıyafetiyle alakalıydı. O, sert göğüslerini neredeyse tamamen üstten dışarı iten bir Fransız hizmetçi kostümü giyiyordu ve etek, amının hemen hemen altındaydı. Altı santimlik topuklularıyla baştan çıkarıcı bir şekilde bize doğru sallanıyordu ve döndüğünde, az da olsa eğilse eteğin arkasının kıçını göstereceğini fark ettim. Belli ki bunu da biliyordu çünkü oturma odasının zemininde dimdik dimdik yürüyordu. Doğrudan bana doğru yönelirken masanın etrafına baktım ve diğer adamlar transa girmiş gibi gözleriyle odanın karşısında onu izliyorlardı.

“Doğum günün kutlu olsun efendim,” diye ciyakladı sakinliğini korumaya çalışarak. Ona yakından baktığımda içkimi ve bazı atıştırmalıkları bırakmaya başladı. Elimi baldırının arkasından yukarı ve eteğinin altında gezdirerek tangasını buldum. Dokunuşumla titredi ve geç de olsa bana efendim dediğini anladım. Bu yeniydi.

Diane, tepsi boşalana kadar masanın etrafında içki ve atıştırmalık dağıtmaya devam etti ve mutfağa geri döndü. Dört çift göz, Katy’nin yanından mutfağa girip gözden kaybolana kadar sallanan sevimli kıçını takip etti. Katy gözüme çarptı ve kendisinden memnun olduğunu görebiliyordum. İtiraf etmeliyim ki, bu parti daha iyiye gidiyordu.

Krupiyenin her el değiştirmesiyle kart oyunumuza kaldığımız yerden devam ettik. Şükürler olsun ki sadece poker fişleri için para ödüyorduk çünkü ben eziliyordum. İki saatten biraz fazla bir süre içinde neredeyse hiç çipim kalmamıştı. Üç dahiye karşı oynadığımdan ve Curt bahse girmek için lanet olası bir hesap makinesi kullandığından çok şaşırmadım.

Sadece birkaç çip kaldı, işim bitti gibi görünüyordu. Diane yanımda duruyordu ve aslında onun uyarılma kokusunu alabiliyordum. Ayaklarının arasındaki yere baktım ve orada birkaç damla nem olduğunu fark ettim. Kelimenin tam anlamıyla ıslaktı!

Bir sonraki el ile bahsi biraz yükseltmeye karar verdim. Dört fişimi koydum ve adamların bu ele bahse girecek kadar param olmadığını açıklamalarını bekledim. Elbette anladım, ama sanki bir aydınlanma yaşamış gibi oynadım.

“Bu eteğin değeri ne olurdu?” Diane’in kostümünü çekiştirirken sordum.

Aşırı sessizleşti ve çok ileri gittiğimi düşündüm ama Katy beni kurtarmak için konuştu, “En azından bu eli bitirmeye yeter.”

Adamlar hemen kabul ettiler ve kartlarını aldılar. Artık üçünün de hesap makinesi çıkarmış ve sayıları zımbalamakla meşguldü. Elbette o eli kaybettim ve şimdi Diane beklentiyle titriyordu. Hepimizin onu görebilmesi için onu zeminin ortasına çektim ve sonra eteğini çıkarmasını söyledim.

Yavaşça ona daha iyi bakabileceğimiz bir yere doğru ilerledi ve sonra titreyen parmaklarıyla artık sırılsıklam olan G-stringini göstermek için eteğini çekti. Çocuklar topluca iç çektiler ve ardından Katy arkamdan kollarını bana doladı.

“Farklı bir oyun zamanı.” diye fısıldadı kulağıma.

Sadece dekorasyon için olduğunu düşündüğüm rulet masasına geçtik ve Katy kuralları anlattı. Diane’in kostümünün her bir parçasının resmini içeren ızgaralı bir poster üretti.

“Her biriniz aynı renkte dört poker fişi alırsınız. Onları sahaya herhangi bir numara koyarsınız ve garsonumuzdan çıkarmak için bir makale seçebilirsiniz. Top çift sıfıra düşerse, tüm oyuncular bu karttaki ödülü kazanır.”

Kartı yüzü aşağı gelecek şekilde masaya koymadan önce Diane’e gösterdi. Elini ağzına götürüp nefesini verirken verdiği tepki paha biçilemezdi. Bunun önceden farkında olmadığı belliydi.

“Rahatla,” dedi Katy, “olasılıklar 37’ye 1 sizin lehinize.” Bu Diane’i hiç rahatlatmış gibi görünmüyordu, bu yüzden bütün adamlar kartta ne yazdığını çok merak ediyorlardı.

Hepimiz bahislerimizi koyduk ve neredeyse yarı düzenin kapsandığı ihtimallerin bizim lehimize olduğunu düşünürdünüz. Bu şekilde yürümedi. Sekiz tur sonra ve daha önce onun için kaybettiğim etek dışında Diane’den hiçbir şey alınmamıştı. Katy buna hazırlandı ve oyuncu başına iki fiş daha dağıttı.

“Bu, şansını artırmalı,” diye sırıttı.

David, bir sonraki dönüşte hangi giysiyi seçeceğine karar vermeye çalışıyordu. O kadar uzun sürdü ki, bluzunu alana kadar hepimiz onu taciz etmeye başladık. David nihayet gömleği serbest bırakmadan önce düğmeleri karıştırırken Diane sessizce durdu.

Diane’in giydiği sutyen göğüslerini zar zor tutuyordu ve bir meme ucunun bir kısmı görünüyordu. Bu, rekabeti teşvik etti ve her birkaç dönüşte biri kazanıyordu. Çok eğlenceliydi ve hangi numaranın geldiğine bağlı olarak hepimiz grup olarak inliyor veya tezahürat yapıyorduk.

Olasılıksız bir şey olduğunda, sadece Diane’in G-String’ine düştük. Top çift sıfıra düştü.

Oda sessizleşti ve Diane dışındaki herkes ödülün ne olduğunu görmek için can atarken alkışlar koptu. Katy de şaşırmıştı ama gözüne çarptığımda omuz silkti. Diane utanmış görünüyordu. Yüzündeki bakış yavaş yavaş yerini her zamanki sıcak ışıltısına bıraktı ve ne olursa olsun gitmesinin iyi olacağını biliyordum.

Çocuklar sessizleşti ve Katy kartı aldı, “İşte çocuklar. Gecenin en iyi ödülü.”

Kartı ters çevirdi ve BLOWJOB kelimesinin kalın harflerle yazılmış olduğunu görünce afalladım. Herkes bir anlığına sessiz kaldı ve sonra Curt, “Ben ilkim!” diye bağırdı.

Hepimiz güldük ve Diane bile onun cevabına kıkırdadı. Neredeyse çıplak Diane’e üç kart tutturduk ve Üç Amigo’nun her biri bir tane aldı. Hepsi aynı anda onları ters çevirdi ve düşük kartı Curt aldı. Diane, David’in yüksek kartını alıp ödülünü alması için onu yakındaki banyoya götürürken hepimiz tekrar gülmeye başladık.

Belli ki gece sona eriyordu ve Curt, Diane ile işini bitirdiğinde, tamamen çıplak olarak odaya geri döndü. Üç Amigo ile vedalaştık ve sonra iki kızı yatağa götürdüm.

Saatlerce tavşanlar gibi seviştik ve tam şafakta uykuya dalmak üzereyken Katy’ye harika bir doğum günü hediyesi için teşekkür ettim. Hem o hem de Diane kıkırdadı.

Aptal çocuk, diye mırıldandı Katy, bu sadece senin doğum günü partindi. Gerçek doğum tarihinizde gelecek hafta sonuna kadar hediyelerinizi alamayacaksınız.”

6. Bölüm

Katy, Diane ve ben çok yorulduk. Partiden sonraki cumartesiyi birden fazla şekilde ortalığı karıştırarak geçirmiştik. Pazar sabahı, bize okul işlerine yetişmek ve haftaya hazırlanmak için tüm zamanımızı vermek için ara vermeye karar verdik. Doğum günü hediyem için ne planladıklarını öğrenmek için iki periyi sürekli araştırdım ama konuşmuyorlardı.

Ertesi gün okuldan sonra işe gittim ve Chevelle’imin gitmiş olduğunu gördüm. Jesse, aldığımız ilk boya neredeyse 4000 dolar olduğu için bir tahmin almak için bir arkadaşının boyahanesine götürmüştü. Bu miktarı yakın zamanda bulmamın hiçbir yolu yoktu, bu yüzden Jesse’nin daha iyi bir anlaşma yapmama yardım etmesi için zaman ayırması iyi oldu.

Jesse, dövüşüm için antrenman yapmam için bana önümüzdeki iki hafta izin verdi ve katılmaya söz verdi. Smitty’s’e gittim ve antrenman yapmak için fazladan zamanım olduğunu duyunca mutlu oldu ve beni her zamankinden daha fazla zorladı. Perşembe gününe kadar tamamen yıprandım ama ekstra eğitim, dövüşme hazır olduğumu hissettirdi. Tek yapmam gereken kilo vermek ve sağlıklı kalmaktı.

Okul yakında bitiyordu ve balo hemen köşedeydi. İki kızı da almak istedim ama buna izin verilmeyeceğini biliyordum. Katy benim flörtüm olacaktı ama Diane’i de dahil etmek istedim. Bunu düşünmek için çok zaman harcadım ve sonunda bir hareket tarzına karar verdim.

Hafta uçup gitti ve ben hafta sonunun geldiğini anlamadan önce. Ailem birkaç günlüğüne dönmüştü, bu yüzden Cumartesi sabahı etrafta dolaştığında beni erken uyandırdılar. Bu alışılmadık bir şeydi ama doğum günüm olduğu için beni pek şaşırtmadı. Mutfağa gittiğimde kahvaltı çoktan hazırdı ve hem annem hem de babam endişeli görünüyorlardı.

Birkaç saniye birbirimize baktıktan sonra, ikisi de kocaman sırıtışlarla patlak verdi ve “Doğum günün kutlu olsun!” diye bağırdılar. Annem bir kart çıkardı ve babam bana küçük bir kutu uzattı. Önce kartı açtım ve içinde 100 dolarlık bir banknot vardı. Kartta ‘Bu benzin için’ yazıyordu.
Bir araba anahtarı bulmak için kutuyu açarken bana beklentiyle baktılar. Chevelle’ime ait olduğunu hemen anladım ve onlara şaşkınca baktım.

Babam kapıya doğru başını salladı ve ben de ayağa fırlayıp dışarı koştum. Araba yolunda Chevelle’im vardı. Beyaz yarış çizgileriyle koyu maviye boyanmıştı ve inanılmaz görünüyordu. Üzerinde ikinci el aldığım jantlar ve para biriktirdiğim lastikler vardı. En azını söylemek için çok heyecanlıydım. Jesse ve benim kaldırdığımız koltuklar şimdi kurtarılmıştı ve halı da yeniydi.

“Bunu nasıl yaptın?” Onlara sordum.

Nasıl olduğumu öğrenmek için Jesse ile temasa geçtiklerini ve onlara arabadan bahsettiğinde onu görmek istediklerini açıkladılar. Bir keresinde, Jesse ne kadar iyi bir çocuk olduğum konusunda çıldırmıştı ve ailem benim için doğum günü hediyesi olarak arabayı bitirmek için para ödemelerini önermişti.

Jesse, onları çıkardığımız günün ertesi günü koltukları kurtarılmak üzere göndermişti ve geçen Cuma parti için ayrıldığımda arabayı boya için kaportacıya teslim etmişti. Bu onlara arabayı boyamak ve yeni koltukları ve halıyı bugünden önce koymak için bolca zaman verdi.

Annem, “Bu, bu yıl okulda yaptığın harika iş yüzünden,” dedi. Babam da bana kendisinin de ne kadar gurur duyduğunu söyledi ve ikisi de gelecek hafta dövüşte bulunarak beni destekleyeceklerine söz verdiler. O kadar heyecanlıydım ki kızlara göstermek için sabırsızlanıyordum ve aileme çabucak sarılıp öpüşerek arabaya atlayıp yola koyuldum.

Hala erken olduğunu fark etmeden önce Katy’nin yolunu yarılamıştım. Bekleyemeyecek kadar heyecanlıydım, doğruca evine gittim ve onu dışarıda küçük bir çantayla görünce şaşırdım. Virajın önünde durduğumda içeri girdi.

“İyi görünüyor, değil mi?” dedi ben sokağa geri dönerken.

“Neler olduğunu nasıl anladın?” Diye sordum.

“Diane ve benim Cuma günü işten sonra seni meşgul etmemiz gerekiyordu; iyi bir iş çıkardık mı?”

“Ah evet, harika bir iş çıkardın. Geldiğimi nereden bildin?”

“Ailen beni haber vermek için aradı,” diye güldü, “bir yolculuğa çıkıyoruz!”

Diane’in evine gittim ve o da küçük bir çantayla kaldırımdaydı. Sanırım herkes bu işin içindeydi. Chevelle’imde üçümüz varken, otoyola çıkmadan önce son dur tabelasında uzun bir tükenmişlik frenini yaptım. Lastik dumanı camlardan yuvarlanırken ve V8’in sesi bizi alt ederken kızlar sevinçle çığlık attılar. Bu harika bir hafta sonu olacaktı.

*****

Yolculuğumuz tek yön yaklaşık üç saat sürecekti, bu yüzden Katy ve Diane sırayla bana bu küçük macerayı nasıl planladıklarını anlattılar. Ailem aslında ben işteyken eve gelmelerini istemişti. İkisi de gergindi, ‘oyunlarımızın’ ortaya çıktığını ve bokların yelpazeyi vurmak üzere olduğunu düşünüyorlardı. Arabayı hareket ettirmek için beni dükkandan uzaklaştırmaları istendiğinde nasıl rahatladıklarını hayal edebilirsiniz. Annem Katy’nin benim kız arkadaşım olduğunu biliyordu ama iki kız da orada olsaydı hiçbir şey olmayacağını hissetti. Diane, ben arabayı aldıktan sonra üçümüzün bir yolculuğa çıkıp çıkamayacağımızı sordu ve annem, gerçek ilişkimizi bilmeden kabul etti. Hafta sonunu şehirde kendimize ayırdık.

Kasabaya indik ve otel odamıza yerleştik. Her şeyi tamamladığımızı ve yakında dışarı çıkacağımızı bildirmek için ailelerimizi aradık. Görünümü korumak için iki bitişik oda kiralamıştık ve kızlar değişmeye gitti. Yatakta rahatladım ve uykuya daldım.

Uyandığımda sertleşen bir horoz görüntüsüyle karşılaştım. Katy topuklu bir yazlık elbise giyiyordu. Makyajlıydı ve muhteşem görünüyordu. Diane de giyinmişti ama çok farklı bir tarzda. Göğüslerinin hemen altına kadar gelen kısa bir gömlek ve altı inçten uzun olamayacak bir etek giymişti. Siyah bir gerdanlığı vardı ve gözleri ve yüzü yoğun bir şekilde yapılmıştı, bu onu biraz daha yaşlı gösteriyordu.

Şimdi kendimi giyinik hissettim ve üstümü değiştirmek için ayağa fırladım, sadece çoktan yayılmış kıyafetlerimi buldum. Kızların benim için aldığı güzel kot pantolon ve düğmeli gömlek benim tercih ettiğim şey değildi ama iyi göründüklerini kabul etmeliyim. Katy’nin bir önceki gezisinde gittiği yakındaki bir kulübe gittik.

Gençlik kulübü doluydu ve yüksek sesli müziği gerçekten hissedebiliyordunuz. Doğruca dans pistine gittik ve üçümüz birlikte dans ederken ritmi bulmaya başladık. O gece içecek bir şeyler almak ve sonra tekrar dışarı çıkmak dışında yerden hiç ayrılmadık. Diane gelip giderken Katy yakınımda kaldı ve bana karşı döndü, eller onu her taraftan tutarken tüm zeminde hareket etti. Ona dokunmalarına izin verdi ve çok cesur olduklarında bana yaklaştı ve herkesin kiminle olduğunu bilmesini sağladı.

Bu zamanlardan birinde, gece yarısından çok sonra uzandım ve onu külot giyerken buldum. Onları bir süredir giymemişti, bu yüzden beni biraz şaşırttı.

“Neden külot giyiyorsun?” talep ettim.

Bana bakmadan önce önce bana sonra Katy’ye baktı. Hiçbir şey söylemeden donup kaldı.

“Çıkar onları,” dedim ona. Tereddüt etti, sonra başını salladı ve banyoya doğru ilerlemeye başladı. Kolundan tuttum ve “Çıkar onları” diyerek onu kendime çektim.

Herkes etrafımızda dans ederken biz dans pistinde hareketsiz dururken Diane titremeye başladı. Henüz kimse fark etmemişti ama Katy neler olduğunu anladı.

“Bekle,” diye bağırdı bana müziğin üzerinden. Dehşete kapılmış Diane, yüzündeki kan çekilmiş olarak ayağa kalktı, “Bunu özel olarak yapalım”

, ona birkaç saniye baktım ve sonra tekrar Diane’e baktım. “Çıkar onları” dedim.

Diane mikro eteğinin altına uzanmadan ve dans pistinin tam ortasında külotunu indirmeden önce bir an tereddüt etti. Hareket eden bu kadar çok insan ve odanın karanlığı nedeniyle onu yalnızca birkaçı gördü, ama Diane için herkesin onun ne yaptığını bildiğini düşünmesi gerekiyordu.

Elinde top haline getirilmiş külotu kavradı ve yanındaki genç bir adam onun hareketlerine ağzı açık kaldı. Diane hala korkmuş görünüyordu ve ben bunu çözemedim. Yanına gittim ve kollarını belime doladı ve beni sıkıca kendine çekti. Nefesi hızla geliyordu ama külotunu çıkardığı yerden kıpırdamadı. Kollarını boynumdan çektim ve yanımdaki adam hala bize bakıyordu.

“Ona külotunu ver,” dedim korkmuş kıza. Aval aval bakan çocuğa baktı ve sonra elini ona doğru itti, külotu yakaladığı göğsüne soktu.

“Şimdi gidebilir miyiz?” diye çekinerek sordu.

“Tabii,” dedim tepkisini pek anlamayarak.

Onları kapıdan dışarı çıkarmak için döndüğümde Katy solgun görünüyordu. Küçük bir gümbürtü duyduğumda iki adım atmamıştım ve ardından bir kız, “Aman Tanrım!” diye bağırdı.

Döndüğümde Diane’in küçük mavi bir yapay penisle bolca kızardığını, meyve sularıyla kaygan, dans pistinde ayaklarının arasında yattığını gördüm! Katy, Diane’in elini tuttu ve biz çıkış için döverken onu arkasına çekti.

Herhangi bir sorun başlamadan kapıdan çıkmıştık ve bir grup erkek Diane’i aramak için dışarı çıkmadan önce kızlarla birlikte otoparktan çıkıyordum. Kayarak yola çıktık ve hızla uzaklaşırken onlar için birkaç lastik izi bıraktık.

Netleştiğimizde Katy gülmeye başladı ve birkaç saniye içinde Diane ve ben ona katıldık.

“Yüzlerini gördün mü?” Katy kıkırdadı, “Bu adamların ne düşünecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktu.”

Diane yavaş yavaş sakinleşiyordu ve olayın onu uyandırdığını görebiliyordum.

Dikiz aynasına bakarak, Amınla oyna, dedim. Diane’e iki kez söylenmesine gerek yoktu. Otele geri döndüğümde orgazm olmaya hazır olduğunu görebiliyordum.

“Dur,” diye emrettim. Yanımdan gelen bir inilti duydum ve Katy’nin de talimatlarımı takip ettiğini görebiliyordum. Arabayı yere yatırdım ve otele rekor sürede ulaştık.

Geldiğimizde kızları asansöre bindirdim ve katımızın düğmesine bastım. İkisine yakından baktım ve ikisi de açıkçası cehennem gibi azgındı. Geç oldu ve şansımı zorlamaya karar verdim.

“Şerit,” dedim. Diane’in daha fazla dürtmeye ihtiyacı yoktu ve soyunmaya başladı.

“Sen de,” dedim Katy’ye. Durdu ve tuhaf bir kırmızı tonuna dönüştü.

Yüzümü ona doğru çevirdim ve doğrudan gözlerinin içine baktım, “ŞİMDİ!”

Katy elbisesinin dümenini çekiştirdi ve tek bezin altında tamamen çıplak olduğunu görünce şaşırmadım. Elbiseyi önünde tuttu ve Diane yüzünde keyifli bir sırıtışla ona bakarken kızarmaya devam etti.

Diane, dedim ona usulca, Katy’nin elbisesini tutar mısın lütfen?

Diane hızla Katy’nin örtüsünü kaldırdı ve o gözlerimizden kaçmaya çalışırken ikimiz de açık açık baktık. Karşılaştırıldığında, Diane onun çıplaklığını fark etmemişti bile. Asansör kapısı açıldı ve Katy’nin nefesi kesildi. Boş ve yapılmış olduğunu veya kapıma giden yolu görmek için koridora baktık. Katy yanımdan hızla geçip odaya girdiğinde kapıyı zar zor açtım ve Diane kahkahalara boğuldu.

“Var ya sen öldün!” Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle bana bağırdı. Daha önce ondan böyle bir şey yapmasını hiç istememiştim ama Diane’in itaatkar olduğunu görmenin onu tahrik ettiğini biliyordum. Diane’le birlikte hediyelerimi hazırlamak için yan odaya gitmeden önce bana bir yastık fırlattı.

Soyunmam yaklaşık 30 saniye sürdü, kızları beklemem ise yaklaşık on beş dakika sürdü. Sonunda kapı açıldı ve Katy beyaz dökümlü, şeffaf bir elbise giymiş olarak dikildi. Geri adım attı ve Diane’in göğüslerine kadar gelen siyah bir korseyle yerde diz çöktüğünü gösterdi. Yanları kalçalarına tam oturacak şekilde kesilmişti ve sonra kasıklarının hemen yukarısına iniyordu. Hâlâ siyah gerdanlık takıyordu ve elleri arkasındaydı, yayılmış bacakları tıraşlı amını ortaya çıkarıyordu.

“Efendim,” dedi boğuk bir sesle, “sana hediyemi verebilir miyim?”

Başımla onayladım ve ayağa kalktı ve yatağa gitti. Elleri ve dizleri üzerinde merkeze tırmandı ve sonra yüzü yatakta ve kıçı havada olacak şekilde eğildi. Arkasına uzandı ve içine sokulan küçük siyah popo fişini görmem için kıçını yaydı.

“Lütfen kıçımı becer, efendim,” diye inledi.

Tereddüt etmedim ve arkasına tırmandım. Fişi çekerken kıçını yaymaya devam etti. Dışarı fırladı ve neredeyse anında benim horoz ile onun girişindeydim. Yavaş ve kolay itmelerle onu itmeye başladım ve ardından şaftım daha derine inerken adımlarımı hızlandırmaya başladım. Çok geçmeden onu sert bir şekilde dövüyordum ve kıçını yumruklarken yüksek sesle inliyordu. Diane’in hediyesinden zevk aldığım için sonsuza kadar gibi görünen bir şey için devam ettim ve sonunda boşalmaya başladım. İkimiz de doruk noktasında titrediğimizde Diane aynı şekilde tepki verdi.

Solumda bir inilti vardı ve Katy’yi yatağın yanında bir sandalyede, orgazm için şiddetle mastürbasyon yaparken görmek için baktım. Diane ve benim aynı şeyi yaparken zevkten patlarken yüzünde cam gibi bir bakış vardı. Katy elimi tutup ağzına götürüp nazikçe öperken sırt üstü yuvarlandım ve nefes nefese uzandım.

“Bekaretini aldın,” dedi baştan çıkarıcı bir şekilde, “Şimdi benimkini al,”

Diane ağzıyla horozumu temizledi, çabalarıyla tekrar zorlaştı. Katy’yi yatağa çektim ve Diane yanımızdayken bekaretini elimden geldiğince nazik ve romantik bir şekilde aldım.

Bölüm 7

Kavgamdan sadece birkaç gün önceydi ve Smitty’nin bir planı vardı. Sınıf ağırlığından sadece altı kilo fazla olduğuma karar verdik, bu yüzden hala biraz daha kesmem gerekiyordu. O zamanlar Smitty’nin beni hedefimiz dahilinde tuttuğunu fark etmemiştim ve şimdi oraya ulaşmak çok zor olmamalı.

Okulda olmadığımda, tüm zamanımı spor salonunda geçirdim ve kızlarla her zaman oradaydım. Ben hazırlanırken masalarına oturdular ve ödev yapıyormuş gibi yaptılar ama ne düşündüklerini biliyordum. Dikkatimin dağılması konusunda endişeliydim ama Smitty’nin durumu halletmenin bir yolu vardı.

Spor salonunun arkasında yıllardır kullanılmayan eski bir sauna vardı. Smitty, benim gibi kilo verme noktasında ciddi olmak isteyen bir dövüşçüsü olmadığını açıkladı. Şimdiye kadar kimse işkenceyi yaşamak istemedi, bu yüzden sadece daha yüksek bir ağırlık sınıfında savaştılar. Dövüşten birkaç hafta önce temizleyecekti ama beklemeye karar vermişti.

“Kızlara saunayı temizlet,” demişti bana haftanın başında, “Bu onları meşgul edecek ve onları yapmak yerine yapmanız gerekenlere odaklanmak için zamanınız olacak.” Onlarla olan ilişkim hakkında her şeyi bildiği için yaptığı küçük şakaya sırıttı.

Bu kadar geç saatte kimse spor salonunda değildi, ben de onları arkaya götürdüm ve ne yapmam gerektiğini açıkladım. Şaşırtıcı bir şekilde, yardım etmeye istekliydiler.

“Başlamadan önce soyun,” dedim soyunma odasından çıkarken ve sonra Katy’ye bakarak, “ikiniz de.” Tepki veremeden döndüm ve çıktım ama eminim birkaç ton kırmızıya dönmüştür. Beraber oynayacağına ikna olmadım.

Smitty ve ben antrenman sırasında hızımızı düşürdük ve akşamın geri kalanında kesintisiz olarak teknik üzerinde çalıştık. Bitirdiğimizde hem fiziksel efordan hem de yapmam gereken düşük kalorili diyetten yorulmuştum.

“İyi olacaksın,” diye güvence verdi Smitty, “Yaptığın şeyi yapmaya devam et ve her şey yoluna girecek.”

Kızları hatırladığımda neredeyse soyunma odasına gidiyorduk. Kapı kolunu tuttuğumda Smitty hemen arkamdaydı ve sadece bir saniye tereddüt ettikten sonra kolu çevirip odaya girdim.

Kızların arkası bize dönüktü ve saunanın temizliğini bitirmek üzereydiler. İkisi de çıplaktı ve Smitty alçak bir ıslık çaldı.

“Kahretsin,” dedi, “bu iyi görünüyor.”

Saunadan mı yoksa kızlardan mı bahsettiğini bilmiyordum ama her halükarda haklıydı. Katy ve Diane onu duyduklarında arkalarını döndüler ve üstlerini örterek tepki verdiler. Hiçbir şey söylemedim ama her ikisi de onları bulduğumuz yerde donmuş halde dururken işlerini kontrol etmek için saunaya yürüdüm.

Katy’ye, “Kapının içindeki noktaları al,” dedim. Daha da kızardı ama gösterdiğim yere giderek camı temizlemeye başladı.

“Diane, git duşu aç ve suyun ısınmasına izin ver.” Ellerini göğüslerinden indirdi ve itaatkar bir şekilde görevinin icabına baktı.

Smitty çabuk kavradı ve hiçbir şey olağandışı değilmiş gibi davrandı. Profesyonel dövüş arenasındaki geçmişiyle, onun için o kadar da normal olmayabileceği aklıma geldi. Katy döndüğünde Diane’e ve hatta Katy’ye bakışlarını kaçırırken yaklaşmakta olan kavga hakkında konuştuk.

Smitty çantasını hazırlarken Diane’in ellerimi açmasını sağladım ve iki kıza da son bir bakış atıp bize iyi geceler dileyip eve doğru yola koyuldum. Daha sonra olanlar için nasıl enerjim olduğundan emin değilim ama duş, soyunma odası bankı, yeni temizlenmiş sauna ve yerdeki bir havlu sikiş şenliğimizin yeri haline geldi. Önce Katy’yi, sonra Diane’i aldım, aralarında bir saate yakın bir ileri geri gitmeden önce. Dövüş gecesine kadar hayatta kalamayacağımı anladım.

*****

O hafta hazırlandığım gibi bir aktivite bulanıklığıydı. Biz oyun planımızı ve son hazırlıklarımızı yaparken Smitty ve ben kızları temizlikle meşgul ettik. Onları çıplak olarak çalıştırdım ve hem Diane hem de Katy büyük binada çıplak dolaşmaya hevesli görünüyorlardı.

Katy’nin de Diane kadar itaatkar olma ihtimali konusunda heyecanlı görünmesi beni şaşırttı. Ona bir şey yapmasını emrettiğimde tavrı değişti ve çıplaklık onu her zaman sıcak tutuyordu.

Dövüşten iki gün önce spor salonuna vardığımızda Smitty hepimizi aradı.

“Bu geçen haftanın hepimiz için eğlenceli olduğunu biliyorum,” dedi kasvetli bir şekilde, “Ama bu şampiyonumuz için önemli bir zaman. Tüm gücünü yedekte tutması gerekiyor ve ağırlığı neredeyse mükemmel. Sıvılarını kaybetmesine yardım ettiğin için teşekkürler.” Kızarmış kızlara göz kırptı.

Bana döndü, “Eğer bu dövüşü kazanmak istiyorsan, önümüzdeki 48 saat içinde her şeyi doğru yapmalısın. Sana dediğimi yap ve kazanacağını garanti ederim.” Başımı salladım ve kızlara baktı, ben de onları kovdum ve spor salonunun bir sonraki alanını temizlemeye başlamak için soyunma ritüellerine başlamaları için onları kovdum. Bu fikirle daha rahat olmaya başladılar ama yine de soyunmadan önce uzak köşeye geçtiler.

“Dövüşten sonraya kadar onları senden uzak tutmalısın,” dedi ciddi bir şekilde, “şimdi yenildin ve yarın gece tartıl. Üç kilo daha vermen gerekiyor ve daha fazla enerji kaybetmeni istemiyorum. Önümüzdeki iki gün kızları yalnız bırakmalısın.”

Ne demek istediğini anladım ve sanırım gerçekten rahatladım. Diyetin ve antrenmanın yükü beni etkilemeye başlamıştı ve kızlara karşı bile sinirliydim. Duşa girmeye hazır olduğumda konuyu sunmanın iyi bir yolunu bulacağımı düşünerek pratikten sonra onlarla konuşmaya karar verdim. Yanılmışım.

Smitty bu sefer ortalıkta takılmadı. Bitirir bitirmez gitti ve ben ikisiyle yalnızdım. İşimizin bittiğini görünce ikisi de yanıma geldiler ve sargılarımı çözerek bana yardım etmeye başladılar. Onlar çıplak ve bana bu kadar yakınken o kadar sertleşmiştim ki bu komik değildi, ama savaşımı kazanmak için doğru olanı yapmaya kararlıydım.

Ben soyunmayı bitirdiğimde kızlar kıkırdadı ve hepimiz duşa gittik. Katy beni şakacı bir şekilde arkadan yakalamadan ve Diane dizlerimin üzerinde penisimi ağzına emmeye çalışana kadar suyun altına bile girmemiştim.

“Durmak!” Onlardan uzaklaşırken bağırdım. Tepkim karşısında ikisi de incinmiş ve kafası karışmış görünüyordu. “Yapmam gerek…” İkisi de bana beklentiyle bakarken sustum.

“Farklı bir şeye ihtiyacım var.” Aniden, “Diane, Katy’nin amını ye” dedim.

Bunun nasıl sonuçlanacağı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama Diane, duş duvarına geri geri giderken Katy’ye doğru emeklemeye başlamıştı bile. Katy bana baktı ve gülümsedim. Diane onu duvara yaslayıp bacaklarının arasına dalıp diliyle incelerken rahatlamış görünüyordu.

Diane ciddi bir şekilde çalışmaya başlarken, ben ılık duşun altına girdim ve rahatlayıp durulanırken onları izledim. Katy muhteşemdi. Diane’in diliyle buluşmak için kalçalarını öne doğru iterek duvara yaslanmış, inanılmaz görünüyordu. Aslında, ikisi bu şekilde birlikte beni gerçekten tahrik ediyordu ve Katy doruğa çıkmaya başladığında, Diane’in aynı anda cumming ve klitorisini öfkeyle ovuşturduğunu fark ettim.

‘Lanet olsun!’ Kararlılığım dağılırken kendi kendime düşündüm. Sudan çıkıp kızlara doğru adım attım ve hemen yanıma geldiler. Katy, Diane’in yanında dizlerinin üstüne çöktü ve ikisi de bir takım olarak benim aletim üzerinde çalıştılar. Saniyeler içinde, onları şaşırtan birkaç jeti patlatmaya ve serbest bırakmaya hazırdım. Katy, Diane’e dönüp onu nazikçe öpmeden önce birbirlerine ve sonra bana baktılar.

*****

Dövüş gecesi nihayet buradaydı. Susuzluktan bayılacağımı düşünmeme rağmen tartım sorunsuz geçti. Bu, rakibimi ilk görüşümdü ve formda görünüyordu. Göğsünde kocaman bir dövme ve sarı, dikenli saçlarıyla, benden en az beş yaş büyük olması gerektiğini düşündüm.

Katy, Diane, ailem ve Jesse, gelen yaklaşık 800 kişiden oluşan kalabalığın hepsi gösteriyi izlemeye geldi. Maçım ilk olarak planlanmıştı, bu yüzden gergin olmaya zamanım olmadı. Smitty kilomu geri verdi ve itiraf etmeliyim ki kendimi her zamankinden daha iyi hissettim. Köşemde tek başına çalıştı ve ilk zil çalana kadar oyun planının üzerinden geçtik.

Tuvalin ortasına geçtiğimde o kadar odaklanmıştım ki her şey ağır çekimdeymiş gibi hissettim. Oyun planını takip ettim, 1, 2, adım sağa, jab, jab. Güvenim arttı ve rakibimden çok daha hızlı olduğumu fark ettim. Onu köşeye sıkıştırırken, Smitty’nin içime kazıdığı şeylere baktım. Birkaç yumruk atmasını bekledim ve kaçmaya çalışırken sol kroşeyle çenesine vurdum.

Bir yığın halinde yere düştü ve hakem beni itti. O kadar sahadaydım ki, hakem elimi kaldırıp kazananı ilan edene kadar kalabalığı duymadım bile. O zamana kadar aileme baktım ve ilk tur zaferim için gururla parladıklarını görebiliyordum. Ben ringden çıkıp soyunma odasına doğru ilerlerken kızlar birbirlerine sarılıyordu ve heyecanlı görünüyorlardı.

Smitty sırtımı sıvazlıyor ve gördüğü gibi tekrarı veriyordu. Çok mutlu görünüyordu ve sonucun moralini yeni bir düzeye çıkarmasına sevindim. Boş soyunma odasına koştuk ve eldivenlerimi çözmeye başladı.

“Dışarı çıkıp Alex’e yardım etmeliyim,” dedi, “babası spor salonunda antrenman yaptığı için köşede olmamı istedi.” İlk eldiveni çıkardı ve ben de ona gerisini halledebileceğimi söyledim. Smitty dışarı çıktığında kızların kapının dışında dikildiğini gördüm, bu yüzden kapıyı tekrar itip içeri çağırdım.

“Temizlenmem gerekiyor,” dedim bantlanmış ellerimle yardım etmeye başlarken. Annemle babamın kavgada olacağını bildiklerinden, iki kız da kot pantolon ve muhafazakar gömlek giymişlerdi. Hala seksi görünüyorlardı ve üzerimde gözle görülür bir etkisi vardı.

Niyetim temizlenip kalan dövüşleri görmek için dışarı çıkmaktı ama pek öyle yürümedi. Son birkaç gün içinde stres ve azaltılmış seks kombinasyonu beni yaraladı ve ben de hem Katy hem de Diane’i önümde dizlerinin üzerine bastırdım. İkisi de şortumu çıkarmama yardım edip sikim üzerinde çalışmaya başladıkları için bir şey söylememe gerek yoktu.

Çok az bir çabayla onları kot pantolonlarından çıkardım ve Katy soyunma odasındaki bankta uzanırken onun üzerindeydim. Sert şaftımı onu kedi ile dizdim ve onu becermeye başladım. Bir deli gibi, uzun sert darbelerle ona sahip olduğumu bilmediğim vahşi bir şiddetle vurdum. Katy, ben onunla yoluma devam ederken bacaklarını geri çekerek ve sürekli inleyerek karşılık verdi. Ben orgazm olmaya başladığımda, Diane macerasız kıyafetlerini çıkarmıştı ve Katy’yi Fransız öpücüğüyle öpüyordu. O kadar ileri gitmiştim ki, kapıyı duyduğumda Katy’yi sıraya vurmadan duramadım.

“Oğlum, iyi misin?” O benim annemdi!

“Anne, bekle!” “Kesinlikle iyi değilim” diye seslendim. Bir duş alayım, birazdan dışarı çıkacağım.”

“Ben geleceğim” dedi babam. Kapı kolu dönmeye başladı ve kızların iri gözleri, yüzlerindeki renk çekilirken nasıl hissettiklerini anlattı.

Ailemin arkasından Smitty’nin gür sesi, “Yapamam efendim,” dedi, “Yer yönetmeliği, soyunma odasında sadece yarışmacılar ve köşedeki adamlar diyor.”

“Ah,” dedi babam, “bir kural olduğunu bilmiyordum. Sorun değil, o çıkana kadar bekleyeceğiz.”

“Bu iyi olacak,” diye yanıtladı Smitty, kapı açılıp içeri girerken. Diane zaten bitişik küçük duşta saklanıyor olsa da, onun devasa cüssesi, annemle babamın odada neler olup bittiğini görmesini engelleyen tek şeydi.

“Alex’in kuzeni köşeye geldi. Ayrıca, bekleyemeyeceğini biliyordum,” diye sırıttı Smitty sırıttı, “Bana bir tane borçlusun.”

Haklıydı ve yerleşmek için şu andan daha iyi bir zaman olamazdı. “Diane,” diye seslendim. Küstahça duş kapısından dışarı baktı.

Katy hala önümde banktaydı, bu yüzden onu ağzından sertçe öptüm, “Hazırsın bebeğim.” Onu banktan çekip, kapıya sırtını vermiş olan Smitty’ye doğru hafifçe ittiğimde Katy kızardı. Önünde dizlerinin üzerine çöktü ve eşofmanını çekiştirmeye başladı. Baştan çıkarıcı bir şekilde yukarı baktı ve bel çizgisi aşağı hareket ederken dudaklarını yaladı ve sert horoz nihayet görüş alanına girdi.

“Vay!” dedi iki kız da aynı anda. Smitty, birden fazla kategoride ağır bir ağırlıktı. Katy önündeki penisi kavradı ve heyecanla onu uçtan uca öpmeye başladı. Kuyudan yukarı çıktı ve iki eliyle onu okşarken başını ağzına almak için mücadele etti.

Diane arkadan kollarını bana doladı ve önden hareket etmeden önce aletimi tuttu. Öpüştük ve o benim aletimi emebilmek için dizlerinin üzerine düştü. Tüm sahne çok güçlüydü ve birkaç dakika içinde ikinci orgazmına mastürbasyon yaparken ağzına boşaldım.

Hâlâ elinden gelen her şeyi emen Katy, Smitty’nin iri çükünü minik elleriyle hızla itiyordu ve o, başı geriye atılmış bir şekilde kapıya karşı dimdik ayakta duruyordu. Diane’i de benimle birlikte duşa çektim ve ikisi bitirirken yıkanmaya başladım. Birkaç dakika sonra Katy kulak kulağımıza gülümseyerek duşa girdi.

Diane’in yüzünü ellerinin arasına aldı ve Diane sevgiye eşit güçle karşılık verirken onu tutkuyla dudaklarından öptü. Birkaç dakika sonra öpüşmeyi kestiler ve derin bir nefes aldılar.

“Kutsal inek,” dedi Diane, “çok fazla boşalması vardı!”

Hepimiz onun patlamasına güldük ve ben ailemi görmeye gitmeden önce duşumuzu bitirdik.

Kavga bitmişti ve iki kızım da bana çok yardımcı olmuştu. Onlara hayatlarının zamanını vererek minnettarlığımı göstermek istedim ve bunu gerçekleştirmek için bir planım vardı. Sonuçta, Balo sadece bir hafta uzaktaydı.

Bölüm 8

Gelecek haftayı balo için hazırlıklar yaparak ve beklediğim tüm masraflar için parayı bir araya getirerek geçirdim. Jesse’nin bir arkadaşından ödünç aldığım limuzini almıştım ve Smitty de yardım etmeyi teklif etmişti. Geceyi kapattıktan sonra, bizi Balodan ayrıldıktan sonra kızları götürmeyi planladığım bir gençlik kulübünün bulunduğu yakındaki bir kasabaya götürürdü.

Diane bizimle gidemediği ve bir randevusu olmadığı için onu da dahil etmenin bir yolunu bulmam gerekiyordu. Cumartesi günü geldiğinde iyi bir planım olduğunu ve hepimizin unutulmaz bir gece geçirebileceğini düşündüm. Önce Diane’i arabama aldım ve limuzinin beklediği dükkana sürdüm. Jesse onu almak için bizi Katy’nin evine götürdü ve ben onu almak için kapıya giderken Diane’le arabada bekledi.

Katy elbisesinin içinde harika görünüyordu ve ailesi, anı kurtarmak için hepimizin giyinmiş fotoğraflarını çekti. Smokin içinde rahat değildim ama hem Katy hem de Diane beğenmişe benziyordu. Bir çift olarak iyi görünüyorduk ve arabaya bindiğimizde Diane çığlık attı ve Katy’ye sarıldı.

“Aman Tanrım! Harika görünüyorsun!” Diane fışkırdı. “Keşke sizinle gelebilseydim çocuklar.”

Jesse sokağa çıkıp okula doğru giderken biraz depresif görünüyordu. Katy’yi dürttüm ve gülümsedi. Biz danstayken Diane’i oyalamak için ne yapacağımızı planlıyorduk.

Jesse arabayı park etti ve bir arkadaşıyla dükkana geri dönerken biz de vedalaştık. Saat sadece 9’du ve Smitty’yi gece yarısına kadar beklemiyorduk, bu yüzden bol zamanımız vardı. Bagaja gittim ve kızlarla arabaya geri dönmeden önce o akşam daha önce sakladığım çantayı çıkardım.

“Strip,” dedim Diane’e çantadan eşyaları çıkarmaya başlarken.

Katy ve ben küçük sürprizimizi hazırlarken soyunmaya başladı. Aslında Katy, Diane ile yaptığı konuşmalara dayanarak bu fikri buldu. Görünüşe göre onun istediği şeyle karşılaştırıldığında biraz uysaldık ve şimdi onu bir sonraki seviyeye taşımanın zamanı gelmişti.

Diane’in tamamen çıplak olduğu Katy ve ben, Diane’i limuzine bağlama görevini üstlendik. Beklenenden çok daha fazla ip kullandık ama sonuçtan memnun kaldık. Diane, yüzü döşeme tahtasında ve kıçı havadayken tamamen hareketsizdi. O kadar iyi görünüyordu ki onu oradan oraya götürmek istedim ama Katy beni durdurdu.

“Planı hatırla,” bana göz kırptı. Neredeyse kulübe gitme vakti gelene kadar her otuz dakikada bir Diane’i kızdırmaya karar vermiştik. Ona çıplak kıçına hızlı bir yumruk atıp birkaç saniye klitorisini gıdıklamaktan vazgeçtim. Parmağım sırılsıklam oldu ve Katy ona nemi gösterdiğimde gülümsedi. Sonra arabadan indik ve dansa gittik.

Balo gerçekten çok eğlenceli değildi. Bütün çocuklar bir başkasının dans pistine çıkmasını bekliyorlardı. Topaldı ve on dakika içinde Diane ile oynamaya hazırdım ama Katy beni tuttu.

“Hadi dans edelim.” diye fısıldadı kulağıma. Beni dans pistine sürükledi ve DJ’in çaldığı sert ritimde dönmeye başladı. İnsanların önünde olmaktan utanmadım, özellikle 800 kişinin önünde sadece bir çift şortla dövüştüğüm için onun kadar iyi dans edemedim.

Katy, tempoyu koruma çabalarıma kıkırdadı. Ben ayak uydurmaya çalışırken o kelimenin tam anlamıyla etrafımda daireler çizdi ama faydası olmadı. Yine de eğleniyordu ve ben de öyle kalmaya kararlıydım, bu yüzden aşağılanmaya katlandım. Önemli bir şey değildi çünkü birkaç dakika içinde zemin zıplayan, boğuk gençlerle dolmuştu.

Gevşemeye başladım ve Katy yüzünde beni eriten büyük bir gülümsemeyle dans etti. Yavaşça sallanırken yavaş bir şarkının ardından Diane’i hatırladım.

“Kahretsin!” diye inledim. Katy başını omzumdan çekti.

“Ne?” diye beklentiyle sordu.

“Diane’i unuttuk,” dedim elini tutup hızla kapıya doğru ilerlerken. Katy saatine baktı ve çoktan 10:30 olmuştu. Bir saatten fazla bir süredir arabada bağlıydı.

Limuzine koştuk ve özür dilemek için kapıyı açtım ama bunun yerine önümde gördüğüm manzara karşısında donup kaldım. Johnson ikizlerinden biri, limuzin katında Diane’in arkasındaydı ve sikini onun kıçına dövüyordu. Şoktan çabucak kurtuldum ve boğazını tutmak için uzandım ama yan tarafıma bir şey çarptı ve yere yığıldım.

“Artık o kadar zor değil, değil mi?” ikinci ikizi arkamdan hırladı.

Düşüncelerimi bir araya getiremiyor gibiydim ve tüm vücudum seğiriyormuş gibi hissettim. Vurulduğum yer yanıyordu ve hiçbir şey anlam ifade etmiyordu. Arabanın kapısının kapandığını duydum ama nerede olduğumu göremedim… Katy, Katy neredeydi?

Çığlığını duydum ve kollarımı hareket ettirmek, kalkmak, bir şeyler yapmak için çabaladım ama yapamadım. Katy’nin tekrar çığlık attığını duydum ve sonra yanımdaydı, beni kollarına attı. Sonunda kafam dağılmaya başladı.

“Ne oldu?” Diye sordum.

“İkizler,” dedi, “birinde şok tabancası vardı.”

“İyi misin?” çıkmayı başardım.

“O iyi,” Smitty’nin gür sesi arkasındaki karanlıktan geldi. Görüş alanıma girdi, “Bu senin için kötü bir alışkanlık olmaya başladı. Her zaman senin kıçını kurtarmak zorunda kalıyorum.”

Şimdi gücümü geri kazanıyordum ve aniden “Diane!” Diye hatırladım.

Kendimi zorlayıp arabanın kapısını açtım. Diane hala onu bağlı bıraktığımız yerdeydi. Kıçında kırmızı izler vardı ve amından damlayan cum. Katy ve ben onu çabucak çözdük ve Diane bana atladı ve boynuma sıkıca sarıldı.

İnanamıyorum, diye mırıldandı omzuma doğru. O kadar sinirliydim ki nefes alamıyordum. Ona sıkıca sarıldım ama ne diyeceğimi bilemedim. Aniden sarılmayı kesti ve ben onun gülümseyen, mutlu yüzüne bakıyordum, “Bu şimdiye kadarkilerin en iyisiydi! 20 kez boşalmalıyım! Bunu benim için ayarlamak için en iyisi sizsiniz.”

Katy ve ben şaşkın şaşkın bakıştık. Diane her şeyi bizim kurduğumuzu düşündü! Açıklamaya çalıştım ama heyecanlı kıkırdayan sesiyle neler olduğunu ve fantezilerinden birini anlamamıza ne kadar şaşırdığını anlattı.

Arkamıza yaslandık ve ikizlerin limuzinin kilidini nasıl açtıklarını ve Diane’i yerde bağlı halde bulduklarını anlattıklarını dinledik. Avantaj sağlamakta asla tereddüt etmediler ve o zamana kadar o kadar ateşliydi ki önceden planlanmış olmadığı hiç aklına gelmedi. Kardeşlerden biri onu kıçından veya kedisinden sert bir şekilde kullanırdı, diğeri ise aynı anda onun horozuyla ağzını tıkardı.

Katy ve benim birkaç kez yüzümüzü buruşturan hikayesini canlı ayrıntılarla anlattı. Görünüşe göre erkekler sert seviyorlardı ve kıçına şaplak attılar ve tüm zaman boyunca meme uçlarını büktüler. Diane’in de sert sevmesi iyi bir şeydi. Gerçekten ne olduğunun farkında değildi ve sanırım önemli değildi. İkizler farkında olmadan onun fantezilerinden birini gerçekleştirmişlerdi ve Smitty olmasaydı, Katy büyük olasılıkla bir sonraki kurbanları olacaktı.

Katy onunla biraz daha konuşurken ben biraz hava almak için limuzinden indim. Kendimi daha iyi hissediyordum ve en azından her şeyi tekrar hareket ettirebiliyordum. Belim hala ağrıyordu ama hafif bir ağrıydı. İkizin kıçını tekmelemek istedim ama Diane tedaviden gerçekten zevk almıştı. İplerden hoşlanacağını ummuştum ama ne Katy ne de ben sert seks hakkında tahminde bulunmadık. Nasıl devam edeceğim konusunda biraz kafam karıştı. Katy arabadan çıktı ve Smitty ile bana yaklaştı.

“Ne düşünüyorsun?” Yaklaşınca sordum.

“Onu çözdüğümüz için çok mutlu,” dedi Katy, “her şeyi bizim ayarladığımızı düşünüyor. Belki de bu gece orada bırakıp onu eve götürmeliyiz. O yıpranmış.”

Her şeyi işlemekte zorlanıyordum ama Katy mantıklı geldi. Bagajdan Diane’in kıyafetlerini çıkardım ve çıplak kıza götürmesi için ona verdim.

“Gecenin geri kalanı ne olacak?” Diye sordum.

“İyiyim, sen iyiysen” dedi ve cevabımı bekledi.

“Tabii, sanırım şimdilik aştım.” Smitty’ye döndüm, “Hala şoför modunda mısın?”

Anahtarları ona uzatırken, “Planlamış olsaydı, işin içinden çıksa iyi olurdu,” diye sırıttı. Beklediğim gece bu değildi, bu yüzden belki kulüpte Katy ile biraz dans etmek bakış açımı değiştirebilirdi. Arabaya yığıldık ve Smitty, Diane’in evine doğru yola çıktı.

Diane, hala çıplak, kucağıma tırmandı ve bana tekrar sarıldı. Başını omzuma koydu ve Katy ile bana, onu anladığımız için ne kadar rahatladığını ve artık bize her şeyi anlatabileceğini hissettiğini söyledi… ve söyledi.

Bu onun için rahatlatıcı bir rahatlama gibiydi ve bize en çılgın fantezilerini anlattı ve inanın bana, bunlar vahşiydi. Smitty’ye interkomdan birkaç blok daha yapmasını söylemem gerektiği noktaya geldi, böylece her şeyi çözebildi.

Evine vardığımızda tamamen tükenmişti. Görünüşe göre ikizler onun ihtiyaçlarının yüzeyini bile çizmemişler ve bu biraz rahatlatıcı olmuş. Ona gerçeği söylediğimde nasıl tepki vereceğinden emin değildim ama onun üstesinden gelebileceği bir fikir verebileceğimi düşündüm. Diane en azından pazartesiye kadar iyi olacağı için beklemeye ve Katy tarafından çalıştırmaya karar verdim.

Evine çekilirken giyinmeyi bitirdi ve kapıyı açmadan önce Katy’ye derin bir öpücük verdi ve sonra bana döndü ve aynısını yaptı.

“Sizi seviyorum çocuklar,” dedi, “fantezilerimi gerçekleştirmeye devam edeceğinize söz verin.” Sonra kapıdan çıktı ve neredeyse evinin basamaklarını atladı, onu hiç görmediğimiz kadar mutluydu.

*****

Kulübe kırk beş dakikalık bir yolculuktu ve Katy ile ben yolculuğun ilk on beş dakikasını sessiz ve kendi düşüncelerimize dalmış halde geçirdik. Katy büyük arka koltukta yanıma sokuldu ve gecenin olaylarını düşünürken ona sarıldım. Sessizliği ilk bozan Katy oldu.

“Bu…iyi gitti mi?” dedi tereddütle.

Bunu söyleme şekli bana komik geldi ve kıkırdamaya başladım. Çok geçmeden ikimiz de kahkahalar atıyorduk ve sonunda gerilim gitmişti. Düşünecek çok şeyimiz vardı ama görünen o ki tek gerçek yara kaburgalarım ve gururumdu. İkimiz de bu düşünceleri aklımızdan çıkardık ve akşamın geri kalanının tadını çıkarmak için rahatladık.

Yolculuğun sonunda sevişiyorduk ve onu tekrar ısıtmak için Katy’nin klitorisi ile oynuyordum. Penisimi pantolonumun içinden okşayarak cevap verdi ve kulübe geldiğimizde ikimiz de kaynıyorduk.

Smitty bizim için şaka olarak kapıyı açtı ve yoldan geçen birkaç kişinin yararına gerçekten şoförümüz gibi davrandık. Katy ve ben sorunsuz bir şekilde içeri girdik ve çok geçmeden flaşlar yanıp sönerken ve baslar kulaklarımızda patlarken sardalya gibi dans pistine sıkıştık. Birbirimize karşı dans ettik ve gece ilerledikçe bu bizi daha da azgın yaptı.

Birlikte olduğumuzu görmek kolaydı, bu yüzden bir kız aramıza girip doğrudan gözlerimin içine baktığında şok oldu.

“Yardımına ihtiyacım var,” dedi korku dolu bir sesle, “lütfen benimle gel.”

Elimi tuttu ve Katy’yi kabul etmek için bir an duraksayarak aniden uzaklaşmak için döndü.

“Üzgünüm Katy,” dedi gözyaşlarının eşiğindeyken, “ama bana yardım edebilecek tek kişi o.”

Katy ve ben birbirimize baktık ve bana sorun olmadığını bildirmek için omuz silkti. Kız benimle birlikte dans pistinin kenarına doğru yöneldi ve sonra bir koridora yönelmek üzere insan kalabalığından kurtulduğumuzda keskin bir dönüş yaptı. Banyoların olduğu bir alana taşındık ve tereddüt etmeden beni doğrudan erkekler tuvaletine götürdü.

Banyodaki ışık parlaktı ve sonunda kıza iyice bakabildim. Bizim okuldan Wendy’ydi. Onu makyajından ve giyim tarzından zar zor tanıdım. Kısaltılmış beyaz tişört ve mikro etek örttüğünden daha fazlasını gösterdi ve kendimi onun seksi göründüğünü düşünürken buldum.

Beni şok olmuş görünen birkaç çocuğu geçip son bölmeye sürükledi. Yüzünü bana döndüğünde, bana bir şey söylemek için cesaretini topluyormuş gibi görünüyordu. Konuşmak üzereyken, bizi gören çocuklardan biri bölme ayırıcıya atladı, belli ki yanımızdaki tuvalette duruyordu.

“Sürtükle ne yapıyorsun?” gevezelik etti. Nefesindeki alkolün kokusunu alabiliyordum ve aptalı alabilmek için bölmemizin kapısını iterek açtım. Dışarı çıktığımda orada duran 4 adam daha vardı ve en büyüğü bana doğru geldi.

“Sanırım sürtüğünü istiyorum,” diye homurdandı. Onu çabucak ölçtüm ve oranlarımı beğenmedim. Benden birkaç santim daha uzun ve elli kilo daha ağırdı.

‘Siktir et,’ diye düşündüm onu ​​sağ elimle yüzüne karşı yakalarken. Arkadaşlarına karşı sendeleyerek geri çekildi ve bana aptalı ahırdan çıkarmam için zaman verdi. Yakasından çekerek bana biraz zaman vermesi için onu koca adama doğru fırlattım. İri adam hâlâ ayaktaydı ve burnundan gelen kanın vurguladığı ekşi bir bakışla bana doğru geliyordu.

“Seni tekmeleyeceğim…” Gözüne birkaç yumruk yedim ve etrafındaki alan hemen şişmeye başladı. Ben ona hızlı atışlar yaparken saldırdı ama benim için çok büyüktü ve duvara çarptım.

“Ah, kahretsin,” diye düşündüm, acıyan kaburgalarım patlar ve yıldızların görüşümde dans etmesine neden olur gibi.

Boksu boşverin, dedim kendi kendime, bu bir dövüş.

Bana sarılmaya çalışırken dizimi keskin bir şekilde kaldırıp kasıklarının bir kısmını yakaladım, irkildi ama atışta ölü değildi, ben de diğer diziyle denedim ve onu mükemmel bir şekilde yakaladım. Elimden geldiğince hızlı yumruklar atmaya başladığımda beni bıraktı ve kasıklarını kavradı, ben takip ederken de onu destekledim. Grubun onu dik tutmaya çalışmasına rağmen, kapıya çarptı ve odanın dışında yere düştü. Kapıyı tuttum ve kimse ulaşamadan hızla kapattım. Sürgü kilidini ve sürgü çubuğunu ayarladım, ahıra geri dönmeden önce Wendy dışarıyı gözetliyordu.

“İyi misin?” endişeyle sordu.

“Evet,” bir nefes alırken yüzümü buruşturdum, “sadece içimdeki rüzgarı savurdum.” Bu bir yalandı ama yeterince sorunu varmış gibi görünüyordu.

Eminmiş gibi bana baktı ve sonra tekrar cesaretini toplamaya başladı.

“Yardımına ihtiyacım var,” diye tereddüt etti ve derinden kızardı. “Biri tarafından bana şantaj yapılıyor ve okuldaki çocuklar Diane’e yardım ettiğinizi söylüyor.”

Okulumuzdaki başka bir kızın kendisine şantaj yaptığını ve gidecek kimsesi olmadığını açıklayınca duvara yaslandım. Diane’i bir şantajcıdan kurtardığıma dair yanlış söylentiyi duymuştu ve şimdi benim de ona yardım etmemi istiyordu. Hikayeyi anlatırken sürekli saatine baktı ve sonunda neredeyse cümlenin ortasında durdu.

“Sana her şeyi anlatacak zamanım yok,” diye tekrar tereddüt etti ve kızarması geri geldi. “Söylediklerini yapmak zorundayım çünkü yapmazsam beni cezalandırır.”

Hiçbir şey söylemedim ve çıplak göğüslerini ortaya çıkarmak için üstünü çıkarmasını izledim. Baktığımı biliyorum çünkü aniden yüzümün önünde kalıcı bir işaretleyici sallıyordu.

“Üzerime yazmana ihtiyacım var,” diye açıkladı Wendy, “Göğüslerime… ah… Göğüsleri kastediyorum.”

“Ne yaz?” quiz yaptım.

“O istiyor,” diye başladı kız ve sonra neredeyse yıkıldı, “Birine SLUT, diğerine WHORE yazmana ihtiyacım var.”

“Siktir et şunu,” dedim, “gömleğin içinden görebilirsin ama yine de buradan çıkmamız gerekiyor.”

Wendy’nin gözleri kocaman açıldı. “HAYIR LÜTFEN!” ağladı, “Neler yapabileceğini bilmiyorsun. Bunu yapmanı istiyorum yoksa başka birini bulmalıyım. Hepsi onun hastalıklı oyunlarının bir parçası. LÜTFEN YAP!” Hıçkırmaya başladı ve makyajının bir kısmı akmaya başladı.

“Tamam, tamam,” dedim onu ​​elimden geldiğince yatıştırıcı bir şekilde yatıştırırken, “Bana ne yapmamı istediğini göster.”

Bana nereye yazacağımı ve ne kadar büyük yapacağımı gösterdi. İki kelime çok büyüktü ve iri göğüslerine zar zor sığıyordu. Bitirdiğimde saatine baktı ve neredeyse zamanının dolduğunu fark etmiş olmalı. Wendy derin bir nefes aldı ve çıplak kıçını ortaya çıkarmak için eğilmeden önce sırtını bana döndü.

“Telefon numaranı kıçıma yazmana ihtiyacım var,” diye burnunu çekti. Sağ yanağına yazmaya başladım ama beni durdurdu.

“Hayır, içeride,” diye düzeltti beni, “kıç deliğimin hemen yanında.” İki eliyle geri uzandı ve küçücük pisliğini ortaya çıkarmak için kıç yanaklarını yaydı. Utancın onu sardığını görebiliyordum ama bu onu Diane’in yaptığı gibi etkilemiyordu. Wendy bundan hiç zevk almıyordu.

“Kalemi kıçıma koy” dedi, aynı pozisyonda kalarak. Yavaşça ittim ve görebileceğim bir yerde küçük bir parça bıraktım. Wendy bir parmağıyla uzandı ve tamamen içeri itti.

Ben işi bitirdiğimde doğruldu, saatini tekrar kontrol etti ve ahıra girmeden önce küçük kesik tişörtünü aldı. Tuvaletin yanında durdu ve aniden durmadan önce öne eğilmeye başladı. Uzanıp onu yıkadı.

Yardım etmek için ne yapabileceğimi gerçekten bilmediğim için çaresiz kaldım. Elinde küçük beyaz gömleğiyle ahırda durmuş, bezi suya daldırmadan önce kasenin dolmasını bekliyordu. Tamamen ıslattı, suyunun yaklaşık yarısını almak için bir kez sıktı ve üzerine koydu.

Eylemi yapmak zorunda olduğu için yüzündeki toplam hoşnutsuzluğu görebiliyordum ve amaç çok netleşti. Tişört şeffaftı ve göğsüne yazdığım kelimeler kolayca görülebiliyordu. Kabinden çıktı ve umutla bana baktı.

“Bana yardımcı olabilir misiniz?” acıyarak sordu.

“Elimden gelen her şeyi yapacağım.” Başımı salladım.

Beni dans pistinden çıkardığından beri ilk kez gülümsedi. “İyi. Ona göstermek için geri dönmeden önce bir şey daha yapmanı istiyorum.”

Tekrar başımı salladım ama bir şey söylemedim. Bu noktaya kadar bana yaptırdığı hiçbir şeyin, ön kapıya ulaşmak için kalabalık kulüpte geri yürümek kadar aşağılayıcı olmayacağı açıktı.

Derin bir nefes daha aldı ve cesaretini topladı, “Yüzüme boşalmana ihtiyacım var.”

9. Bölüm

Kendi düşüncelerimde kaybolmuş limuzinin arka koltuğuna sessizce oturdum. Kulüpten çıkmak neredeyse düşündüğüm gibi bir sorun değildi. Cep telefonumdan Smitty’ye bir çağrı ve herkes yolu temizledi. Wendy, ıslak tişörtün altında göğüslerinde açıkça görülen ‘SÜRTÜ’ ve ‘KÖTÜ’ kelimeleri ile yanından geçerken hiçbir soru sormadı. O önden giderken kalabalık ayrıldı ve ben de kapıya doğru ilerlerken arkamı kollamaya çalışarak ikisinin arkasından takip ettim. Katy bizi gördü ve alayımıza katılmak için ilerledi.

“Ne sikim!” Wendy’nin durumunu görünce nefesi kesildi. Sonunda yüzünden damlayan cum olduğunu fark etti ve bana döndü. Bakışlarına mahcup bir şekilde karşılık verdim.

“Açıklayabilirim,” diye başladım ve sonra sustum. Zayıf olduğunu hissettim, bu gece balo ve Katy benim randevumdu. Başka bir kızın yüzüne boşalmanı nasıl açıklarsın? Onu hiç kıskanç biri olarak düşünmemiştim ama o anda hayal kırıklığını hissedebiliyordum ve kapana kısılmış gibi hissediyordum.

“Peki?” Katy beni sisin içinden çıkararak patladı. Limuzin kasabamıza geri dönerken bana beklentiyle baktı. Hemen cevap vermeyince bana kaşını kaldırdı ve ona hikayeyi anlatmadan önce iç çektim.

Açıklığa kavuşturmak için birkaç kez sözümü kesti ama ben banyodaki olayları aktarırken temelde sessizce oturdu. Wendy’nin yüzüne boşalmam için bana yalvardığı kısma gelince birkaç kez kekeledim. Sanırım kavga etmemiş olmam, hatta onu vazgeçirmeye çalışmamış olmam beni utandırmıştı.

Bitirdiğimde Katy koltuğun yanına oturdu ve durumu düşündü. Böylesine iyi planlanmış bir gecenin ana malzeme olarak nasıl başıma belaya girdiğini tekrar düşünüyordum. Kaburgalarım hala ağrıyor ve adrenalin etkisini yitirdiği için her nefeste keskin ağrılar çekiyordum.

“Yapman gerekeni yaptın,” dedi Katy sonunda, “bu şartlar altında başka türlü halledebilmenin başka bir yolunu düşünemiyorum.”

“Teşekkür ederim,” dedim uysalca, “Katy, üzgünüm…” Cümlesinin ortasında eliyle beni durdurdu.

“Bittiğim anlamına gelmez,” dedi çabucak. Sustum, tıpkı Smitty’nin bu durumlarda yapmam için bana koçluk yaptığı gibi.

*****

Ertesi sabah kafam patlayacakmış gibi hissettim. Sonunda, annemlerin çoktan öğle yemeğini yediği mutfağa indiğimde öğlen olmuştu. Annem bana bir tabak hazırladı ve önüme oturduktan sonra ikisinin de baktıklarını fark ettim.

“Ne?” sonunda sordum.

“Bize söylemek istediğin bir şey var mı?” babam dedi. Dondum ve yüzümdeki kanın çekildiğinden eminim.

“Hmm, ne gibi?” durdum. Aslında hayatımın hangi bölümünü keşfettikleri ya da ne kadar kötü olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.

“Yüzündeki morluk,” diye araya girdi annem, “dün gece kavga mı ettiniz?”

Uzandım ve sol elmacık kemiğimdeki hafif yumruyu hissedebiliyordum.

“Ve acayip nefes alıyorsun,” dedi babam, “Ne oldu? savaşıyor muydunuz?”

Biraz sersemlemiştim ve uyandıktan hemen sonra sorguya çekilmeyi beklemiyordum. Aileme gerçekten yalan söylemek istemedim, bu yüzden onlara elimden geldiğince gerçeği anlattım.

“Dün gece gittiğimiz gençlik kulübünde bir kızı bazı erkeklerden koruyordum. Bir tanesi gerçekten büyüktü ve kabarıktı beni biraz hırpaladı. Yine de iyiyim.”

“Size dövüş hakkında ne demiştik?!” Babam bağırdı, “Bu konuşmayı en son okulda başın belaya girdiğinde yaptığımızı sanıyordum.”

“Yaptık ama bu farklı, benim hatam değildi!” Ona söylemeye çalıştım.

“Doğru hatırlıyorsam, geçen sefer kullandığın aynı satırdı! Cezalısın!” havladı. “Bu akşam düşündükten sonra cezanızın tam olarak ne olduğunu size söyleyeceğim.”

Odama gittim ve temkinli bir şekilde yatağa geri dönmeden önce kapıyı kapattım. Yan tarafım beni öldürüyordu ve aynaya hızlı bir bakış yanağımdaki çürüğün bariz olduğunu doğruladı. Smitty’yi aramayı düşündüm ama bana Katy’nin dün gece arabadan indiği zamanki kadar soğuk davranmıştı.

“Bunu düşünmek için biraz daha zamana ihtiyacım var,” dedi düz bir sesle ve sonra dönüp uzaklaştı. Limuzinin büyük arka koltuğunda tek başıma oturdum ve daha yalnız hissettiğim bir an düşünemedim. Daha da kötüye gitmek üzereydi.

Arabalarımızı almak için dükkana döndüğümüzde Smitty, “Oğlum, ben senin koruman değilim,” demişti. “Kendine ve kadınlara nasıl davrandığına dikkat etsen iyi olur. Katy ve Diane bu tür at oyunlarını seviyor olabilir ama bu geceki kız…” Susup büyük yumruklarını sıktı.

“Kulüpte o kızla her ne oynuyorsan, bunun bir parçası olmak istemiyorum. Bunu çözene kadar spor salonuna geri dönmüyorsun. Ayrıca kaburgaların kırıldı ve yakın zamanda kavga etmeyeceksin.” Bana açıklama fırsatı vermeden çekip gitmişti.

Gerçekten Katy ile konuşmam ve olan biten her şeyi çözmem gerekiyordu. Diane’e her şeyi nasıl açıklayacaktım? Wendy’ye nasıl yardım edebilirim? Ebeveynlerim hakkında ne yapabilirdim? Aynı anda kafamdan geçen milyonlarca başka düşünce gibi görünüyordu.

Katy’yi aramaya çalıştım ama cevap yoktu. Bu gün aceleyle cehenneme gidecekti.

*****

Pazartesi sabahı fazla uyumadığım için çok erken geldi. Babam konuşmamız için beni almaya hiç gelmedi, bu yüzden unuttuğunu düşündüm. Eski çırpıcım için Chevelle anahtarlarını değiştirdiğini görene kadar gerçekten ne kadar kızgın olduğunu fark ettim. Her zamanki gibi onu almak için Diane’in evine gittim ve ona öne geçmesini söylememe gerek yoktu. Hemen içeri girdi ve bana küçümseyici bir bakış attı.

“Başın çok dertte” dedi. Sonra yanağımdaki çürüğü gördü ve dokunmak için uzandı, yüzümü buruşturduğumda hızla geri çekildi.

O konuşmaya başlayınca kaldırımdan çıktık, “Wendy’yi tanıyorum. Tam arkamda oturuyor ama tek kelime etmiyor. Başının belada olduğuna dair hiçbir fikrim yoktu, kimsenin bildiğini sanmıyorum, yani, başının belada olduğunu biliyor. Neden seni seçti?”

Sanırım Katy dünkü kız sohbetinin o kısmını atlamıştı. “Seni geçen yıl dövdüğüm adamdan kurtardığımı duydu. Onu kendisine şantaj yapan birinden kurtarabileceğimi sanıyor.”

“Hmm,” ikna olmuş görünmüyordu, “Ona sınıfta bir not vereceğim ve ne olacağını göreceğim.”

Okuldayken Üç Amigo’ya rastladım ve kızlar grevde olduğu için günün çoğunda onlarla takıldım. Okul bitip arabama geri dönene kadar Katy ve Diane’in yanında beni beklediğini gördüm.

“Wendy bugün bana her şeyi anlattı,” dedi Diane, “Köpek evinden çıkmış gibisin.”

Katy’ye baktım ve bana bir öpücükle geldi ve ardından beni ağlatacak büyük bir kucaklamayla geldi.

“Sorun nedir?” Katy istedi.

“Dün gece kaburgalarımı kırdım. Smitty bir süre savaşamayacağımı söylüyor.” Katy’nin yüzü yumuşadı ve beni kendisine karşı tuttu ama diğer tarafta.

“Arabanın nesi var?” Diane çıktı, “Bu sabah soracaktım ama zamanım olmadı.”

“Annemler tekrar kavga ettiğim için bana kızgın.” Onlara Pazar sabahı tartışmamızdan bahsettim.

“Merak etme,” dedi Katy ve sonra gülümsedi, “hala bizde.”

Kulağıma atladık ve bazen gittiğimiz bir parka gittik, böylece kulak misafiri olmaktan endişe etmeden konuşabildik. Bir masaya oturduk ve Diane, Wendy ile değiş tokuş ettiği birkaç not kağıdı çıkardı ve bize doldurmaya başladı.

Okulumuza devam eden Brittany Larson, Wendy’ye yaklaşmış ve onunla arkadaş olmaya başlamıştı. Wendy sevimliydi, ama kendini tuttu ve zengin kendini beğenmiş kızlarla hiç koşmamıştı. Tüm ilgiyle şımartıldı. Sadece birkaç hafta içinde Brittany kendine güvenini kazandı ve ondan bir iyilik yapmasını istedi. Kasabanın ıssız kesiminde eski bir eve yanaştıklarında, Brittany’nin BMW’siyle dolaşıyorlardı.

Wendy bir çanta almaya ve onu Brittany ile değiştirmek üzere eve gitmeye ikna edildi. Yanlış bir şey yaptığı hiç aklına gelmedi ama arabaya geri döndüğünde Brittany ona döndü. Tüm işlemi bir kameralı telefonla kaydetmişti ve Wendy’nin parmak izleri paketin her yerindeydi. Hapisten uzak durmak istiyorsa kendisine söyleneni yapmak zorundaydı.

Wendy’nin biraz ödev yapmasıyla yeterince basit başladı. Yavaş yavaş Brittany’ye meşrubat almak zorunda kalmaya ya da bir ayak işi yapmaya başladı. Kısa süre sonra yerel mağazalardan küçük eşyalar çalmaya başladı ve hepsi filme alındı ​​ve saklandı.

Görevler giderek daha riskli hale geldi, ta ki bir gece ikisi bir marketin dışında otururken bir Corvette yanlarına yanaşıncaya kadar. Brittany, arabayı çalışır durumda bırakırken bir adamın dışarı çıkıp mağazaya girmesini izledi.

“O arabayı istiyorum,” dedi Brittany aniden, “Git benim için al.” Wendy buraya tam bir şok içinde bakmıştı ama Brittany, bu noktaya kadar yaptığı her şeyi ailesine anlatmakla tehdit etmeye başladı. Sonunda, Wendy BMW’den atladı ve çift caddeden aşağı inmeden önce Corvette’e bindi. Wendy artık bir suçluydu ve birileri bunu bilseydi muhtemelen hapse girerdi. Brittany’de video kanıtı vardı.

Bundan sonra, şantaj görevleri yoğunlaştı. Brittany, Wendy’yi benimle tanıştığı gençlik kulübünün sahibiyle seks yapmaya zorlamıştı. Adamın kulüpten uyuşturucu sattığı ve Wendy’nin uyuşturucuları dağıtım noktalarına taşımak için katır haline gelmesi çok uzun sürmedi. Artık kulüple olan yasadışı işlere tamamen karışmıştı ve diğer birkaç kızla birlikte, geçen geceki gibi daha fazla müşteriyi cezbetmek için ‘şovlar’ yapmak için kullanılıyordu.

“Vay canına,” dedim tüm hikayeyi dinledikten sonra. “Brittany’nin bundan sonra ne planladığı hakkında bir fikri var mı?”

“Wendy, geçen geceki oyunun daha fazla insana şantaj yapmak için kullanıldığını söyledi,” diye açıkladı Diane, “Brittany kişiyi arayacak ve onun dediğini yapmaları gerektiğini söyleyecek, yoksa reşit olmayan biriyle seks yapmaktan hapse gireceklerini söyleyecek.”

Wendy zaten 18 yaşındaydı ve onunla gerçekten seks yapmamıştım. Bana oldukça dayanıksız geldi ama yaşından emin değilseniz sanırım işe yarayabilir.

“İşe yaramasının nedeni,” dedi Diane, aklımı okuyarak, “Onunla daha fazla seks yapmaları için şantaj yapmaları. Wendy’nin gömlek yakalarına dikilmiş bir kablosuz vericisi var, böylece Brittany her şeyi kaydedebilir. Bir buluşma ayarlayacak ve otel odasında bir kamera olacak, böylece neler olduğuna dair video kanıtı da olacak.”

“Video yapıldıktan sonra şantaj yapılan kişi hapse girmek istemediği sürece geri dönüş yok. Wendy’ye ayrıca bir cep telefonu verilir ve adamdan onu kullanırken fotoğraf çekmesini istemesi talimatı verilir. Brittany bunları da kurtarıyor.”

“Brittany bunu kaç kez yaptı?” Katy sorguladı.

“Wendy bunu üç farklı erkeğe yaptıklarını söyledi,” diye yanıtladı Diane, “ama onu bir adamla üç farklı kez görüştürdü.”

“Daha fazla kanıt elde etmek için mi?” Diye sordum.

“Hayır,” diye tereddüt etti Diane, “O çok zalimdi ve ona bir sürü tuhaf şey yaptı. Brittany hepsini bantladı ve zaman zaman Wendy’ye izletti. Bana tam olarak ne olduğunu söylemedi.”

İkimiz de oturup durumu düşünürken Katy alçak bir ıslık çaldı. Bir telefon alacaksam, yakında olması gerekirdi. Brittany’nin okulun sonunda Wendy’yi ifşa etme riskini almak istemeyeceğini düşünüyordum. Buluşmanın Cuma veya Cumartesi olacağını düşündüm.

Kaburgalarımdaki acıyla yüzümü buruşturarak masadan kalktım. Her iki kız da bir anda üzerime gelip iyi olup olmadığımı ve yardım etmek için bir şey yapıp yapamayacaklarını sordular.

“Aslında,” dedim yavaşça, “gerginliği gidermek için yardıma ihtiyacım olabilir.”

Kızlar kıkırdadı ve yoldan geçenleri aradıktan sonra, Diane pantolonumu indirmeye çalışırken Katy masanın üzerine eğildi ve eteğini yukarı kaldırdı. Hava kararıyordu ve etrafta kimse yoktu, bu yüzden Diane sikimi yakalayıp serbest kaldığında ve onu emmeye başladığında çok endişelenmedim. Birkaç dakika sonra, Diane bacaklarımızın arasına diz çöküp taşaklarımı yalarken ben Katy’yi arkadan beceriksizce beceriyordum.

Kaburgalarım ağrıyordu ama ritmi tuttukça acıyı daha çok görmezden geliyordum. Çok geçmeden, o ayak uydurmaya çalışırken, taşaklarım Diane’in alnına çarparken Katy’ye çarpıyordum. Bir saniye durdum ve sikimi Katy’nin amından çıkardım ve sonra yumuşak bir hareketle Diane’in ağzına soktum. Kolayca aldı ve ben geri çekilip Katy’ye tekrar çarpmadan önce sanki ele geçirilmiş gibi emmeye başladı. Bunu birkaç vuruşta bir yapmaya başladım ve çok geçmeden boşalmaya hazırdım.

Zamanın geldiğini hissettiğimde, Katy’den çekildim ve Diane zevkle çığlık atarken boşalmamı vurdum. Yapışkan ipler yüzüne sıçradı ve gömleğinin üzerine damladı, ben de ona bastırılmış tohumumu püskürtmeye devam ettim. Sonunda, bitirdiğimde, Katy’ye baktı ve bana döndü ama onu silmek için hiçbir girişimde bulunmadı.

“Ne yapmamı istersiniz efendim?” dedi gülümseyerek.

Katy’yi bu konuda sana yardım etsin, dedim ona.

Katy gömleğinin kuyruğunu yukarı çekti ve onu durdurduğumda boşalmayı silmeye başlamak üzereydi.

“Hayır,” dedim ona sert bir şekilde, “dilini kullan.”

Katy direndi ama Diane tam o anda orgazm olmuş gibi görünüyordu. Katy yavaşça Diane’e doğru eğildi ve ona birkaç dakika boyunca listelenen tutkulu bir öpücük verdi. Sonra baştan çıkarıcı bir şekilde bana baktı ve Diane’in yanaklarından meni yalamaya başladı. Sikim yine sertti ve cep telefonum çaldığında Diane’i masanın üzerine eğmek üzereydim.

“Merhaba,” diye yanıtladım.

“Numaranı bir kızın göt deliğinden aldım,” dedi metalik bir ses, “Sana bir teklifim var.”

Kim olduğunu hayal edebildiğimde sesi dinlemek komikti. Gülmemeyi başardım.

“Ne istiyorsun?” Korkmuş gibi davranmaya çalıştım ama bu biraz saçma geldi.

Brittany’nin çarpık sesi, “Cuma gecesi saat 9’da Palace Hotel’de olacaksınız,” dedi.

“Bunu neden yapayım ki?” diye sordum düz bir sesle.

“Çünkü evcil hayvanımla oynama şeklini beğendim ve tekrar yapmanı istiyorum.”

“Hmmm,” diye düşünür gibi yaptım, “tamam, senin küçük sürtüğünle oynayacağım, ama Cuma gecesi nerede olduğunu sana bildireceğim.”

“HAYIR!” Keskin yanıt geldi. “Dediğim yere gideceksin, yoksa.”

“Yoksa ne,” diye sakince yanıtladım, “küçük oyununu anlıyorum, ama onu tamamen yeni bir düzeye çıkarmak üzereyim. O kaltağı sana söylediğim yere getir ve söz veriyorum onunla işim bittiğinde asla eskisi gibi olmayacak.”

Brittany birkaç saniye sessiz kaldı ve sinirimi bozduğumu biliyordum. O sadist bir kaltaktı ve az önce teklif ettiğim gibi bir şansı kaçıramayacağını tahmin ediyordum.

“İyi,” diye cıyakladı metalik ses, “bu numarayı akşam 9’da ara ama Saray’a birkaç dakika içinde olsan iyi olur, yoksa anlaşma iptal olur.” Hat kesildi ve numarayı telefonuma kaydettim.

Kızlara döndüğümde ikisinin de yüzlerinde şok olmuş bir ifade vardı.

“Sen ne yaptın?” diye sordu Katy.

“Bir randevum var,” diye mırıldandım. Katy bana sırıttı ve Diane’e sürtündüğü yanağında benim boşalmamın bir kısmını görebiliyordum. Arabadan birkaç yüz metre uzaktaydık ve hava kararmaya başlayınca geri dönmeye karar verdik.

“Bütün kıyafetlerini çıkar” dedim. İkisi de dondu ama sonra Diane sadece ayakkabılarına kadar soyunmaya başladı. Birkaç saniye sonra Katy de aynısını yaptı. Eşyalarını aldım ve birkaç metre gerideki çıplak kızlarla birlikte arabaya doğru hızlı adımlarla yürümeye başladım. Bir dizi araba farı görüş alanına girdiğinde neredeyse park yerine gelmiştik.

Kızlar hem yanımdan koşarak geçtiler hem de gidebildikleri kadar hızlı arabama doğru yürüdüler ve araba durmadan oraya varmayı başardılar. Tek sorun, anahtarların bende olmasıydı. Davetsiz misafir birkaç mesafe öteye çekilirken saklanmak için eski çırpıcımın yanına büzüldüklerinde onlara ulaşmak için zaman harcadım. Kızların yanına geldiğimde yaşlı bir beyefendi ayaklarının dibinde küçük bir köpekle dışarı çıkıyordu.

“Git diğer tarafa geç,” dedim onlara. İkisi de bana inanamayarak baktılar ama Diane Katy’nin elini tuttu ve ayağa kalktılar ve eski arabamın etrafından dolaşıp adamı tam olarak gördüler.

“Lanet kaltaklar!” yaşlı adam bir el feneri ile patikadan aşağı yürümeden önce bağırdı.

Kilitleri açtım ve kızlar arabaya atladılar. Diane arkadaydı ve Katy onun hakkında o sıcak parıltıya sahipken kıçını koltuğa bile vurmadan önce klitorisini öfkeyle ovuşturuyordu. Başını kucağıma indirmeden ve eve dönüş yolunda horozumu emmeden önce eğildi ve beni öptü.

Kızları bıraktım ve birkaç gündür olduğundan daha iyi bir ruh hali içinde evime gittim. Chevelle’im yoktu ama Katy ve Diane, Wendy’yi özgür ve temize çıkarmanın bir yolunu bulmama yardım edeceklerdi. Üçümüzün durdurulamaz bir takım olacağını hissettim.

Arabaya bindim ve babamın beni beklediğini bulmak için eve girdim. Beni ofisine götürdü ve ön hazırlık yapmadan bana dövüşme ve ne kadar kötü olduğum hakkında vaaz vermeye başladı. Kulüpte olanlardan dolayı çok öfkeliydi, bu yüzden onu serbest bıraktım.

“Ve bir şey daha evlat,” dedi sonunda sakinleşmeye başlarken, “geçen geceki kavganızdan sonra soyunma odasında ne yaptığınızı gördüm. Artık Katy ile çıkmayacaksın!”

Bölüm 10

Babamla değiş tokuştan sonra odamda tüttürerek oturdum. Diane duşta saklandığından beri beni sadece Katy ile görmüştü ama bu onu köşeye sıkıştırmaya yetmişti. Kız arkadaşım olduğunu açıklamaya çalıştım ve elbette sevişecektik ama önemli değildi. Aklını başına toplamış gibiydi.

Bir saat sonra kapı çaldı. Annem yanıma gelip yatağa oturdu, elimi tuttu ve beni teselli etmeye çalıştı.

Baban Katy ile olmana üzülmüyor, diye başladı, bizden başka sırlar sakladığını biliyor ve bu onu endişelendiriyor.

“Kendime bakabilecek yaştayım,” dedim, “Neden kendi işlerimi halletmeme izin vermiyor?”

“Bunu bilmiyor olabilirsin ama baban gençken oldukça vahşiydi. Senin de kendi başına belaya bulaşmanı istemiyor.”

Babam Bay Muhasebeci’nin vahşi olduğunu düşünmekte zorlanıyordum. Annem gözlerimi devirdiğimi gördü ve gülümsedi.

“Babanız ilgilenmeseydi arabanızı onarır mıydık sanıyorsunuz? Lisedeyken seninkine benzer bir arabası vardı ama onu boyayacak ya da istediği tüm özel şeyleri yapacak parası yoktu. Sahip olduğundan daha fazlasına sahip olmanızı ve daha fazlasını yapmanızı istiyor.” Tamamen ikna olmadığımı görebiliyordu.

“Lisedeyken harika bir beyzbol oyuncusu olduğunu biliyorsun.” dedi.

“A, biliyorum. Her zaman eski hikayeleri duyuyorum. ” Yanıtladım.

“Bilmediğin şey, son sınıfında dövüştüğü için takımdan atılıp daha ileri gitmemesi mi?” diye açıkladı, “Aynı şeyin sana da olmasını istemiyor. Aşırı tepki veriyor olabilir ama ona biraz zaman verin.”

Ne yazık ki, babamın sakinleşmesini bekleyecek çok zamanım olmadı. Wendy ona yardım etmem için bana güveniyordu ve bunu nasıl başaracağıma dair hiçbir fikrim yoktu, özellikle de Katy bir plan bulmama yardım etmeyecekti.

“Jimmy,” annem elimi çekti, “Babana güvenebilirsin. Düşündüğünden çok daha fazlasını kaldırabilir.” Yanağımı öptü ve beni düşüncelerimle odamda bıraktı.

Katy’yi okulda birkaç dakikalığına sorunsuz bir şekilde görebiliyordum ve Cuma günü Wendy ile randevum için gizlice dışarı çıkmam gerekecekti. Biraz daha yardıma ihtiyacım vardı ve gece yarısına kadar en azından ne yapacağıma dair bir fikirle uykuya daldım.

Salı sabahı boş bir eve çıktım. Masada babamın Katy’nin anne babasını aradığını bildiren bir not vardı. Cezalı olduğumu ve Katy’yi okula almamam gerektiğini biliyorlardı. Önceki geceden çok fazla öfkemi geri getirdi, ama endişelenecek çok başka şeyim vardı. Çırpıcıyı aldım ve Diane’i evinden aldım.

“Neler oluyor?” diye bağırdı ve biz de kaldırımdan çıktık.

“Babam kavgadan sonra beni ve Katy’yi soyunma odasında gördü,” diye yanıtladım somurtarak.

“Kahretsin!” şok içinde ellerini ağzına götürdü.

“Sorun değil,” diye sırıttım, “Seni görmedi.”

Rahat bir nefes aldı ve birkaç dakika sessizce oturdu.

“Ne yapacağız?” diye ciddi bir şekilde sordu.

“Merak etme,” dedim ona en iyi ‘bunu anladım’ sesimle, “bir planım var.”

“Hmm,” diye mırıldandı düşünceli bir şekilde. “Katy ile konuşsak iyi olur.”

*****

Onları oturtup durumu açıkladığımda Üç Amigo’nun biraz fazla merakı vardı. Onlara Wendy’yi ve bu hafta sonu onunla nasıl buluşacağımı ve nedenini anlattım.

“Gerçekten ihtiyacım olan şey,” dedim, “Brittany’nin sakladığı şantaj şeylerini bulup ondan geri almanın bir yolu.” Planın nasıl işlediğine ve ne beklemem gerektiğine dair Diane’den aldığım bilgileri aktardım.

Suçlumuz hakkında biraz daha bilgi edinmemiz gerekiyor, dedi Jerry heyecanla, iki kapı aşağıda ve karşımda oturuyor. Jerry’nin ailesinin durumu iyi ve Brittany ile aynı mahallede yaşaması beni şaşırtmadı.

“Videoları ve resimleri almak zorunda mıyız?” David’e, “Ya onları yok edersek?” diye sordu. Bunu düşünmemiştim.

“Tabii,” dedim ona, “ne düşünüyorsun?”

“Erkeklere kameralı cep telefonuyla fotoğraf çektiriyorsa, depolama sürücüsüne yüklendiğinde her şeyi temizlemek için bir virüs oluşturabiliriz,” dedi David, “Bilgisayarındaki dosyalarına uzaktan bile erişebiliriz. ”

Bu yorum Amigoları gerçekten gaza getirdi ve anlayamadığım yüksek teknoloji dillerinde konuşmaya başladılar. Kısa versiyon, adamların üzerinde çalışacakları ve benimle geri dönecekleriydi.

Katy’yi göremeden önce öğle yemeğiydi ve o ağlamış gibi görünüyordu. Yanıma geldi ve ben ona sıkıca sarılırken kollarıma düştü.

“İyi misin?” diye sordum ona yumuşak bir sesle.

“Evet,” diye burnunu çekti, “Diane, babanın bizi kavgada gördüğünü söyledi. Anneme babama tek söylediği cezalı olduğun ve beni göremediğin.”

“Ne dediği önemli değil,” dedim ona sakince, “bunu çözeceğiz.”

“Ama Wendy’ye yardım etmeliyiz ve tarih Cuma olarak belirlendi,” dedi, “O zamana kadar nasıl bir plan yapacağız?”

“Zaten üzerinde çalışıyorum,” dedim. İneklerle görüşmemi anlattım ve o çok etkilendi.

“Onu kendi oyununda yen,” diye düşündü, “Peki ya cep telefonu?”

“Fotoğraflar için kullandığı telefonun kişisel telefonundan farklı olduğuna eminim.”

“Evet, ama ya telefonunu çalabilirsek?” dedi. Şaşırmış görünüyordum ve o daha fazla açıklamak zorunda kaldı. “Bir cep telefonunu geçmenin ve onu tek yönlü bir dinleme cihazı yapmanın bir yolu var. Söylediği her şeyi duyabiliyorduk ve eğer yeterli zamanım olsaydı, her zaman nerede olduğunu bilmemiz için GPS işlevini programlayabilirdim.”

“Telefona ne kadar süre ihtiyacın var?” Diye sordum.

“En fazla iki ya da üç dakika,” dedi, “ama o kız telefonuyla yaşıyor. Onu fark etmeden ne zaman bu kadar uzun süre tutabileceğimizi bilmiyorum.”

“Belki Wendy’nin bir fikri olur,” diye yüksek sesle düşünüyordum, “Diane’den sınıfta ona bir not vermesini ve öğrenmesini sağlamalıyız. Brittany kulak misafiri olmadan Wendy ile doğrudan konuşabilmem gerekiyor.”

“Wendy’nin yakasına sığacak kadar küçük bir verici uzun menzilli olamaz,” diye düşündü Katy, “belki onu menzilden çıkarıp onunla konuşabiliriz.”

Bunun iyi bir fikir olduğuna ikna olmadım. Brittany onun peşinde olduğumuzu düşünürse, tüm anlaşmayı mahveder.

Bir sonraki dersimizin zili çaldığında, “Wendy’yi gömleğinden nasıl ayırabileceğimize dair bir fikir bulmaya çalışalım,” dedim, “onu beceremesek bile en azından Cuma gecesi için bir plan yapabiliriz. hücre.”

Katy beni hızlıca öptü ve bir sonraki sınıfına doğru yola çıktı. Diane’le dolabında buluşacak ve sonra ne yapacağı konusunda Wendy’den bir fikir alıp alamayacağını görecektim. Brittany’ye tüyo vermek istemedim, bu yüzden dikkatli olmamız gerekiyordu.

Gün son zile kadar devam etti ve üçümüz arabamda buluştuk. Diane, Wendy ile iletişim kurmuş ve bizi bilgilendirmişti.

“Yarın onu Brittany’den uzaklaştırabileceğimiz bir zaman var. Çarşamba günleri, Wendy erkek tuvaletine gönderilir ve genellikle onu bekleyen bir erkek vardır. Onu emmesi ve sonraki dersten önce rapor vermesi gerekiyor.”

“Bu hafta farklı çünkü çocuk genellikle Brittany tarafından kurulur ve neler olup bittiğini bilirken, bu sefer banyoda kim varsa o olacak.” Diane duraksadı ve beklentiyle bize baktı.

Bu nasıl yardımcı olur?” “Brittany yakında olacak ve neler olup bittiğini dinleyecek” diye sordum. Onu gömleğinden çıkarırsak anlayacak çünkü ses olmayacak.”

Katy, “Birinin gerçekten oral seks yaptığını duyarsa olmaz,” diye sırıttı. Bunu çoktan anlamıştı. Diane, Wendy’nin yerini alacaktı, bu yüzden sadece şüphelenmeyen adam rolünü oynayacak birini bulmamız gerekiyordu.

Curt’ün bize yardım etmesini sağlamalıyız, dedi Diane. Sözcüklerin ağzından çıktığına şaşırmış görünüyordu ve elini ağzına kapattı. O kadar tatlıydı ki hem Katy hem de ben kıkırdadım.

“Bu gece Curt ile konuşacağım,” dedim, “ama onu ikna etmekte zorlanacağımı sanmıyorum.”

*****

Ertesi gün Curt ve ben, Wendy’nin olacağı banyo kapısının içine yerleştirildik. Günün bu saatinde çok fazla trafik olmaması için kafeteryadan iyi bir uzaklıktaydı. Diane zaten son bölmedeydi ve gitmeye hazırdı.

Wendy tam zamanında geldi ve o içeri girdikten sonra kapıyı kilitledim. Curt’e gitti ve Curt ilk satırıyla açıldı.

“Üzgünüm ama yanlış banyodasın,” dedi sertçe.

“Hayır değilim,” diye yanıtladı kötü bir sinema oyuncusu gibi, “Yardıma ihtiyacım var.”

“Ne demek istiyorsun?” diye sordu Curt.

“Emmek için bir horoza ihtiyacım var,” diye parlak bir şekilde kızardı ve ne söyleyeceği konusunda koçluk yaptığı açıktı.

“Burada mı demek istiyorsun? Şu anda?” Curt gerçekten işin içine giriyordu.

“Evet,” Wendy devam etmeden önce tereddüt etti, “biraz boşalmaya ihtiyacım var.” Kurulmasına rağmen Wendy hala özüne kadar küçük düşürüldü.

“Tamam,” dedi Curt, “başka birinin gelmesi ihtimaline karşı buraya geri dönelim. Oh, um,” neredeyse kritik kısmı unutmuştu, “gömleğini çıkar da göğüslerini göreyim.”

Wendy çıplak göğüslerini ortaya çıkarmak için gömleği çıkardı ve Curt bir inilti çıkardı. Diane gömleği aldı ve onu bölmeye çekti ve kapıyı kapattı. Diane işe giderken fermuarın indirildiğini ve Curt’ün inlediğini duyabiliyordum.

Wendy elleriyle göğsünü kapatarak yavaşça kapıda bana döndü.

“Bu garip,” diye fısıldadı, “bana yardım etmek için bunu yapacağına inanamıyorum.” Sadece masumiyetine gülümsedim.

“Cuma gecesi için randevumuz var. Bizimle nerede buluşacağımız konusunda son anda Brittany’yi arayacağım; kamera kurmaya vakti olmayacak, bu yüzden sahip olduğu tek şey bir ses kaydı. Seni tekrar görmeme izin verecek bir şey yaptığımıza inandığından emin olmalıyım.”

“Ne yapman gerektiğini biliyorum,” Wendy ürperdi ve bana Brittany’nin birkaç kez gönderildiği diğer adam hakkında neyi sevdiğini söylemeye başladı.

“Daha fazlasını yapman gerekecek,” dedi mahcup bir şekilde, “ama bu durumdan kurtulduğum sürece ne kadar kötü olduğu umurumda değil.”

“O kısmı halledebilirim,” ona gülümsedim, “ve düşündüğün kadar kötü olmayacak. Ayrıca Brittany’nin haberi olmadan hücresine yaklaşık üç dakika gidebileceğimiz bir zaman da bilmem gerekiyor. Herhangi bir fikrin var mı?”

Wendy bir an bunu düşündü ve sonra başını eğdi, “Evet, telefonu ne zaman alabileceğini biliyorum.” Ayaklarını oynattı ve durdu. Curt yaklaşıyordu, bu yüzden fazla zamanımız olmadığını biliyordum.

“Ne zaman?” Onu sorguladım.

“Kulüpteki banyoda,” dedi, “beni banyolarda küçük düşürmeyi seviyor, nedense. Beni saat 23.00 civarında kadınlar tuvaletine geri götürecek ve beni…” sustu, belli ki utanmıştı. “Cumartesi gecesi saat 23: 00’ten önce son durakta ikinci biri olsun. Ayırıcının altına bakmalarını söyle, telefonu onlara vereyim.”

Başka bir şey söylemedi ve Curt’ün sesini iyice yükselttiği yere geri dönmek için döndü.

“Kutsal SHIIIITTTTTTT!” Diane onu bitirirken ağladı. Menisini Wendy’nin gömleğinden yakaladı ve ona geri verdi.

Wendy yapışkan bezi tekrar giydi ve onu dışarı çıkarmak için kapıyı açtım. Cuma gecesine kadar onu bir daha görmeyecektim.

*****

Perşembe okulun son günüydü ve hepimiz eve gitmeden önce otoparkta buluşmaya karar verdik. The Three Amigos, bu macera için tasarladıkları virüs teknolojisini bize anlatmaktan heyecan duyuyorlar.

Plan, bitişik odaları olan bir otel bulmaktı. Birinde ben, diğerinde herkes olurdu. Wendy benimle odaya girdiğinde, hücreyi verir ve virüsün SIM karta yüklenmesini sağlardık. Brittany görüntüleri bilgisayarına yüklediğinde, program temel olarak Amigolarla internet üzerinden iletişim kuracak ve her şeye erişmelerine izin verecekti.

Bunun tek dezavantajı interneti kullanmak zorunda olmasıydı. Brittany programı yükledikten sonra çevrimiçi olmasaydı, Amigolar asla bir sinyal alamazdı.

En azından bir planımız olduğu için heyecanlıydım ama ihtiyaç duyulacak nakit konusunda biraz endişeliydim. Çocuklar için iki otel odası, benzin ve biraz daha tekno şeyler almamız gerekiyordu. Tüm masrafları karşılayacak kadar kazanmıyordum ama adım adım düşündüm.

*****

Sonuçta Cuma gecesi gizlice çıkmam gerekmediği ortaya çıktı. Curt evi aradı ve anneme gelip onları ziyaret edip edemeyeceğimi sordu. Babamla konuşmadan kabul etmişti, bu yüzden açıktım. Çocuklar yedi gibi geldiler ve kapıdan çıktığımda babam başını televizyondan bile kaldırmadı. Annem düzeltmiş olmalı.

Palace Hotel bölgesine doğru yola çıktık ve David bizi bir milden daha az üç katlı, biraz daha güzel bir otele götürdü. Biz gelmeden önce düzenlemeleri yapmış ve odaları kontrol etmişti, bu yüzden bağlı olduklarını biliyorduk. Pencerenin önünde durursanız park yerini görebilirdiniz, ancak birkaç adım geri gitmek sizi yerden görünmez yaptı.

Saat sekiz buçukta Diane, Katy ve Curt yan komşumuzla aynı pozisyondaydık. David salonda televizyon izliyormuş gibi yapıyordu ve Jerry park yerindeydi, Brittany’nin arabasında biteceğini düşündüğümüz yere yakın bir ağaçta saklanıyordu.

Aramayı yaptım ve mekanik ses cevapladı. “Merhaba.” Brittany’nin teneke ikinci kişiliği dedi.

“Grand View Hotel, Oda 315,” dedim düz bir sesle ve hemen kapattım.

Yaklaşık 10 dakika sonra Jerry aradı ve Brittany’nin geldiğini haber verdi. Pencereden dışarı baktım ve onun binanın önüne doğru çekildiğini görebiliyordum. Wendy dışarı çıktı ve görüş alanımdan çıkan ön tarafa yöneldi. Birkaç dakika sonra Brittany arabadan indi ve içeri girdi.

Yan odada telefon çaldı; lobide Brittany’yi izleyen David’di. Otel planının bir kopyasını aldı ve onun dikkatli bakışları altında arabaya geri döndü. Eminim park etmek için en iyi yeri bulmaya çalışıyordu, böylece dinlerken mümkün olduğunca çok şey görebiliyordu.

Kapı çaldı ve telefon tekrar çalarsa diye yan odayı kapattım. Onu içeri davet ettiğimde Wendy gergin bir şekilde koridorda duruyordu. Bu bölümü Brittany’nin iyiliği için ayarlamıştık, ben de onu pencereye götürdüm.

“Hazır mısın sürtük?” diye sordum tehditkar bir sesle.

“Evet efendim,” diye yanıtladı uysalca. Wendy’nin suratına bir tokat atmadan önce Brittany’nin yerinde olduğundan emin olmak için pencereden dışarı baktım. Gözden ırak yere düştü ve daha sonra Jerry bana onu kendi bakış açısından bayıltmış gibi göründüğümü söyledi.

Wendy’yi yakaladım ve onu gözden kaybolmadan önce pencerenin önünde ayağa kaldırdım. Minik mini eteğini yırtıp kenara fırlattım, külotsuzluğunu ve kalıcı kalemle yazılmış bir notu ortaya çıkardım. Kasık kıllarının üzerinde ‘Beni Kullan’ yazıyordu.

Wendy kelimeleri okuduğumu görünce kızardı ve onun için üzüldüm ama karakterde kalmam gerektiğini biliyordum.

“Seni kullanmamı mı istiyorsun?” Ona havladım, “Seni daha önce hiç kullanılmamış gibi kullanacağım, kaltak.” Tişörtünü tuttum ama yırtmadım. Yatağa atarak onu dizlerinin üstüne koydum.

“Hanımefendi fotoğraf çekmenizi istiyor,” diye boğuldu. Sonunda elindeki cep telefonunu fark ettim ve elinden aldım.

“Hmm,” diye düşündüm, “Ne tür fotoğraflar çekmeliyim?”

Bitişik kapı sessizce Katy’yi ortaya çıkarmak için açıldı. Telefonu verdim ve o geri çekilirken tamamen çıplak bir Diane yatağa doğru yürüdü.

Wendy’nin yanına tırmanırken, “Seni bir hafta yürüyemeyecek kadar kıçından sikeceğim,” dedim. Diane’in kıçına bir şaplak attım ve yüzünde tanıdık bir parıltı yükselmeye başladığında arkasına geçtim. Sikimi küçük deliğiyle hizaladım ve uyarı vermeden gül tomurcuğuna karşı sertçe ittim. Sikim kolayca içeri girdi ve Wendy planımızın ne olduğunu görünce nefesi kesildi.

Aynı anda yanaklarına tokat atarken Diane’in kıçına vurdum. Seyircimizin yararına ondan bir tepki almak için ara sıra uzanıp Wendy’nin kıçına da vururdum. O zamanlar arasında, Diane amacımızı anlatmak için yeterince homurdanıyor ve inliyordu. Diane’i birkaç dakika pompaladıktan sonra sonraki satırlarımı hatırladım.

“Yalvarırım sürtük,” diye hırladım.

Lütfen kıçımı becer, dedi Wendy hemen. “Lütfen kıçımı sertçe becer!” Dediği gibi kıçına tekrar tokat attım.

Katy birkaç dakika sonra hücreyle birlikte geri döndü ve bize onay verdi. Şimdi tek yapmam gereken birkaç fotoğraf çekmek ve çok gürültü yaparken Diane’i siktir olup gitmekti. İşimi ciddiye almaya karar verdim.

Diane’in kıçına giren horozumun birkaç yakın çekimini aldım ve onu dövmeye devam ettim. Ben uzaklaşırken o hala inliyor ve beni geri itiyordu. Ben görevime konsantre olurken Wendy diyaloğu sürdürdü.

“Beni daha sert becer efendim,” diye inledi, “bu değersiz kaltağı kıçından siktir et.”

Onun kirli konuşmasıyla gerçekten tahrik oluyordum ve çok geçmeden patlamaya hazırdım. Wendy neler olduğunu hissedebiliyordu ve Diane’i yoldan çekti ve kıçını bana doğrulttu. Boşalmadan hemen önce aletimin ucunu Wendy’nin kıçına ittim. Onu ağzına kadar doldurdum ve sonra Diane’e baktım.

Diane klitorisini çılgınca dürtüyordu ve o gelmeden önce elini tutup susturmak zorunda kaldım. Brittany’nin odada benden daha fazlası olduğuna dair herhangi bir ipucu almasını istemedim. Wendy’nin kıçından damlayan spermimin bir resmini çektim ve onun bana baktığını görebilmeni sağladım.

“Temizle,” diye emrettim ve Wendy emir üzerine nefesi kesildi. Diane zaten üzerinde olduğu için endişelenmesine gerek yoktu ve ben başka bir şey söyleyemeden önce yuttu. Wendy’yi işaret etmeden önce bir aşağı bir yukarı hareket etti ve tüm uzunluğumu temizledi.

Wendy taşındı ve ağzına benim horoz kaymadan önce Diane’in yerini aldı. Devam etmeden önce bunun gibi birkaç fotoğraf daha çektim.

“Hadi duş alalım” dedim ve üçümüz vericili gömleği arkada bırakarak banyoya gittik. Su akmaya başladığında ve hepimiz duştayken sessizce konuşmanın güvenli olduğunu hissettim.

“Tamam,” diye fısıldadım, “virüsü yükledik. Dikkatini çekmek ve sizi başka biri yerine bize geri göndermesini sağlamak için bundan sonra ne yapmamız gerekiyor?

“Bana isim takarken daha agresif olmalısın,” diye yanıtladı sessizce, “ve bazı izler bırakman gerek.”

11. Bölüm

Sonraki birkaç saati otel odasında kızlar üzerinde çalışarak geçirdim. Onları kırbaçlamak için kemerimi kullandım, Diane’e iki ya da üç darbe ve ardından Wendy için daha hafif bir darbe. Diane, Katy’ye ve bana bu tür bir cezayı almaya zorlanmak istediğini açıklamıştı ve o kızgınmış gibi tepki verdi. Kıçına ne kadar sert vurursam o kadar tahrik oluyor gibiydi. Öte yandan Wendy, Brittany için ihtiyaç duyduğu kanıt için kirpikleri çekti, ama bir kez bile hoşuna gidiyormuş gibi davranmadı.

Ben de kızları kemerle kamçılarken ona aklıma gelen kaba sözleri söyledim.

“Sen değersiz bir amcıktan başka bir şey değilsin,” diye ona kirpiklerinin arasından bağırdım. Sonra hattı bana geri söylemesini istedim.

“Ben değersiz bir amcıktan başka bir şey değilim,” diye tekrarladı hıçkırıklarını bastırarak.

Wendy onun dövüldüğünü iddia ederken ben Diane’in amını becerdim. Yaklaşık yirmi dakika izledikten sonra Diane’i kenara itti ve beni bacaklarının arasına çekti. Bu, Wendy’nin düzülmeye ilgi gösterdiği ilk seferdi ve ilk başta bundan zevk alıp almadığından emin değildim. Gerçekten de havasına girdiğini görmek uzun sürmedi ve ben onun amını daha sert okşamaya başladım.

Diane, ben onu becerirken Wendy’nin meme uçlarını emerek oyuna geri döndü ve iki kızı da çıldırtmaya başladı. Hızımı arttırdım ve Wendy’nin spazm yapan amına bir yük boşaltmam çok uzun sürmedi. Hızla karakterime geri döndüm ve onu azarlamaya başladım.

“Seni kahrolası fahişe,” diye tersledim ona, “ben amını sikerken geldin, değil mi!”

“Evet efendim,” dedi huzursuzca. Bunun olduğu için gerçekten küçük düşürüldü.

“Buraya gel ve sikimin ağzını em,” diye emrettim. Diane bana doğru ilerliyordu ama Wendy hiç tereddüt etmeden dönüp sümüksü sikimi ağzına alarak bizi şaşırttı. Birkaç fotoğraf daha çektim ve tekrar ziyaret için yeterince şey yaptığımıza karar verdim.

“Seninle işim neredeyse bitti,” dedim ona, “ama önce, seni metresin için şık kılacak bir şey daha var.”

Diane’in de arkasından onu banyoya çektim. Wendy’yi tezgahın üzerine koydum ve ben çantamdan birkaç şey çıkarırken o sessizce oturdu. Bir ustura ve tıraş kremi çıkardığımda Wendy içini çekti ama direnmedi. Kabaca yazılmış mesajın altındaki küçük kasık tüyü üçgenine erişmeme izin vermek için bacaklarını geri çekti, böylece ayakları tezgaha yaslandı.

Onu sadece birkaç vuruşta tıraş ettim ve sonra kalıcı bir kalem çıkardım. Brittany’nin Wendy’ye kötü mesajlar yazmayı sevdiğini biliyordum, bu yüzden oynamaya karar verdim. Use Me’nin önceki mesajına bir çizgi çizdim ve onun altına, kasık kıllarının olduğu yere İYİ KULLANILMIŞ kalın harflerle yazılmış bir çizgi çizdim.

Gitme zamanı gelmişti ve bize geri dönmesini sağlamak için yeterince şey yaptığımızı umuyordum. Ana odaya doğru yol aldım ve gömleğini ona fırlattım.

“Al bakalım orospu,” dedim duygusuzca, küçük bezi yakalarken, “giyin.” Gömleği giydi ve düğmelerini iliklemeye başladı ama onu durdurdum.

“Sadece bağla,” dedim ona. Merakla bana baktı ama dediğimi yaptı. Eteğine uzandı ve onu tekrar durdurdum.

“Ete ihtiyacın olmayacak,” dedim sertçe, “birinin sanat eserimi görmesini nasıl beklersin?”

Wendy eli giysiden birkaç santim uzakta dondu ama sonra yavaşça çekildi. Geç oldu ve bir Cuma gecesi bile salonlarda veya lobide çok fazla insan olmayacaktı. Bu jest biraz abartılı ama Wendy’nin bir sonraki randevusunda kiminle buluşacağı konusunda belirleyici faktör olabilir.

Neyi başarmaya çalıştığımı anlamış gibi başını salladı ve kapının hemen dışında geleceğini bildiği aşağılanmaya kendini hazırladığını görebiliyordunuz. Odanın girişine doğru yürüdük ve kolu tuttuğumda aniden elini benimkinin üzerine koydu, döndü ve beni tutkuyla öptü.

“Teşekkür ederim,” dedi sessizce, kapıyı açmama ve salona girmesine izin vermeme izin vermeden önce. Herhangi bir tevazu sunmak için sadece küçük bir gömlekle temelde çıplaktı. Odaya döndüm ve Katy, Diane ve Curt ile oradaydı.

“Vay canına,” dedi Curt, bir eliyle kasıklarını oynatarak, “çok şiddetliydi!”

Katy, alıcı olarak satın aldığımız yeni hücreyi kullanarak sinyali kontrol etmeye başlamıştı bile. Kız koridorda hızla ilerleyip merdivenlere açılan kapıyı açarken hoparlörden hafif ayak sesleri duyabiliyordunuz. Muhtemelen merdivenlerde daha az trafik olacağını düşündü.

“Ne oluyor be?” David’in tanıdık sesi geldi. Tespit edilmemek için merdivenlere sığınmıştı ve Wendy ona çarpmıştı. Kim olduğunu anlayınca ayağa kalktı ve korkmuş kızın geçmesine izin verdi. Başka bir kapının açılma sesi vardı ve Wendy otel gölgeliğinin altından çıkıp arabasına doğru koşarken Brittany’nin farlarını açtığını görmek için hepimiz tam zamanında pencereye yöneldik.

Brittany arabayı yavaşça hareket ettirdi ve bakan herkesin Wendy’nin çıplaklığını görebilmesini sağlamak için onu uzun farlarda tuttu. Otoparktan hızla geçti ve kapıyı açmaya çalıştı ama kilitli görünüyordu. İçeri girmek için yalvardığını duyabiliyorduk ama Brittany ona hoparlörden anlayamadığımız bir şey söylüyordu.

Wendy gömleğini çıkarıp hücreyi arabanın hafif açık penceresine attığında belli oldu. Brittany’nin Wendy’yi park yerinde onu takip etmesi için açıkta bırakarak uzaklaşırken histerik bir şekilde güldüğünü duyabiliyorduk. BMW sonunda sokakta durdu ve Wendy yolcu kapısına koştu.

Hoparlörden Brittany’nin sesi, “Arkaya geç,” diye geldi. Hepimiz Wendy’nin arka kapıya gitmesini bekliyorduk ama kamyonun açıldığını ve başka seçeneği olmayan Wendy’nin karanlık bölmeye tırmandığını ve kendini kapattığını görünce şok oldum. Brittany uzaklaşırken hâlâ kontrolsüz bir şekilde gülüyordu.

*****

Üç Amigo, Katy, Diane ve ben David’in evinin etrafında oturup saatler gibi gelen bir süre boyunca bilgisayara baktık. Aynı anda çalışan farklı programlara sahip dört ekran vardı ve adamlar konuşmayı hiç bırakmadı. Virüsü yerleştirme konusunda heyecanlıydılar ve tasarlandığı gibi çalışıp çalışmayacağını görmek için endişeliydiler.

Cep telefonu, Brittany’nin kendi kişisel telefonuyla arama yapmaya çalıştığı ve pilin bittiğini anladığı noktaya kadar kusursuz çalıştı. Wendy’nin kullandığı telefonun pilini çalmıştı ve kaldırıldığı anda sinyal kesilmişti.

Şimdiye kadar, planın çoğu çalışıyordu. Eğer virüs, adamların bana açıkladığı gibi yapsaydı, virüs onun bilgisayarına yüklendikten ve ardından internete bağlandıktan sonra monitörlerde büyük bir hareketlilik olurdu. Bekledik.

Hepimiz pes edip kızlar eve gitmeden önce saat sabahın beşiydi. Gece için David’de kaldım ve hepimiz bize uygun olana bağlı olarak farklı odalarda kanepelere veya misafir yataklarına düştük. Ev çok büyüktü ve David’in ailesi şehir dışındaydı, bu yüzden orayı işlettik. Etrafıma bakamayacak kadar yorgundum ve neredeyse kafamı yastığa koyduğu anda uykuya daldım.

Başımı salladıktan sadece birkaç dakika sonra, yan odadaki tezahürat sesiyle uyandım. Adamlar zaten bilgisayarın başındaydı ve monitörlerde bazı hareketler olduğu ortaya çıktı.

David, işleri gerçekleştirmek için çılgınca anahtarları sallarken, Üç Amigo, yüksek teknoloji dillerinde heyecanla gevezelik ediyorlardı.

“Biz bağlıyız!” dedi Jerry heyecanla.

“Evet, yama mükemmel çalıştı,” dedi David. Diğer adamlar kabul etti ve sırtına tokat attılar, bu yüzden sanırım inanılmaz zor bir şeyi çözmüştü.

“Bilgisayarında bir şey görebiliyor musun?” Diye sordum.

“Lanet olsun!” David aniden bağırdı. Diğer ikisi inledi ve ben yine döngünün dışında kaldım.

“Kötümü?” Herkesin ne hakkında inlediğini bilmeden sordum.

“Önemli değil,” dedi David ama aslında öyle olduğunu anlayabiliyordum. “Bu, aşmamız gereken bir güvenlik duvarı ve iyi bir güvenlik duvarı. Biraz zaman alabilir.”

“Ne kadardır?” “Bilgisayarına girene kadar yani” diye sorguladım.

“Çok değil,” diye araya girdi Curt, “Beş ila yedi gün bahse girerim.”

“NE?” şaşkına dönmüştüm. “Beş ila yedi gün mü? Süreci hızlandıramaz mıyız?”

“Tabii,” diye yanıtladı David, “sadece birkaç şeye ihtiyacımız var.” Daha önce hiç duymadığım bir sürü şeyi mırıldanmaya başladı ve sonunda onu durdurdum.

“Bütün bu şeyler ne kadara mal olacak?” Ona sordum.

“Yaklaşık 1297,13 dolar,” diye yanıtladı ve gülümsedi, “Bunu uzun zamandır istiyordum, bu yüzden ne kadara mal olduğunu biliyorum.”

Bu geceki kulübe seyahatimiz için zar zor yetecek kadar param vardı, bu yüzden onun için satın almamın hiçbir yolu yoktu. Bilgiye fena halde ihtiyacımız vardı ama bir soygun dışında, bunu başarmanın bir yolunu bulamadım.

“Yaptığın şeyi yapmaya devam et, sana geri döneceğim” dedim.

*****

Diane, Katy ve ben kulübe giderken yolda araba kullandık. Hava kararmıştı ve yatak odamın penceresinden akşam 10’dan hemen sonra dışarı çıkmıştım. Erken yatıp sabah 5:30’da kalkıp koşularımı yaptığım için ailem bunu çok garip bulmadı. Fark edeceklerini düşünmedim ve yine de şansımı denemem gerektiğini hissettim.

Katy’nin anne ve babasına dört kapılı dört kapıdan hemen önce vardık ve Brittany ile Wendy ortaya çıkmadan önce onu banyoya sokmak için acele etmemiz gerekti. Katy banyoya girdi ve aradığımız iki kızı dans pistinde gördüm.

Brittany dans pistinin kenarındaydı ama Wendy herkesin merkezindeydi ve çok dikkat çekiyordu. Sırtının ortasına kadar gelen dar beyaz bir tişörtü ve kıçının hemen altını kapatan bir eteği vardı.

“Vay be!” diye haykırdı Diane, Wendy’yi işaret ederken. Kız dans pistinde yavaşça dönerken, beyaz gömleğin tam anlamıyla boyanmış olduğunu açıkça görebiliyordum.

Binayı dolduran yüksek sesli müzikle dans etmeye çalışırken Wendy’nin gözleri doldu ama perişan olduğu belliydi. Boyada birkaç ince ten rengi çizgi vardı ve bunun boyaya damlayan ve boyayı yıkayan gözyaşlarından olduğunu anladım. Bütün erkeklerin bakmasına rağmen hiçbirinin ona dokunmaya çalışmamasına şaşırdım. Sonuç olarak saklanacak bir yeri yoktu ve etrafında yaklaşık beş ya da altı ayaklık bir yastık vardı, bu da herkesin içinde bulunduğu zor durumu görmesini kolaylaştırıyordu.

Koyu renk, arkaya taranmış saçları olan genç bir adam Wendy’ye yaklaştı ve aslında onun eteğini yakaladı. Bunu önlemek için zamanında onu görmedi ve kumaş çıplak amını ortaya çıkardığı için. Bir gece önce yazdığım kelimeleri hala orada görebiliyordum.

Genç adam Wendy’nin göğüslerine uzanmaya başladı ama aniden ensesini tutan büyük bir el tarafından durduruldu. Brittany, kaslı fedai suçluyu fazla çaba harcamadan dans pistinden çekip dikkatsizce barın kenarına bırakırken izledi. Gülümsüyordu ve vahşiyi o mu yönetiyordu yoksa ipleri başka biri mi çekiyordu anlayamadım.

Fedai’nin tüneğine geri döndüğünü ve takım elbiseli yaşlı bir adamın yanında durduğunu izledim. Adam bir şey söyledi ve fedai başını salladı ve Brittany’ye doğru ilerledi. Omzuna dokundu ve takım elbiseli adamı işaret etti. Hemen o yöne doğru ilerledi ve adam başını sallarken kulağına yakın bir şekilde konuşmaya başladı. Birkaç dakika sonra cevap verdi ve yol boyunca Wendy’yi yakalayarak dans pistinin üzerinden tuvalete doğru yürüdü.

Brittany’nin adamla olan etkileşimine şaşırdım ve düşündüğüm gibi beyni değil de bir piyon olup olmadığını merak etmeye başladım. Adam ve fedai dans pistinde dolaşmaya başladılar, ben de onları takip etmeye karar verdim.

“Burada kal ve Katy’ye göz kulak ol,” diye resmen Diane’in kulağına müzikten duyulabilmek için bağırdım. Başıyla onayladı ve banyo kapısını görene kadar hareket etti.

Dans pistini turladım ve adamların kaybolduğu koridora doğru yürüdüm. Yaklaşık on metre sonra karanlık koridor keskin bir dönüş yaptı ve işaretsiz bir kapıyla sona erdi. Onları kaybetmek istemedim ve bunun bir koridor olduğunu düşündüm, bu yüzden kapıyı açtım ve kendimi çok büyük bir ofiste buldum.

Gözlerim parlak ışığa alışırken kapının hemen içinde durdum. Önümde duran birkaç kişiyi göremeden önce gözlerimi kıstım. Odanın karşısındaki büyük ahşap masanın arkasında takım elbiseli adam vardı ve yanında duran, bir bilgisayar ekranına bakan, yağlı saçlı, kısa boylu tıknaz bir adamdı. Fedai bir sandalyede oturmuş dergi okuyordu ve fedaiden daha uzun ve iri olan başka bir adam karşı duvarda tek başına sessizce duruyordu.

Ne yapacağımı düşünmeye çalışırken halının üzerinde tökezledim. Fedai ve iri adam yoluma çıktılar ama takım elbiseli adam onları durdurdu.

“Burada ne yapıyorsun evlat,” diye çıkıştı.

“Ben… ben banyoyu arıyorum,” diye kekeledim. Aklıma başka bir şey gelmiyordu ama herkes rahatlamış görünüyordu.

Kısa adam kalın bir Rus aksanıyla, “Bu Frank’e ben bakarım,” dedi. Beni tarttı ve sonra beni kovmak ister gibi elini salladı, “şimdi git.”

Bir an afalladım ve kısa boylu adam içini çekti. Duvara dayalı iri adama döndü ve başıyla onayladı. Dev hızla bana doğru koşmaya başladı.

“Ona zarar verme,” dedi Frank, “kulüpte sorun istemiyorum.” Koca adam tam önümde durdu.

“Sen git artık” dedi. Rus aksanı da vardı ama kısa adamınkinden bile daha kalındı.

Gitmek için döndüm ve dev, geri dönmeyeceğimden emin olmak için koridora geri döndükten sonra birkaç adım beni takip etti. Bunu planlamamıştım… en azından bu gece değil.

Sağır edici müziğin sesine doğru geri döndüm ve koridordan çıkar çıkmaz Diane, Katy ile birlikte oradaydı.

“Yaptı,” dedi Katy, “ama nasıl olduğuna inanamayacaksınız.”

“Hadi gidelim buradan,” dedim gergin bir şekilde, “eve giderken bana her şeyi anlatabilirsin.”

Direksiyon başında Katy ile arabaya bindik ve eve gittik. Ona önce ofisteki adamlardan bahsettim, sonra o Diane’le bana banyodaki karşılaşmasını anlattı.

Katy, kararlaştırıldığı gibi sondan ikinci duraktaydı ve Brittany’nin içeri girip Wendy’yi saklandığı yerden geçirmesi çok uzun sürmedi. Brittany yön vermeye başlarken Katy sessizce oturdu.

Brittany, Katy’nin yanındaki bölme kapısını açarken, “Eww,” dedi, “bu klozet kapağı iğrenç. Orospu, buraya gel ve ben oturmadan önce temizle.” Wendy dizlerinin üzerine çökmüş ve temizlemeye başlamak için tuvalete koşmuştu. Kapağa gelince durdu ve bez olarak kullanmak için eteğini çıkarmaya başladı.

Brittany kızı azarladı, “Bu sefer yalamanı istiyorum.” Wendy’den küçük bir çığlık geldi ama o kapağa döndü ve talimat verildiği gibi yavaşça yalamaya başladı.

Brittany, “Acele et, hemen işemem lazım,” diye hırladı. Birkaç dakika sonra Wendy kenara çekildi ve Brittany tuvalete gitti.

“Külotumu ve eteğimi çıkar,” diye emretti, “ve telefonumu bir daha düşürmeye cüret etme.” Wendy, hücrenin bağlı olduğu giysiyi çıkardı ve elinde sıkıca tuttu. Brittany klozete oturdu ve kaseye işemeye başladı.

“Yüzünü yukarı kaldır amcık.” Wendy tekrar hıçkırdı ama çenesi klozetin üzerinde, yüzü çiş akıntısından birkaç santim uzaktayken pozisyonuna geçti.

Brittany işini bitirdiğinde ayağa kalktı ve yüzünü duvara döndü. Hafifçe eğilerek ıslak amını ağlayan kızın yüzüne doğru itti.

“Ne yapacağını biliyorsun,” diye tersledi Brittany. Wendy kızın amını yalamaya başladı ve temiz olduğunda klitorisini dillendirmeye başladı. Brittany, kızların çabalarından dolayı yumuşak bir şekilde inlemeye başladığında, Wendy, telefonlu eteği Katy’nin aldığı bölmenin altına itti ve hemen işe gitti.

Kapıdaki aşağılanmış kız Brittany’yi boşalmak için kedi yerken çılgınca Katy kodları deldi. Wendy, Metreslerinin dikkatini çekmek ve aynı zamanda onun çok erken gelmesini engellemek için her şeyi yapıyordu. İşe yaramadı çünkü Brittany orgazmına ulaşmaya başladığında Katy hala telefona sahipti.

Wendy yalamaya devam ederken inledi ve inledi ve birkaç saniye içinde dönüp eteğin ve telefonun gitmiş olduğunu görecekti. Wendy paniklemeye başlarken Katy son kodları delmeye devam etti. Telefonuna neler olduğunu öğrenirse ne olacağı belli değildi.

Wendy durumu değerlendirdi ve bir karar verdi. Brittany orgazmından aşağı inerken, Wendy ayağa kalktı ve dilini diğer kızın kıçına sürdü.

“Ah, siktir, evet,” diye ciyakladı Brittany, “ah, seni küçük bok yiyen sürtük. Bunun ne kadar iyi hissettirdiğini bilseydim, ilk günden beri yapıyor olurdun. Göt deliğimi yala seni değersiz amcık!”

Katy telefonu bitirdi ve çabucak verdi ve kıyafetleri bölmenin altındaki Wendy’ye geri verdi, ama şimdi başladığı işi bitirmesi gerekiyordu. Wendy gözlerinde yaşlarla Brittany’yi başka bir orgazm için yalarken, Katy on dakika daha sessizce oturdu.

“Vay canına,” dedi Brittany, “birkaç bölüm ileri atladın.” Wendy’nin boyalı gömleğine yakından baktı ve gözyaşlarının boyanın akmasına neden olduğunu fark etti. Zavallı kızların gözyaşlarına gülümsedi ve sonra aklına bir fikir geldi.

“Bugün harika iş çıkardın, bu yüzden iyi davranışlarınız için kısa bir gece geçireceğimizi düşünüyorum. Tek yapmamız gereken bu boyayı çıkarmak.” Wendy umutlu görünüyordu ama daha iyisini biliyordu.

“Çocuğun banyosuna git ve kalan boyayı temizlemelerine yardım etmelerini sağla,” dedi Brittany duygusuzca, “Sadece eteğini çıkar ve biri gelip sana işemesi için yalvarana kadar pisuarların yanına çömel. Tüm boyalar yıkanır yıkanmaz eteğinizle silin ve öne çıkın.” Wendy, ne yapmaya zorlandığını düşününce nefesi kesildi.

“Yine de acele et,” diye kıkırdadı Brittany, “kulüp kapanmak üzere ve son çocuk gitmeden önce tüm boyayı çıkarmak isteyeceksin, yoksa eve dönerken tekrar kamyon durağına gitmemiz gerekebilir.”

*****

Pazar günü neredeyse öğlene kadar kalkmadım. Amigoları aradım ve hala bilgisayara girmeye çalıştıklarını öğrendim. Brittany her zaman çevrimiçi bırakmadı, bu yüzden tekrar kapatmadan önce sorun üzerinde çalışmak için küçük fırsat pencereleri vardı. Adamlar sabırsızlanıyordu ve Jerry ve Curt’ün her an gemiye atlayabileceğinden endişeleniyordum.

“Sana bahsettiğim şeyleri bana getirebilirsen,” diye başladı David, “Bilgisayar yaklaşık 5 dakika boyunca çevrimiçiyse, araya girebilirim.”

Sorunu anladım ama hiç param kalmamıştı. Ayrıca Brittany’den bir telefon alırsam, bir otel odasını da karşılayamayacağımdan endişeleniyordum. Çocuklarla telefonu kapattıktan sonra annem beni mutfaktan aradığında düşüncelerimde kayboldum.

Jimmy, diye bağırdı, Katy telefonda. Mutfağa gittim ve mutfak tezgahından sabit hattı aldım.

“Merhaba,” dedim, Katy’nin neden annemle babamı aradığından emin değildim.

“Aradığım için üzgünüm ama bir sorunumuz var,” dedi Katy, “cebin öldü ve hesabına eklediğimiz diğer iki telefon da öldü. Sanırım fatura ödenmedi.”

Birkaç dakika daha ne yapacağımızı konuştuk. Katy ve Diane’in işleri yoktu ve bulabilecekleri en fazla para 61 dolardı. Otel bana bundan daha pahalıya mal oldu, bu yüzden başka bir yol bulmam gerekiyordu.

O gece erken yattım ama saatlerce dönüp durdum. Ertesi sabah kalktım, giymek için pantolonumu, gömleğimi ve kravatımı buldum. Annem hala evdeydi, ben de ondan bir gezinti istedim.

“Nereye?” diye sordu.

“Banka,” dedim, “krediye ihtiyacım var.” Bana alaycı bir şekilde baktı ama başını salladı ve arabanın anahtarlarını aldı. Oraya varmak yaklaşık on dakika sürdü ve annem bana neler olduğunu hiç sormadı. Sanırım kendi zamanımda açıklayacağımı düşündü. Beni kaldırıma bıraktı ve gitmeden önce şans diledi.

Derin bir nefes aldım ve bankanın ön kapısına giderken olası sonuçları gözden geçirdim. Bir, bir borç aldım ve Wendy’yi kurtarabilirdik, ya da iki, polis çağrılır ve Wendy’yi durumundan kurtarırlardı, ama her şey halka açık olurdu. Büyük bir polis soruşturmasının ortasında yakalanacaktı ve medya bir tarla günü geçirecekti. Büyük cam kapıyı itip içeri girdim.

Mermer zemin cilalandı ve devasa binanın içi ışıl ışıldı. Yerde yürüdüm ve doğrudan en büyük köşedeki ofise bir sekreterin oturduğu yerde klavyeye yazmaya başladım. Kapının yanında arkasından altın bir tabak vardı; Banka Başkanı Darrel James.

Hemen yanından geçip kapıyı açtım ve içeri girdim. Ben içeri girerken masanın arkasındaki adam şaşırmış görünüyordu ve sekreter ayağa fırlamış ve hemen peşimdeydi.

“Üzgünüm Bay James; öylece içeri girdi,” diye kekeledi, “onu durduramadım.”

“Sorun değil, Denise,” dedi sakince, “Ben hallederim.” İsteksizce kapıdan geri çekildi ve arkasından kapattı.

“Pekala genç adam,” dedi kasten, “sana nasıl yardımcı olabilirim?”

“Başım belada,” diye yavaşça başladım, “ve yardımına ihtiyacım var baba.”

Bölüm 12

Babama her şeyi anlattım. Katy, Diane ve benim nasıl üçlü olduğumuzun hikayesini ve Wendy ile bugüne kadar olan tüm olayları anlattım. Geçen hafta sonu kulübe gitmek için evden gizlice çıktığım kısım da dahil hiçbir şeyi dışarıda bırakmadım.

Babam sabırla oturdu ve sözünü kesmeden dinledi. Ona söylediğim şeylere tepki vermemesine şaşırdım, çünkü patlamasını ve bana bağırmasını bekliyordum ama bu hiç olmadı. Bitirdiğimde yasal bir defter aldı ve ona az önce söylediklerimin notları gibi görünen şeyleri yazmaya başladı.

“Polise haber veren oldu mu?” ilk sorusuydu.

“Hayır,” onları aramak isteyeceğini ummuştum, “ve bence biz…”

“Güzel,” diyerek sözümü kesti, “onların dahil olmasını istemiyoruz çünkü inanın bana, öğrenirlerse o kızın hayatı mahvolur.” Verdiği cevap karşısında şaşkınlıkla oturdum.

“Başka bir şey var mı?” sorusu beni sisimden kurtardı. Başımı salladım ve masasının üzerindeki telefonu aldı ve “tamam, buradan alacağım.” diye tuşlamaya başladı.

“Numara!” Biraz fazla güçlü bir şekilde dedim ki, “Bu benim karışıklığım ve bunu düzeltebilirim. Sadece yardıma ihtiyacım var, devralacak birine değil.” Baba, telefonu yavaşça yere koydu ve koltuğuna geri oturdu.

“Bu durum küçük bir sorun olmaktan çıktı,” dedi sakince, “bir kızın geleceği tehlikede ve işin içinde yetişkinler de var.”

“Biliyorum,” dedim, “ama bana geldi ve sanırım kontrolüm altında. Bunun gerçekleşmesi için birkaç şeye ihtiyacım var.” Babam cevabımı düşündü.

Bana planını anlat, dedi.

Düşündüğüm her şeyi onun için ortaya koydum. Brittany’nin bilgisayarına erişimimiz vardı, sadece içeri girip virüslü dosyaları silmek zorunda kaldık. Şantaj kanıtları yok edildiğinde Wendy’nin elinde hiçbir şey kalmayacaktı ve her şey bitecekti.

“Her şeyi düşündüğüne emin misin?” O sordu.

“Sanırım,” diye yanıtladım, “Brittany’ye de şantaj mı yapılıyor yoksa Frank’in kulüpte ortağı mı olduğundan emin değilim. Bunu çözmem lazım.”

“Neden sadece sormuyorsun?” Babam basitçe söyledi. Açık sözlü olmanın ardındaki mantığını açıkladı ve ben de aynı fikirde olmak zorunda kaldım. Brittany, Frank’in yanında olsaydı, onu ihbar etmek için hemen arardı ve biz de çalınan telefondan haberdar olurduk. Bu fikir hoşuma gitti ama babama telefonun şu anda kapalı olduğunu hatırlattı.

Cüzdanını çıkardı ve birkaç 100 dolarlık banknotla birlikte bir kredi kartı aldı. Bunları masanın üzerine koydu ve ardından bir çekmeceyi açtı ve Chevelle’ime ait olduğunu anında tanıdığım bir dizi anahtar çıkardı. Onları masanın üzerinden bana doğru kaydırdı.

“Kredi kartının 10.000 dolarlık bir limiti var” dedi. Tepkimi fark etti ve devam etti, “Bu bir sınır, hedef değil. İhtiyacınız olanı kullanın ve en üst düzeye çıkarmaya yaklaşmaya başlarsanız bana haber verin.” O kadar para harcamayı hayal bile edemezdim.

“Düşündüğünden daha hızlı gidecek,” dedi sanki aklımı okuyormuş gibi, “ve buna yardımcı olacak daha fazla kası nereden bulacaksın? Bana sahip olduğun tek şeyin inek arkadaşların olduğunu söyleme, iş bir kavgaya gelirse onların pek yardımcı olacaklarını sanmıyorum.”

“Bununla ilgili birkaç fikrim var,” dedim.

“Güzel, beni neler olduğu konusunda bilgilendir. Günde en az iki kez annenle veya benimle görüşmeni istiyorum, böylece iyi olduğunu bileyim.”

Kalkıp parayı ve kredi kartını aldım. Yapacak çok işim vardı ve Brittany’nin yeni bir toplantı için aramasının çok uzun süreceğini düşünmemiştim. Bana yardım ettiği için ona teşekkür ettim ve kapıya doğru yürüdüm.

“Oğlum,” dedi babam birden, “aynı anda iki kız elde etmekle iyi iş çıkardın. Onu çıkarmadan önce üniversitedeydim. ”

*****

Bankadan çıktıktan sonra ilk durağım faturamı ödemek için cep telefonu mağazası oldu. Sonra çok şaşıran David’in evine paranın bende olduğu haberini paylaşması bitmişti. Son derece mutluydu ve ona ihtiyacı olanı alması için elektronik mağazasına gitmesi için kredi kartı verdim. Sonunda Katy’nin yanına gittim.

Önceden aramıştım, bu yüzden benimle kaldırımda buluştu ve kapıyı açmasına yetecek kadar yavaşladığımda hemen atladı. Orta konsola doğru eğildi ve beni çok uzun, sert, ıslak bir öpücük için kendisine çekti. Ben de aynı şekilde karşılık verdim ve birkaç dakika sevişerek evinin önüne park ettik. Sonunda benden uzaklaştı ve emniyet kemerini takmadan önce gülümsedi ve rahatlamak için arkasına yaslandı.

Sonra Diane’i aldık. Chevelle’de olduğumuzu görünce sevinçle ciyakladı. David’in evine dönerken gaza basıp lastikleri havladığımda kızlar kıkırdayıp güldüler.

Araba yoluna girdiğimizde David eve yeni dönüyordu. Jerry ve Curt da oradaydı ve yeni satın aldığı ekipmanların kutularını eve taşımasına yardım ediyorlardı. Hepimiz içeri girdik ve çok geçmeden üç geek hepsini bir araya getirmeye çalışıyordu. Kızlar ve ben bu kısımda yardımcı olamadık bu yüzden biraz planlama yapabileceğimiz bir yere gitmeye karar verdik.

Katy, her şeyi kağıda dökmemizin daha kolay olacağını düşünerek, her şeyi halletmek için birkaç not defteri ve kalem almamızı önerdi. Bir ofis kaynağında durduk ve ihtiyacımız olanı aldık ama yine de bir sorunumuz vardı. Ebeveynlerimizin evlerinden birine gitmeden planımızı yapacak yerimiz yoktu. Ailem şimdi işin içinde olacak olsa da, Frank’in bir şekilde planımızı öğrenmesi ihtimaline karşı yine de oradan uzak durmak istedim.

“Neden bir otel odası olmasın?” Diane, “Son odada her odada bir masa vardı ve bir masa da vardı. Orada her şeyi halledebiliriz.”

“Evet,” diye çınladı Katy, “ve bir molaya ihtiyacımız olursa, her zaman yatak oradadır.” Bu söz bizi güldürdü ve aradan sonra ilk defa ortalık bu kadar hafifken birlikte olmuştuk.

Daha önce kullandığımızdan farklı bir otel seçtik ve kral yataklı bir süit aldık. Diane soyunmadan ve önümde diz çöküp kemerimi çekiştirmeden önce kapının tamamen kapandığını sanmıyorum. Sikimi birkaç dakika emdikten sonra, Diane altmış dokuzda sırtına bindi ve Katy’yi arkadan dövdüm. Biz sert ve hızlı bir şekilde ilerlerken, Diane taşaklarımı yalamakla Katy’nin amını yalamak arasında gidip geldi. Çok geçmeden, Diane onu orgazm için yalarken Katy’nin amına giriyordum.

Çıkardığımda, Diane sikimi tuttu ve ben bir yere gidemeden suyunu emmeye başladı. Tamamen temizlediğinde, yalamaya ve Katy’den cum emmeye başladı ve sonra da doruğa çıkmaya başladı.

Duşta üçümüz için de bolca yer vardı ve birlikte kontrol ettikten sonra masaya oturduk ve onlara babamla olan her şeyi anlattım.

Her iki kız da babamın tepkisine şaşırmıştı. Ben de şaşırdım ama annem en başından beri anladı. Onlara Brittany’nin Frank için çalışmaya zorlanması hakkındaki düşüncelerimi anlattım. Nasıl baskın olduğu dışında her şey mantıklıydı.

Katy, “Başka biriyle yer değiştirme seçeneğimiz olsaydı, herhangi birimiz aynı fikirde olabilirdik,” diye düşündü Katy, “oyunlarının odak noktası olmaktan kendisini alıkoymak için bir rol oynuyor olabilir. Frank’le konuştuktan hemen sonra Wendy’yi dans pistinden indirdiğini gördünüz.”

“Ne düşüneceğimden emin değilim ama mümkün görünüyor,” dedim, “ona doğrudan soralım ve ne olacağını görmeliyiz.” Katy, Brittany’nin telefonunun çalındığını düşündükten sonra isteksizce kabul etti. Yardım teklifimize nasıl tepki verdiğini duyabilirdik ve o zaman kesin olarak bilirdik.

“Başka bir sorunumuz var,” dedim kızlara, “biraz yardıma ihtiyacımız var ve inekleri kastetmiyorum. Kavgadan korkmayan ve kimseye söylemeden yanımızda olacak birine ihtiyacımız var.”

“İkizler!” Fışkıran Diane. Katy ve ben ciddi ciddi birbirimize baktık. Balo gecesinde gerçekte ne olduğunu ona söylemeyi unutmuşuz.

“Diane,” diye tereddüt ettim, bunu söylemenin en iyi yolunu bulmaya çalışarak, “ikizleri o gece limuzinle seni ziyaret etmeleri için ayarlamadık.” Tepkisini bekledim.

“Biliyorum,” diye karşı çıktı Diane, “Ertesi gün bana söylediler.”

“NE?” diye haykırdık Katy ve ben.

“Evet,” diye devam etti Diane, “limuzinin kapısının kilidini açtılar ama beni gördüklerinde çözmeye çalıştılar. Yapmamaları için yalvardım ve sonra biz…” o geceyi hatırlayınca kızardı.

“Beni becermeleri için yalvardım. Bu kadar isteksiz olmalarının garip olduğunu düşündüm ama onlara sadece benim istediklerimi yapmalarını söylediğini düşündüm,” dedi şimdi yavaşladı, “bu yüzden onlara ne istediğimi söyledim.” İkimize de beklentiyle baktı.

Katy gülümsedi ve bu Diane’e güven verdi, “ama ertesi gün neden seninle konuştular?”

“Kendimden yararlanıldığını düşündüler ve Jimmy konusunda yardıma ihtiyacım olup olmadığını bilmek istediler,” Bana bilmiş bir bakış attı, “Onlara seninle gayet iyi başa çıkabileceğimi söyledim.”

Bize yardım etmelerini sağlayabilirsek iyi olacaklarına daha çok inandım. Kıçımı tekmelemişlerdi ve henüz kimseye söylememiş olsalardı, muhtemelen bir daha konuşamayacaklardı. Onları kendi tarafımıza çekmenin bir yolunu bulmalıydım.

Diane, dedim sonunda, ikizleri arayıp otele gelmelerini istiyorum. Yan odayı kiralayacağız ve bize yardım etmeyi kabul etmeden gitmeyeceklerinden emin olmanı istiyorum.” Diane aşağı bakıyordu ama şimdi başı dikkatleri üzerine çekti.

“Ne, ne yapmamı istiyorsun?” Umutla sordu.

“Onları bizim tarafımıza çekmek için ne gerekiyorsa yapmanı istiyorum,” diye yanıtladım, “seni kırbaçlamaları için ya da bütün gece kıçına sıçmaları için onlara yalvarman gerekip gerekmediği umurumda değil; Bize yardım etmelerini istiyorum.”

İstediği cevabı vermiş olmalıyım çünkü kıpkırmızı oldu ve sonra sandalyeden fırladı ve kapıya yöneldi.

Görevine odaklanırken heyecanla, “Odayı kiralayacağım,” dedi.

“Diana!” dedim sertçe. Anında durdu ve bana döndü, “Aşağıya inmeden önce üzerimi giyin, henüz buradan atılmak istemiyorum.”

*****

Katy ve ben şehir merkezindeki bir kafede dışarıda oturduk. Akşamdı ve Brittany’yi beklerken hafif esinti iyi geldi. David, fişe takılan telefonu bilgisayarına bağlamış ve cep telefonunun hareketlerini izlemişti. Onu her gün buraya getiren bir kalıp ortaya çıkmıştı.

Biz geldikten birkaç dakika sonra Brittany göründü ve Katy onun yolunu kesmeye gitti. Brittany kendini bizim masamıza götürmesine izin vermeden önce yerimde durup biraz konuşmalarını izledim. Beni görünce gergin görünüyordu ama teklif ettiğimiz koltuğa oturdu.

“Brittany’yi tanıyoruz,” dedim sessizce. Yüzündeki tüm kan çekilmişti ama çabucak kendini toparladı.

Gerçek duygularını pek gizlemeyen, boğuk bir sesle, “Neden bahsettiğini bilmiyorum,” dedi.

“Evet, biliyorsun,” dedi Katy, “Frank’in pis işlerini yapmak için seni kullandığını biliyoruz.”

Brittany’nin alt dudağı titremeye başladı ve sanki her an bir şey olacakmış gibi etrafına bakındı.

“Bana yardımcı olabilir misiniz?” diye sordu küçük bir sızlanan sesle.

“Sanırım,” dedim ona, “fakat Frank ve operasyonu hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacımız var.”

Bize Frank’i ve üç adamını anlattı. Fedai ve iki Rus onun için çalıştığını gördüğü tek kişiydi. Kulüpte uyuşturucuyla yakalandıkları için yardım etmeye zorlanmıştı. Küçük başladı ama işler kızışmaya başlayınca Wendy’yi tuzağa düşürerek kendini kurtardı.

“Bunu yapmak istemedim,” diye bağırdı, “ama daha fazla suistimale dayanamadım.” Bir peçete aldı ve gözlerini sildi, “Bana Wendy’ye yaptırdıkları için çok kötü hissediyorum.”

“Sorun değil,” Katy sandalyesini yana kaydırdı ve onu teselli etmek için kolunu Brittany’ye doladı, “sana yardım etmenin bir yolunu bulacağız.”

“Sanırım hem seni hem de Wendy’yi bu karmaşadan kurtarabiliriz,” dedim, “ama kimsenin neler olduğunu bilmediğinden emin olmalısın.” Brittany başıyla onayladı ve ertesi gün onunla aynı yerde buluşmayı planladık.

“Ne düşünüyorsun?” Brittany gittikten sonra Katy’ye sordum.

Katy, “Olumlu değilim ama doğruyu söylediğini düşünüyorum,” diye yanıtladı. Kafeden çıktık ve arabada otururken krikolu telefonu dinledik. Telefondan boğuk sesler geliyordu ama hiçbir kelime çıkaramadık. Birkaç dakika sonra Brittany’nin ağladığı belli oldu.

*****

Katy ve ben, yatağın üzerine yayılmış son derece mutlu ama bitkin bir Diane bulmak için geri gelmiştik. Görevinde başarılı olmuştu ve kıçındaki el izleri ve göğüslerindeki ısırık izleri hikayesini doğruladı. Geldikten sonraki ilk birkaç dakika içinde yardım etmeyi kabul etmelerine rağmen, ikizleri becermiş ve kuru emmişti.

Diane’in kahramanlıklarıyla ilgili tüm konuşmalar beni yine azdırdı, bu yüzden hareket edip onu tutkuyla öperken Katy’nin kıyafetlerini çekiştirmeye başladım. Öpücüğe karşılık verdi ve çok geçmeden yataktaydık ve ben onun çıplak vücudunun üstündeydim.

Diane büyük yatağın bir tarafından izlerken horozumu yavaşça ona doğru ittim. Katy inledi ve altımda kıvranırken ilk başta yavaşça pompaladım, horozumun ona girip çıkmasından zevk aldım. Tempomu oluşturmaya başladım ve biz daha sert ve daha hızlı sikişirken Katy buna uydu, ikimiz de doruğa yaklaştıkça yatak gıcırdıyordu. Katy’nin tırnakları sırtıma batarken çabalarımı hızlandırdım ve o yüksek sesle inledi. Kaya sert aletimle onu kediyi yumrukladım ve çok geçmeden patlama noktasındaydım.

İkimiz de bu kadar yaralanmışken, bu kadar sert gelmem beni şaşırtmadı, neredeyse acıyordu. Katy resmen altımda kendi orgazmıyla kıvranıyordu ve sakinleşmeye başlayıp bana gülümseyene kadar birkaç saniye endişelendim.

“Vay canına,” dedi Diane, “çok sıcaktı.”

Kızların eve gitmesi gerekiyordu, bu yüzden duştan sonra onları bıraktım. Otel odasına geri döndüm ve sonra babamla görüştüm ve ona nerede olduğumu ve Brittany’ye ne olduğunu söyledim. Ben bitirene kadar sessizce dinledi.

“Her şeyi düşündün mü?” O sordu.

“Sanırım,” dedim, “Brittany, Frank’in şantajın kopyalarını ofisindeki bir diskte tuttuğunu söylüyor. Onu nasıl elde edeceğimizi ve yok edeceğimizi bulmamız gerekiyor.”

Tamam, dedi babam, beni haberdar et ve bir şeye ihtiyacın olursa haber ver.

İyi geceler dedik ve ertesi sabah erkenden kızları almam gerektiği için yattım. Şaşırtıcı derecede iyi uyudum ve Katy’yi aradığımda saat yediyi biraz geçiyordu. Cevap vermemesi tuhaftı ama hala uyuyor olduğunu düşündüm. Yaklaşık otuz dakika sonra tekrar denedim ama hala cevap yok.

Bir saat sonra hala Diane ve Katy’yi boşuna arıyordum. David beni aradığında arabadaydım ve Katy’nin evine gidiyordum.

“Bir sorunumuz var,” dedi çılgınca, “bu kızlar! Hepsi kaçırıldı!”

13. Bölüm

“Wendy’nin motelde kullandığı telefonda duydum,” dedi David bana o kadar hızlı söylüyordu ki onu zar zor anlıyordum, “duyması gerçekten zordu, sanki üzeri örtülüydü ya da cebindeydi ama bir adam bazı kızları kaçırmakla ilgili bir şeyler söyleyerek.”

“Hangi kızlardan bahsettiğini nereden biliyorsun?” quiz yaptım.

Katy’nin arka planda birine durması için bağırdığını duydum,” diye sertçe yutkundu, “sesini tanıyorum.”

“Nerede olduklarını takip edebilir misin?” Diye sordum.

“Kulüpteler,” dedi.

“Tamam,” diye düşündüm bir sonraki hamlemde, “Ben adamları arayacağım, sen burada kalıp bilgisayarları izle.”

“Hayır,” dedi David hızla, “Seninle geliyorum.” Biraz şaşırdım ama itiraz etmedim. Yanımızda ne kadar çok adam olursa o kadar iyi.

“Ben ikizleri arayacağım,” dedim, “diğer adamları ara ve onları buraya getir, böylece bir şey olması durumunda bilgisayarları izleyebilirler.”

İlk hamle babamı aramak ve onu plana dahil etmekti. Dikkatle dinledi ve sonra birkaç öneride bulundu.

“Adamlarınızı toplayın ve kulübe gidin,” dedi, “ama ben gelene kadar girmeyin.”

“Tamam,” diye onayladım.

“Bir şey bulursan, mesaj atarak haber ver,” sesi daha ciddileşti, “aptalca bir şey yapma ve bulursan onları dışarı atmaya çalışma. Hepinizi bulmaya çalışmak zorunda kalmak istemiyorum.”

Babamla telefonu kapattım ve ikizleri aradım. İlk başta biraz garipti ama onlara neler olduğunu anlattığımda istekli görünüyorlardı ve on dakika içinde gitmeye hazır olacaklarına söz verdiler.

“Jerry ve Curt yoldalar,” dedi David, “hemen gitmeliyiz.”

*****

İkizleri aldık ve uzun yolculukta David sonunda bana neden yardım etmeye bu kadar istekli olduğunu söyledi. O ve Wendy birlikte bir ders yaptılar ve dolabına giderken konuşmaya başladılar. Şimdiye kadarki tek kız olan ona karşı nazikti ve ona çıkma teklif etmeye hazırlanıyordu.

Brittany ile takıldıktan sonra aniden değişmişti ve şimdi nihayet nedenini anlamıştı. Başının belaya girmesinin onun suçu olduğuna ikna olmuştu çünkü ona daha önce çıkma teklif etmemişti, çıkıyor olsalardı, Brittany için ilk etapta bir hedef olmazdı diye akıl yürütüyordu.

Sonunda geldik ve kulüpten yarım mil uzağa park ettim. Gündüz vakti kasabadan birkaç mil uzakta olduğumuz için ıssız bölge farklı görünüyordu. Uzun metal bina birkaç dönümlük bir arazideydi ve önünde büyük bir park yeri vardı ama kulübün yan tarafına kadar pek çok koruma alanımız vardı. Brittany’nin arabası park yerindeydi ve birkaç tane daha vardı.

Tüm pencereler boyayla karartılmıştı, bu yüzden geldiğim ilk pencereye kadar rahatladım ve baktım ki köşedeki boyanın bir kısmı dökülmüş. İçeriye baktığımda, birkaç masa ve sandalyenin dağıldığı dans pisti dışında tüm binanın karanlık olduğunu görebiliyordum. Ortadaki masa çıplak Wendy’yi yüzü aşağı bakacak şekilde tutuyordu, kaygan saçlı Rus onu arkadan sikiyordu. Masaya bağlı olduğunu görebiliyordum ve ufak tefek adam bir hayvan gibi ona sürtündüğünde zar zor hareket edebiliyordu.

İçini ve dışını gördüğünde, kıçında uzun, kızgın çizgiler görebiliyordum. Kısa boylu adam ona çarptığında sürekli inliyordu ve çok acı çekiyordu.

David’e ve ikizlere sessizce, “Git arkana bak ve içeri girmenin bir yolunu bulabilecek misin,” dedim. Artık Wendy ile olan ilişkisini öğrendiğime göre, gerekmedikçe bunu görmesini istemiyordum. Üç adam tek kelime etmeden binanın arkasına doğru ilerlediler ve köşeyi dönünce gözden kayboldular. Babama bütün kızları, binanın düzenini ve içerideki insan sayısını bulduğumuzu çabucak bir mesaj gönderdim.

Penceredeki pozisyonumu geri aldığımda Wendy’nin hala düzüldüğünü görebiliyordum ve şimdi eskisinden daha da hızlıydı. Kısa boylu adam, sahip olduğu her şeyi pompaladı ve zaptedilmiş kızın derinliklerine girerken uzun bir gırtlaktan inilti çıkardı. Dışarı çıkardı ve onun önüne taşındı, saçını tuttu, geri çekti ve ağzına cum kaplı horozunu daldırdı. Bir süre yüzünü buruşturdu ve sonra geri çekildi. Wendy, aleti boğazından çıktığı için nefesini toplamaya çalıştı.

Küçük Rus o an için işini bitirmiş gibi görünüyordu ama dev sadece pantolonunu çıkarıyordu. Acele etmek istedim ama sonunun iyi olmayacağını biliyordum. Diane ve Katy’nin de çıplak ve sandalyelere bağlı olduklarını görebiliyordum. Daha geride, neredeyse dans pistini çevreleyen gölgelere kadar, Brittany’nin bir masada sandalyede oturduğunu, Frank ve büyük fedainin yakınlarda durduğunu görebiliyordum. Tamamen giyinikti ve iki adam sırayla Wendy’yi taciz ederken baktı.

Frank’in ona bir şey söylediğini görebiliyordum ve o birkaç kez başını ‘hayır’ anlamında salladı. Aynı şeyin kendisine yapılmasını isteyip istemediğini sorduğunu sanıyordum. Frank’in neler olduğunu anladığını ve Brittany’nin kendisini korumak için ona her şeyi anlattığını tahmin ettim. Adamların Wendy’ye ne kadar kötü davrandıkları düşünülürse affedilmez bir hareket değil.

Dev Rus şimdi çıplaktı ve devasa boyutuna uyan büyük bir ereksiyona sahipti. Penisinin ucunu Wendy’nin amının ağzına koydu ve kelimenin tam anlamıyla onu içeri itmek için yarım adım ileri yürüdü.

“AHHHH!” Canavar onu sonuna kadar gererken Wendy çığlık attı, “Lütfen durun… hayır, hayır, hayır!”

Dev güldü ve zavallı kızın bağlarıyla uğraşırken boşuna çabalamaya başladı. Masa hareketleri ile hareket etti ve ona çarptıkça artan hızıyla zamanla daha hızlı ve daha hızlı Rusça konuşmaya başladı.

Wendy’nin ağzı açıktı ama hiçbir ses çıkmıyordu. Kocaman dev tarafından ikiye bölünürken yüzündeki gerginlik belirgindi. Sonunda gerilerek ve gelirken yüksek, alçak bir inilti bırakmadan önce onu bu pozisyonda neredeyse on dakika pompaladı. Onun ağzını açık deliğinden boşalmak için büyük miktarda izin veren onu kedi dışarı onun horoz çekti.

“Sen!” küçük adam Diane’i işaret etti, “bunu temizle.” Oturduğu yere gitti ve hızla onu çözdü. Diane yere düşmek ve meni damlayan yere sürünmek için tereddüt etmedi. Temizleyecek hiçbir şeyi yoktu, bu yüzden küçük adama baktı.

“Yala,” diye havladı. Diane eğildi ve sanki açlıktan ölüyormuş gibi pisliği yalamaya başladı. Küçük olan Rusça bir şeyler söylediğinde ve iri adam güldüğünden eylemleri iki adam üzerinde kaybolmadı.

“Meni seviyorsun,” dedi küçük adam, “Senin için çok fazla spermimiz var. Hatta istediğinden fazlasını bile alabilirsin.” Diane kızardı ama bu mesafeden bile tahrik olduğunu anladım.

Bozuk İngilizcesiyle, “Sick sik,” dedi, “iyi em yoksa yüzüm kırılır.” Diane’in zorlanması gerekmiyordu. Tecrübeli bir fahişe gibi işe gitti ve birkaç dakika içinde küçük adamın siki tekrar sertleşti.

“Senden hoşlanıyorum,” dedi, “belki seni kurşunla öldürmem. Belki seni horozla öldürürüm.” Her iki adam da şakasına güldü ve Wendy’ye geri döndü. Sikini amından damlayan balçıkla silerek, kafasını ıslattı ve sonra anüsüne taşındı. Onu mükemmel bir şekilde dizmek, sert bir itme yaptı ve topları kıçının derinliklerine sürdü.

Siki eve kayarken Wendy ciğerlerinin tepesinde çığlık attı. Bağlarının izin verdiği ölçüde çılgınca hareket etti ve sonra tekrar çığlık attı. Bu sadece küçük adamı teşvik ediyor gibiydi ve acımasızca kıçına vurdu. Birkaç dakika sonra uzandı ve Diane’in saçını tuttu ve onu kendine çekti. Hala diz çökmüş, ne bekleyeceğini bilemeden yukarı baktı.

Sikini Wendy’nin kıçından çıkardı ve belirsizce Diane’in bekleyen ağzına soktu. Değer verdiği her şeyi emdi ve kısa bir süre sonra onu ondan çekip Wendy’nin kıçına yeniden soktu. Bunu yapma ritmine girdi ve çok geçmeden tekrar boşalmaya hazırdı. Bağlı kızdan çıkardı ve kıçının yanaklarına cum uzun yapışkan halatlar vurdu.

“Yala,” dedi Diane’e. Göreve atladı ve birkaç dakika içinde Wendy’nin kıçında baston izlerinden başka bir şey kalmadı.

“İyi yapıyorsun,” dedi ona, “Evet; belki seni kendime saklarım Belki de eğlenmek için kıçıma yumruk atmışımdır.” Diane’in gözleri fal taşı gibi açıldı ve titremeye başladı.

“Önce süsleyelim,” dedi küçük adam. Dev, Wendy’yi çözüp onu orada yeniden bağlamak için törensizce bir sandalyeye çarptığında gölgelerde kayboldu. Birkaç dakika sonra diğer suçlu deri bir çantayla geri döndü. Daha önce Wendy’yi tutan masaya koydu ve birkaç alet çıkarmaya başladı. Wendy’ye doğru ilerledi ama birden durdu.

“Sen kaltak,” dedi Diane’e ağır aksanıyla, “göğüsleri em, meme uçlarını sertleştir.” Hızla Wendy’nin yanına gitti ve meme uçlarını emmeye başladı. Birkaç dakika içinde çabalarından memnun kaldı ve onu kenara itti. Sonra ne olduğunu göremiyordum ama Wendy’den gelen yüksek sesli bir çığlık bunun iyi olmadığını anlamamı sağladı. Rus bir tarafa geçtiğinde, Wendy’nin sağ meme ucunu delen parlak gümüş bir yüzük görebiliyordum.

“Biraz ister misin?” Rus, Brittany’ye sordu. Başını salladı ve oturmaya devam etti.

“Sanırım bir şey bulduk.” David geri dönmüştü ve ben içeride olup bitenlere o kadar dalmıştım ki geldiğini duymadım. “Orada neler oluyor?”

“Hiçbir şey,” dedim, “kızları bağlamışlar.”

Beni ikizlerin bir kapının yanında beklediği binanın arkasına götürdü. Kapı kilitliydi ama David bana boyada küçük bir delik bulduğu bir pencere gösterdi. İçeriye baktığımda, birkaç gece önce rastladığım ofisi hemen tanıdım.

“Oraya girmemiz gerekiyor,” dedim adamlara, “içeride bir yerde saklanmış birkaç disk olmalı ve onları bulmamız gerekiyor.”

Kardeşlerden biri bir bıçak çıkardı ve pencereyi açtı. Çok büyük değildi, bu yüzden David’in geçmesine yardım ettik ve kapıyı açmasını bekledik. İçeri girdikten sonra işe gittik.

Her birimiz odanın ayrı bir bölümünü aldık ve aramaya başladık. Büyük bir dolap açtım ve içinde kulübün içinin güvenlik beslemesi olan bir monitör vardı. Hepimiz ne olduğunu anlamak için bir an durduk.

Diane şimdi masadaydı ve daha küçük olan Rus bir tarafta ve onun arkasında duruyordu. Güvenlik sisteminin sesi vardı, bu yüzden Diane’in kıçına yüksek bir çatırtıyla inmeden önce bastonun sesini duyduk. Popo yanaklarında kırmızı çizginin belirdiğini ve ikizlerin kapıya yöneldiğini açıkça görebiliyordunuz.

“Bekle,” onlar ona yardım etmek için harekete geçmeden önlerine geçmeyi başardım. “Bu tür şeylerden hoşlanıyor, ona bir saniye ver.” Diane açıkça heyecanlıydı ve onunla birkaç kez birlikte oldukları için bunu fark ettiler. Bir sonraki vuruşu beklerken masaya vuruyordu.

“Acele edelim ve diskleri bulalım da gidip ona yardım edelim,” dedim hissettiğimden daha fazla inanarak. Arka planda Diane’in sopaya vurulma sesiyle hepimiz işimize geri döndük. Çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır çıtır Ne kadar sürdüğünden emin değilim ama Diane geleceğini belirtmek için yüksek sesle inlediğinde hepimiz durduk. İkizler ve ben bilmiş bir bakış atıp aramaya devam ettik. Ofisi parçaladık ve herhangi bir disk bulunursa, David onları çabucak bilgisayarda kontrol etti.

Bakmaya devam ederken ara sıra neler olup bittiğini anlamak için başımı kaldırıp baktım. Diane şimdi dev tarafından arkadan düzülüyordu ve Diane ona öyle bir güçle çarpıyordu ki masa dans pistinde hareket ediyordu. Bir noktada bağırdı ama sonra doruğa çıkmaya başladı.

Gizli diskleri bulmak için çılgınca çalıştık ama David’e verdiğimiz hiçbir şey, Brittany’nin bilgisayarında bulduğu dosyalara benzeyen bir şeye sahip değildi. Diane’in sandalyeye bağlı olduğunu ve Rus’un delici aletlerini çıkarmış olduğunu görmek için tekrar monitöre baktım. Meme ucuna gümüş bir yüzük takılı olduğu için sadece inledi ama yüksek sesle inledi ve bir sonraki takıldığında tekrar geldi.

Bakacak yerimiz kalmamıştı ve Diane’in çok farklı bir şekilde çığlık attığını duyduğumuzda baştan başladık. Monitöre baktığımızda Katy’nin masaya bağlı olduğunu ve Diane’in devi üstünden çekmeye çalıştığını görebiliyorduk. Katy’nin bacakları hala çözülmüştü ve Katy ona tekme atarken Diane öfkeyle kavga ediyordu. Diane’in yüzündeki devin bir darbesi onu sersemletirdi. Bir gümbürtüyle yere indi ve ikizler dans pistine giden kapıdan dışarı fırladılar.

Bu sefer onları durdurmaya çalışmadım ve tuzağa düşmeden önce koridordan çıkmak için var gücümle koştum. Koridordan çıktığımızda tam bir sprintteydik ve yanan dans pistine sadece üç metre kalmıştı. İkizler, omuzlarını devasa Rus’a indirdi ve toplam ağırlıkları onu bir sandalyeye geri götürdü ve çıplak goliatı yere düşürdü.

Ufak tefek adam ortadan kaybolmuştu ama iri yarı fedai neredeyse Katy’nin yanındaydı, ben de onun yanından hızla geçtim, bir müdahalede bulundum ve dirseğimi yüzüne dayadım. Homurdandı ama aşağı inmedi ve bana sarılmak için döndü. Elinden kurtuldum ve kafasına kurşun sıkmaya başladım. Şaşırmıştı ama yine de öne çıktı. Kenara çekildim ve yüzüne yumruklar atmaya devam ettim.

Gözümün ucuyla devin kardeşlere üstünlük sağladığını görebiliyordum ama önümdeki soruna odaklanmıştım. Birkaç adım geri çekildim ve fedainin beni şarj etmesine izin verdim, son saniyede solda hareket etmek tüm gücümü sağlam bir sağ ele çenesine koymamı sağladı. Dizlerinin üzerine çöktü ve ben adil bir dövüş için havamda değildim. Kaslı adam yerden kalkmaya çalıştığında, onu yüzünün yanına tekmeledim ve bilinçsizce öne doğru yığıldı.

İkizlerin elleri devle doluydu. Bir direğe dayanmış bir ikizi vardı, devasa bir eli boğazını sıkıyordu, yerden bir ayak kadar yukarıdaydı. Diğeri, onu yere bastırırken göğsünden kocaman bir ayağını koparmak için mücadele etti. Sütuna dayanmış olan kardeş nefes almakta zorlanıyordu ve ben yardıma koşarken morarmaya başlamıştı.

Sırtındaki ikiz cebinden bir şey çıkardı ve iri adamın uzun, sallanan horozunu yakalarmış gibi uzandı. Aniden, Rus çığlık atmaya başladı ama ses, bana yeni kesilmiş devasa bir ağacı hatırlatan uzun bir ağır çekimde yere düşerken kesildi. Yerdeki kardeş şok tabancasını tutuyordu.

“Sik için şok tabancası,” diye gülümsedi, “her seferinde işe yarıyor.” Nefes nefese kalan kardeşinin ayağa kalkmasına yardım etti ve şok tabancası hazır olan kıvranan adamın yanına gittiler. Diğer Rus için odayı tekrar taradım ama dans pistinin ötesindeki gölgeleri görmek zordu.

“Tanrıya şükür başardın!” Brittany tüneğinden ayrılmıştı ve sanki uzun zamandır kayıp olan en iyi arkadaşlarmışız gibi bana doğru koşuyordu. David aramıza girip sağ eliyle yüzüne yumruk atmadan önce birkaç metre içeri girdi. Elleri kanayan burnunu tutmak için yukarı kalkarken geriye doğru sendeledi ve kıçının üzerine düştü.

“Ne sikim?!” dedi yüksek sesle, “lanet olası burnumu kırdın!”

David, düşen kızı göstererek, “Her şeyden o sorumlu,” dedi, “Bilgisayarını karıştırdım ve tüm bağlantılarını ve daha fazla şantajı içeren bazı şifreli dosyalar buldum. Sevkiyat tarihleri ​​ve dolar tutarları da vardı.”

“Pekala,” dedi Brittany, “bunu anlaman yeterince uzun sürdü. Endişelenmeyin, herkesten onları hizada tutacak kadar bilgim var.”

Lanet olsun, dedi Frank sonunda, “Onları son üç saattir bırakman için sana yalvarıyorum ve bu yüzden. Bir grup insanı öylece kaçırıp, paçayı kurtaracağınızı düşünemezsiniz.”

“Kapa çeneni Frank,” diye tükürdü Brittany, “Dediğimi yapacaksın yoksa sen ve Wendy’nin elimdeki resimlerini karına ve polise gönderirim.” Frank sustu.

“Kıyafetlerini çıkar,” diye devam etti, “orada âşık çocuğun kız arkadaşı için bulunabilecek en korkunç pisliğe ihtiyacım var.” Katy’ye doğru başını salladı. Brittany ayağa kalktı ve bana baktı. Sırıttı ve burnundan damlayan kan onu kötü gösteriyordu.

David’e dönmeden önce, “Sana ödeteceğim,” diye tısladı, “ve sanırım Wendy’nin bekaretini vereceği kişi sensin.” Yumruğunu sıkarak ona doğru adım atarak tepki verdi.

“Bana bir daha dokunmadan önce iki kere düşünsen iyi olur,” dedi küçümseyici bir tavırla, “sahip olduğum bilgilerle senin küçük sürtüğünü uzun süre uzaklaştırabilirim.”

“Saçmalık,” dedi David, “Bilgisayarında Wendy ile ilgili olan her şeyi yaktım. Otelden Jimmy ile olan fotoğrafları da sildim.”

“Ah gerçekten,” Brittany endişeli görünmüyordu, “Her şeyin kopyaları var ve onları farklı yerlere sakladım. Gerçekten aptal olduğumu düşünüyor olmalısın.” David’in yüzü düştü ve Brittany onu kaçtığını anladı.

“Sana bekaretini nasıl kaybettiğini anlattı mı?” Brittany şimdi bıçağı büküyordu, “Onu arkadan döven şişko pisliğin resimlerini gördün mü? O iyiydi, değil mi Frank.” Bütün gözler Frank’e çevrildi ve belli ki utanmıştı.

“Hoşuna gitti,” diye devam etti, “yine de senin küçük sürtüğün için aynı şeyi söyleyemem.” Wendy hala sandalyeye bağlıydı ve meme uçlarının delindiği yerden midesinden küçük bir kan damlası akıyordu. Brittany onun çiçek açmasını anlatırken aşağı baktı, belli ki aşağılanmış.

“Sanırım seni ele geçirdik,” diye blöf yaptım, “Bütün kopyalar elimizde ve görünüşe göre adamlarınız ya kafayı yemişler ya da kaçmışlar.”

“Sanmıyorum,” Brittany’nin bakışları yanımdan geçti ve döndüğümde gölgelerin içinden bana doğru gelen küçük Rus’u buldum. Çok yüksek bir tıklama duyduğumda olduğum yerde dondum ve bir silahın namlusuna baktığımı fark ettim.

“Koştuğumu mu sanıyorsun?” Rus bana tükürdü, “Pioter kimseden kaçmaz!” Silahı kafama doğrulttu ve bir parlama gördüm.

14. Bölüm

Flaş, Rus’un başının üstünden ve arkasından çıktı ve keskin bir açıyla aşağıya indi. Arkasındaki bir şeye dikkatimi çektiğini gören kısa boylu adam orada ne olduğunu görmek için arkasını döndü. Alüminyum beyzbol sopası dizinde mide bulandırıcı bir çatlakla bacağına çarptığı için çok geçti. Hemen düşmeye başladı ama sert küçük adam hala silahı saldırganına doğru savurmaya çalışıyordu. Pioter geriye düşerken bir figür hızla gölgeden dışarı çıktı ve silahı kaptı. Saldırgan tek bir yumuşak hareketle küçük düşmanı bir gümbürtüyle sırtına getirdi ve iki eliyle Rusları kapatarak tepeye indi. Silah şimdi Pioter’ın göğsüne doğrulmuştu ve artık kim olduğunu açıkça görebiliyordum.

“Baba!” “nasıl… ne… demek istediğim…” diye bağırdım.

“Burada meşgul,” dedi kayıtsızca ve silahın namlusunu düşen adama dayadı.

“Pioter, nasılsın?” dedi babam sakin bir sesle, “evcil hayvanın da yanında.” Deve doğru başını salladı.

“Sen kimsin?” cevap geldi.

“Önemli kimse yok,” dedi babam sanki normal bir sohbetteymiş gibi, “ama bir arkadaşım seni bulmakla ilgileniyor.”

“Siktir git,” diye bağırdı silahı göğsünden uzaklaştırmak için çabalarken boşuna, “Seni öldürürüm, oğlunu öldürürüm ve beni arayan arkadaşını öldürürüm.”

“Tamam,” babam parmağını Rus’un kendi kısa yumruğuyla tetik korumasına itti. Bu noktada silahı ateşlemek çok fazla güç gerektirmez. “Alexander sana yetişmek istedi ama sanırım vücudunu almasını sağlayabilirim.”

Dev adam, sersemletici tabancayı boynunun dibinde oturmuş, sikini bu noktaya kadar sessizce tutuyordu. Alexander ismini duyunca başı döndü ve gözlerindeki korkuyu açıkça görebiliyordum. Ortağıyla kendi ana dilinde hızlı bir şekilde konuştu ve Pioter bile bu kişiyle görüşme olasılığı konusunda pek de heyecanlı görünmüyordu. Babamın altında rahatladı ve silahı tutuşunu serbest bırakarak ondan alınmasına izin verdi.

Babam kalktı ama Pioter iyi bir nedenle yerde kaldı. Bacağı kırılmıştı ve yerde garip bir açıyla oturuyordu ama hiç acımıyormuş gibi davranıyordu.

“Anlaşmaya ne dersin,” dedi Pioter, “gitmeme izin verirsen, seni öldürmem.”

“İlginç,” diye yanıtladı babam, “daha ​​iyi bir anlaşmam var, şimdi gidiyorsun ve bir daha gelmiyorsun çünkü İskender nerede olduğunu biliyor. Buraya geldiğinde, kaçtığını ona haber vereceğim.”

“Anlaştık” dedi iki Rus da aynı anda. İkizlere el salladım ve onlar ihtiyatla esirlerinden uzaklaştılar. İri adam ayağa kalktı ve kıyafetlerini almak için üzerine gitti.

“Bekle,” kıyafetlerini alıp kontrol ettim. Pantolonunun sol ön cebinde küçük bir tabanca ve bıçak vardı. Onları çıkardım ve geri çekilmeden önce kıyafetleri bir masanın üzerine koydum ki o da alabilsin. Giysileri kaptı ve sonra arkadaşının kalkmasına yardım etmek için topalladı. Yavaşça çıkışa doğru ilerlediler.

“Sorun değil,” dedi Brittany aniden, “zaten o aptallara ihtiyacım yok. Onlar gibi daha çok şey bulabilirim.”

Frank inledi ve hepimiz dikkatimizi kışkırtıcıya çevirdik.

“Sanmıyorum,” dedi babam sakince, “artık kaldıracın yok.”

“Evet var,” dedi edepsizce, “gizli her şeyin kopyası bende var.”

“Ah,” dedi babam neşeyle, “bunları mı kastediyorsun?” Elini cebine attı ve birkaç flash sürücü çıkardı.

bunları nereden aldın,” Brittany’nin yüzü şimdi korkusunu gösteriyordu.

“Onları bıraktığın banka kasası. Görünüşe göre faturanızı birkaç yıldır ödememişsiniz ve banka her türlü içeriğe el koyabiliyor.”

“Yalan söylüyorsun!” “Faturamı bir yıl önceden ödedim” diye ağladı.

Babam şimdi onunla oynuyordu, lanet olası muhasebe hataları bazen oluyor. Bankalarımdan birini kullanman iyi oldu. Bunu senin için kontrol edeceğim.”

Brittany, “Hala başkaları var,” dedi. Bu bir açıklamadan çok bir soruydu.

“Dolabındaki tavana bantlanmış olan gibi mi, yoksa bahçedeki sahte kayadaki gibi mi?” Oyundan sıkılmaya başladığını anlayabiliyordum. “Burada kimseyle ilgili bir şey yok ama bende senden çok var. Ekibim son birkaç haftadır seni izliyor ve seni hapse göndermek için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz. Gerçek hapis, on sekiz yaşından beri.”

Brittany’nin yüzü bizim merhametimize kalmış olduğunun farkına varınca düştü. Dizlerinin üzerine çöktü ve hıçkırarak ağlamaya başladı. Bunu daha önce duymuştum ve bir daha kanmadım.

“Kapa çeneni kaltak,” diye bağırdım ona ve sonra babama döndüm, “onu ne yapacağız?”

Babam gülümsedi, “ne istersen.”

“Bana dokunamazsın,” diye bağırdı Brittany, “babam seni öldürecek.”

“Hayır,” dedi babam sakince, “ev hapsinde ve sadece işe gidip şehirdeki dairesine geri dönebilir. Yargıcın evi tutmasına izin vermesinin tek nedeni, okulu bitirebilmen için. Bunu biliyorsun çünkü mahkemedeydin. Sanırım aptal bir suçlu olmak ailede var.”

“Jimmy,” babam bana döndü, “iyi yaptın ama her şeyi düşünmedin. Bu adamların uyuşturucu sattığını biliyordun ama silahları olduğunu düşünmedin mi?”

“Hayır,” dedim mahcup bir şekilde. Onu kendi oyununda yenmeye karar verdim, “silah getirdin mi?”

“Hayır, bir sürü silah getirdim,” diye sırıttı ve sonra seslendi, “Morgan, siz dışarı çıkın.” Aniden, otomatik silahlı yarım düzine sert görünümlü adam gölgelerden aydınlığa çıktı.

Bir adama, “Rusların şehir dışına çıkmasını sağlayın,” dedi, “ve binanın geri kalanını süpürün. Koca adamı yerden kaldırın ve hiçbir şeyi kaçırmadığımızdan emin olun.”

“Evet efendim” diye kısa bir cevap geldi ve adam diğerlerini yönlendirmeye başladı.

“Ne var!” Frank şimdi ayağa kalkmış ve yüzünde şaşkın bir ifadeyle izliyordu. “Bütün o adamlara sahiptin ve müdahale edip yardım etmedin mi? Bana kimse zarar görmeden bunu durduracağını söylemiştin.”

“Üzgünüm Frank,” dedi babam, “taşınmadan önce tüm verilere sahip olduğumuzdan emin olmamız gerekiyordu. Diğer takım evin ikinci taramasını yeni bitirdi.” Yüzünde şok bir ifade olan Brittany’ye baktı.

“Dadı senden memnun değil,” diye gülümsedi babam, “Sanırım onu ​​kıçında salatalık varken evi temizlemeye zorlamak, yakında sana musallat olmak için geri gelebilir.” Eylemlerinin sonuçları netleşirken Brittany’nin yüzünde dehşet dolu bir ifade vardı.

Tanrım, Darrel, diye sızlandı Frank. Lanet olası Rus mafyasını buraya getirdi; kapıdan giren her pisliğe şantaj yapıyor. Ona kötü bir şey olmasının an meselesi olduğunu söyledim.” Konuşurken çılgınca hareketler yaparak izlemeyi komik hale getirdi.

“O kahrolası kaltak neredeyse beni kırdı,” daha yeni ısınıyordu, bu yüzden babam hareket etti, kolunu tuttu ve ofis alanına doğru yürümeye başladı.

“Ofisinizde hâlâ biraz viski var mı?” Baba sordu.

“Evet,” diye yanıtladı ve onunla tanıştığımdan beri ilk kez Frank’in yüzü aydınlandı, “alıyorum, hadi gidelim.” Babamla birlikte koridora doğru koştu. Babam köşeyi dönmeden ve gözden kaybolmadan önce bana göz kırptı.

Odaya baktım ve ikizlerin Diane’i çoktan çözdüğünü ve David’in Wendy’yi bağlı olduğu sandalyeden kaldırdığını gördüm. Katy’yi serbest bırakmak için ilerledim ve o kendi etrafında döndü ve serbest kalır kalmaz bana sarıldı.

Onu yakın tuttum ve omzunun üzerinden David’i görebiliyordum. Wendy’ye vermek için gömleğini çıkarıyordu. Onu giydi ve yeni delinmiş meme uçları hala canını acıtırken onu temkinli bir şekilde kucakladı. Birkaç dakika sonra düşüncelerim tüm bunları başlatan kaltağa döndü. Frank’le birlikte oturduğu masaya geri döndüğünü görmek için ona baktım. Orada duran bir çanta fark ettim ve Katy’den kurtuldum ve onu dövmek için koştum.

İçinde silah olduğunu düşünerek içindekileri boşalttım ama ateşli silah yoktu. Üç cep telefonu, küçük bir kara kitap ve hakkında hiçbir fikrim olmayan tonlarca kadınsı makyaj malzemesi buldum. Katy’yi çağırdım ve Brittany yerde asık suratla otururken kitabı kontrol ederken içindekileri gözden geçirmesini sağladım.

İlk yirmi sayfa, temelde birini nasıl tuzağa düşürüp köle yapacağına dair fikirlerdi. Sonra yazı değişti ve daha belirgindi ve bir zaman çizgisi vardı. Wendy’nin adı bir kez ortaya çıktı ama ondan sonra evcil hayvan olarak anıldı. Sayfayı çevirdiğimde, Brittany’nin not alabilmesi veya bir şeyler ekleyebilmesi için karşılıklı sayfaları boş bırakmaya başladığını görebiliyordum.

Banyo kulübünde Wendy ile olan etkileşimimle ilgili notları ve o zamandan beri oteldeki randevumuz da dahil olmak üzere düzinelerce başka giriş buldum. Kitap neredeyse tamamen Wendy’ye yönelik aşağılayıcı ve acı verici görevlerle doluydu. Bazı boşluklar ve atlanan sayfalar olmasına rağmen, tüm son yılımız yaz olduğu gibi haftaya göre planlandı.

Birden Katy’nin onu pek rahatsız etmemiş gibi görünse de hâlâ çıplak olduğunu fark ettim.

Kıyafetlerinin Katy’ye çok yakışacağını düşünerek Brittany’ye “Strip orospu,” diye emrettim.

Hayır, dedi ve somurtkan bir çocuk gibi kollarını önünde kavuşturdu. Bir anda Wendy, yolda yakaladığı bastonla üzerine çıktı. Vay, Çatlak! İlk atış sırtına indi ve ardından beş tane daha, kendini gösteren herhangi bir alana isabet etti.

“Şimdi seni kahrolası amcık! Şimdi o elbiseleri çıkar, yoksa seni döverim!” Wendy’nin onu dövmek için her türlü nedeni vardı, ben de karışmadım ve sanırım herkes de aynı şekilde düşündü. Birkaç dakika içinde Brittany hepimizin önünde tamamen çıplaktı. O örtbas etmeye çalıştı ve Wendy onu tekrar dövdü.

Wendy ona, “Lanet ellerini indir,” diye bağırdı. Brittany hayal bile edemeyeceği kadar küçük düşürüldü ve bu sadece başlangıçtı.

Wendy’den ürkerek uzaklaşırken, “Bu ilginç bir kitap,” dedim, “Sanırım bunu sana nasıl geri ödeyeceğimiz konusunda bir rehber olarak kullanacağız.”

“Yoooooo,” diye inledi Brittany, “hayır lütfen. iyi olacağım. Seni daha fazla rahatsız etmeyeceğim. Bırak gideyim, hareket edeyim. Başka bir yere gideceğim ve beni bir daha asla görmeyeceksin.” Bastonun izleri teninde görünmeye başladığında, şimdi gerçekten hıçkırıyordu.

“Wendy’nin yapmasını planladığın her şeyi halledebilirsin,” dedim sakince, “yine de biraz zaman alabilir.”

Hayır, bunu yapamazsın, dedi çabucak, onu bırakacaktım. Son sayfaya bak… bak, göreceksin, gitmesine izin verecektim. Onlara Wendy’ye söyle; Onlara seni bırakacağımı söyle.”

Arka sayfaya baktım ve en üstte “BIRAKIN GİTMESİNE” sözleri vardı. Wendy’ye baktım, o da başını salladı.

“Bana her zaman o sayfayı gösteriyor,” diye onayladı Wendy, “Yine de ona hiç inanmadım.”

“Ama öyleydim!” Brittany, “Mezuniyetten sonraki gün, tam orada yazdım” diye haykırdı.

“Belki,” dedim durumu düşünerek, “ama şu anda gerçekten önemli değil. Sanırım burada yazılan her şeyi sana yapacağız. Wendy’ye yaptığın ya da yapacağın her şeyi sana da yaptıracağız.”

Brittany tekrar ağlamaya başladı ama Wendy’nin hiçbiri yoktu, bastonu kırdı ve Brittany sese sızlanmasını kesti.

“Bence şimdi başlamalıyız,” dedi Wendy, “bekaretinle.” Brittany tekrar inledi ama yeni metresi onun yaşadıklarını düşününce hiç merhamet göstermedi. David’i aradı ve yanına geldiğinde ona derin ve tutkulu bir öpücük verdi.

“Sana bekaretimi veremem, ama onunkini verebilirim,” dedi Wendy gözlerinin içine bakarak, “ve gece olmadan onun tüm bekaretlerinin tadını çıkarmanı sağlayacağım.” David hiçbir şey söylemedi ama derinden kızardı.

“Senin için uygunsa,” Wendy yorumu bana yöneltti.

“Hayır, hayır, beni almasına izin verme,” Brittany şimdi çılgına dönmüştü, “lütfen, beni onunla yalnız bırakma.”

“Kapa çeneni kaltak,” odanın etrafında yardım eden insanlara işaret ettim, “önümüzdeki birkaç yıl boyunca sana sahibiz!” Brittany yenilgiyle başını eğdi ve Wendy saçından tutup onu yakındaki bir masaya çekti.

Wendy, “Önce sikini çıkar ve emmeye başla,” diye emretti. David’in pantolonunu çözmeye başladığında yüzünde bariz bir tiksinti belirdi. Swoosh, çatla! Baston çıplak kıçına indi ve Brittany umutsuzca fermuarını açmaya çalışırken bağırdı. Bir kez onun sert horoz ile karşı karşıya kaldı. Swoosh, çatla! Kıçına başka bir atış yaptı ve tereddüt etmeden tüm uzunluğunu yuttu.

“İşini iyi mi yapıyor?” diye sordu Wendy, David’in yanında durup kulağını ısırırken.

“Tamam,” dedi. Çatla! Brittany’nin zaten ağrıyan sırtına bir şerit daha eklendi. Çabalarını ikiye katladı ve David alçak bir inilti ile tepki verdi.

“İşte bu bebeğim,” diye kulağına fısıldadı Wendy, “denemediğinde bana haber verirsin, ben de senin için düzeltirim.”

Odaya baktım ve Diane’in ikizleri çoktan soyunmuş olduğunu ve iki kardeşin siklerini emmek arasında gidip gelmek üzere dizlerinin üzerinde olduğunu görebiliyordum. Bir elini üzerinde çalıştığı horozu tutmak için, diğer elini de klitorisi ile oynamak için kullandı.

Katy, dar olmasına rağmen Brittany’nin eteğine ve gömleğine el koymuştu. Bana sokuldu ve Wendy’nin gözlerimizin önünde bir dominatrix’e dönüşmesini izledi.

“Masaya kalk,” diye emretti korkak kıza. Brittany masanın kenarına oturdu ve Wendy bastonu kırdı, “arkana yaslan ve değersiz amını erkek arkadaşıma teklif et!” Brittany hızla arkasına yaslandı ve bacaklarını açtı.

“Bir kez daha düşündüm, bu senin için fazla iyi,” dedi Wendy, “Bunu sonsuza kadar hatırlamanı istiyorum, bu yüzden bence yer değişikliği garantili.” Brittany’yi saçından yakaladı ve banyoya doğru giderken onu sürükledi.

“Zaten işemeye ihtiyacım var,” dedi, “yeni fahişemden biraz dudak hizmeti alabilirsem iyi olur.” David yakından takip etti. Gidip herkese daha sonra yetişelim mi diye düşündüm.

Ah kahretsin hayır, gitmiyoruz, dedi Katy, aklımı okuyarak. Brittany’nin cep telefonlarından birini aldı ve biz de aceleyle üçlünün peşinden erkekler tuvaletine gittik. Biz onlara yetiştiğimizde, Wendy Brittany’yi tuvaletlerden birinin kenarını yalıyordu. Dizlerinin üzerinde değildi; daha ziyade, David ve Wendy’nin amına erişmesine izin vermek için sert bacaklı, yayılmış ve eğilmiş ayakta duruyordu. Görevini tamamlarken kedi dudaklarını kıstırıp çekiyorlardı.

“Hazır mısın?” Wendy, David’e sordu. Başını salladı ve dizlerinin üzerine çöktü ve Brittany’nin amıyla aynı hizaya getirmeden önce horozunu biraz daha emdi. Wendy onun yanında durmuş, kulağını kemiriyor ve onu ikna etmeye çalışıyordu.

“Sert bir vuruş,” diye fısıldadı, “Frank’ın bana verdiği gibi ona da ver.” David öne atılarak Brittany’nin kızlık zarını deldi ve ondan ilkel bir çığlık kopardı. Ayaklarının üzerinde durmak için mücadele etmesini sağlayan sert hızlı vuruşlarla onu becermeye başladı. Wendy, daha fazla dayanamayana ve karnının derinliklerine girene kadar onu daha hızlı ve daha hızlı teşvik ederek yanında kaldı.

Yavaşça yağmalanmış kızdan kanını ve sırılsıklam sikini çekti ve sadece Wendy’nin yüzünü onun yüzüne çekip ağzından sıkıca öpmesi için geri çekildi. Öpücüğüne karşılık verdi ve o uzaklaşana kadar onu tuttu.

Brittany, bastonu tekrar alma korkusuyla yerinde kaldı. Sessizce ağladı ama olabileceklerden korktuğu için Wendy’yi kızdırmaya cesaret edemedi. Bacaklarına kramp girmeye başlamıştı ve tuvalet o kadar kötü kokuyordu ki kusacakmış gibi hissetti ama kendini tuttu.

Arkanı dön fahişe, diye tersledi Wendy, bundan sonra ne yapacağını biliyorsun.

Brittany arkasını döndü ve dizlerinin üzerine çöktü. Ne beklendiğini biliyordu çünkü Wendy’ye bunu birçok kez yapmasını emretmişti. David’e doğru süründü ve onun pis sikini ağzına aldı, diliyle temizledi. Birkaç kez boğuldu ve ağzını tıkadı, ancak Wendy’nin ve bastonunun gazabını çekmeden sikini temizlemeyi başardı.

“Şimdi, benim kişisel favorilerimden biri,” diye gülümsedi Wendy. Ahıra girip tuvalete oturmadan önce David’in gömleğini çıkardı ve ona verdi. Ne istediğini bilmesi için Brittany’ye bakması yeterliydi. Kırık kız, sürünerek bölmeye geri döndü ve çenesini klozet kapağının kenarına dayadı. Wendy öne doğru kaydı ve amını kızın yüzüne doğru itti.

Birkaç saniye sonra Brittany amını yalamaya başladı ama öğürmeye başladı. Şok olmuş kız hareket etmeye başladı, ancak bastona hızlı bir dokunuş daha iyi düşünmesini sağladı ve aşağılayıcı görev tamamlanana kadar beklemeye devam etti. Wendy ayağa kalktı ve eğilip kıçını diz çökmüş kızın ıslak yüzüne sokmaya zorladı.

“Bana bunu yaptırmaktan ne kadar hoşlandığını hatırlıyorum,” dedi Wendy, “bu yüzden beğenmezsem, senin iyi bir iş yapmadığını varsayacağım ve göğüslerini kana bulayacağım.” Brittany kelimenin tam anlamıyla tehdide atıldı ve yeni metresini yalamaya başladı. Çılgınca onu kedi üzerinde çalıştı ve sonra dilini olabildiğince kıçına soktu. Tadı görmezden geldi ve Wendy’nin olabildiğince çabuk gelmesi için elinden geleni yaptı. Başarılı oldu, ama Wendy üçüncü kez Brittany’nin ağzı ve dili onun pisliği üzerinde çalışırken orgazm içinde titreyene kadar devam etmesinde ısrar etti.

“Fena değil,” dedi Wendy nefes nefese, “henüz göğüslerini değdirmeyeceğim. Hala yakalayacak çok şeyimiz var. Belki birkaç bölüm ileride atlayabiliriz. Bunu nasıl sevdiğini biliyorum.” Brittany, durumun daha da kötüye gideceğini bildiği için hiçbir şey söyleyemedi.

“Oh, bak Brittany,” dedi Wendy, “bekaretini kaybettiğin fotoğraflarını çekiyorlar. Bu tatlı değil mi? Bunu benim için Frank’le yaptığınızı hatırlıyorum, bu yüzden bu etkinliği göstermeniz için size kopya vermemizin adil olacağını düşünüyorum.” Wendy kızı hafifçe yanağına tekmeledi.

“Birisi bize bir iyilik yaptığında ne deriz?” Wendy şarkı söyleyen bir sesle sordu. Çıplak kıza biraz daha sert bir şekilde tekme attı.

“B-..Teşekkür ederim,” dedi Brittany sonunda. Wendy bu sefer onun kaburgalarına daha sert tekme attı.

“Ne? Bana söylemeyi böyle öğretmedin. Doğru anla kaltak,” Wendy sözlerini bastonundan yan tarafına keskin bir darbe ile noktaladı.

“Ah,!” Brittany uludu, “Bekaretimi kaybederken fotoğraflarımı çektiğin için teşekkür ederim!”

Swoosh, çatla! Wendy bastonu Brittany’nin sırtına indirdi ve ucu onun yanında kıvrılarak memesini yakaladı.

İşkence gören kız, “Bu sürtüğün kirazını kaybederken fotoğraflarını çektiğin için teşekkür ederim, Hanımefendi,” diye bağırdı. Bastondan bir darbe daha almaya hazırlandı ama bu asla olmadı.

“Yavaş öğreniyorsun,” diye düşündü Wendy, “Bastonu elimde tutmam gerekecek, bunu şimdiden görebiliyorum. Merak etme, kontrol altına aldım. Şimdi ilgilenmemiz gereken bir kiraz daha var.”

Brittany ayağa fırladı ve kapıdan çıkmak için umutsuz bir girişimde bulundu. Wendy onu kolayca saçlarından yakaladı ve sert bir çekişle onu yere geri çekti. Zaten orada olan kenarları çaprazlayan bastonla dört sert atış yaptı.

“Eh, genç bayan için yağ yok gibi görünüyor,” dedi Wendy, “Bu, başlangıçta planladığımdan daha fazla acıtacak.” Brittany’yi saçlarından bir pisuara kadar çekti ve yüzünü içine itti. Çok kirli görünmüyordu ama Brittany aksini düşündü ve Wendy başının arkasına otururken öğürmeye başladı.

“Hazır mısın David?” yumuşak bir şekilde sordu.

Cevap olarak sert bir canavarla öne çıktı ve dizginlenmiş kızların gül tomurcuğuna uzattı. O iterken, Brittany hareket etti ve onun ona nüfuz etmesini engellemeye çalıştı. Wendy bastonla birkaç sert vuruş daha yaptı ve Brittany boyun eğip sodomize edilmek için boyun eğen bir duruşa geçti.

David onun alt deliğine bastırdı ve yavaşça ona doğru ilerlemeye başladı. Brittany, izinsiz girişe çığlık attı ve ses, Wendy arkasına yaslanıp ağzını iğrenç suya zorlayana kadar porselende yankılandı.

David daha sert itti ve yavaşça taşaklarına kadar battı. Hafifçe çıkardı ve yağlama olmadan, pislik onun horoz karşı acı çekti. Kısa vuruşlara yerleşti ve kıçını becerme ritmine girdi. Wendy öne doğru eğildi ve David’i Brittany’ye yerleşirken öpmeye başladı. Wendy’den gelen ekstra uyarı onu harekete geçirdi ve Wendy onu ikna ettikçe daha da çılgınlaşmaya başladı.

“Evet, o fahişenin kıçını sikeyim. Sıkıca pompala,” diye onu teşvik etti, “kıçına kadar seviyor, orospu değil mi?” Brittany, nefes alabilmesi için başını pis su hattının üzerinde tutmaya çalışırken son kalan enerjisini harcıyordu. David, sert horozu başka bir boşalma yükü çekerken sarsılmaya başladı, bu sefer Brittany’nin şimdi kullanılmış pisliği kadar. Dışarı çıktı ve Wendy Brittany’nin kafasından çıktı.

Temizlik zamanı, dedi Wendy neşeyle. Brittany arkasını döndü ve Brittany’nin yüzünü gören herkesten oybirliğiyle inilti yükseldi. İdrarın yanı sıra yüzüne küçük kağıt parçaları yapışmıştı ve yanağından bir sigara izmariti sarkıyordu.

“Önce yüzünü yıka seni pis fahişe,” diye güldü Wendy, “daha önce hiç bir horozun bokunu ememeyecek kadar pis birini görmemiştim.” Brittany lavaboya yöneldi ama Wendy onu durdurdu.

“Ah hayır,” dedi, şimdi baskın olan kız, “tuvaleti kullan, tıpkı bana yaptırdığın gibi.” Alçakgönüllü Brittany yavaşça en yakın tuvalete emekledi ve uzanıp sifonu çekmek için kolu çekmeden önce başını tamamen suya soktu.

*****

Katy ve ben Chevelle’den eyaletler arası yola gidiyorduk. Wendy ve David’in bir süre Brittany’nin sorumluluğunu almasına izin vermiştim. Fahişenin yazdığı şantaj kitabında bazı şeyleri okuduktan sonra, Wendy’nin intikam almak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu hissettim.

Babam sonunda Frank’in ofisinden çıkmış ve beni bir kenara çekmişti. Katy’nin kayıp olduğunu öğrenir öğrenmez anne babasını aradığını ve onlara iki haftalık bir yolculukla onu şaşırttığımı söyledi. Şimdiye kadar kredi kartına harcadığım her şeyi ödemişti ve bana eğlenmemi söyledi.

“10.000 dolarlık sınırı hatırla” diye gülümsedi, “bu sefer bu bir gol. Geri döndüğünde sana yeni oyuncağınla nasıl başa çıkacağın konusunda bazı ipuçları vereceğim. Eğlenin ve Katy’ye iyi vakit geçirin, siz ikiniz bunu hak ediyorsunuz.”

Her şey yoluna girmişti. Wendy’yi kurtardık ve onu David’le yeniden bir araya getirdik. Diane’in başka bir fantezisi daha gerçekleşti ve meme uçlarını deldirmek için para ödemesine bile gerek yoktu. Artık ikizler için endişelenmeme gerek yoktu ve bundan sonra iyi arkadaş olacağımızı hissediyordum. Bir ton param, sıcak bir arabam ve daha da seksi bir kızım vardı.

Brittany’nin kendisininkini aldığını biliyordum çünkü Wendy eve dönerken bazı kamyoncu arkadaşlarını görmek için durmaktan bahsetmişti. Yeni itaatkârın bu geceden sonra bir süre temkinli yürüyeceğini hayal ettim. Kara kitabın çoğunu karıştırmıştım ve içindeki her şeyi ona yapma tehdidimi takip edip edemeyeceğimi bilmiyordum. Lisenin sonunda Wendy’nin gitmesine izin verecekse, belki de onu biraz rahat bırakmalıyız, özellikle de oradaki pek çok şey oldukça çirkin olduğu için.

Bir istasyona girdim ve ben dışarıda kalıp gaz pompalarken Katy’nin bize gazoz almasını söyledim. Kitaba tekrar göz attım ve Brittany’nin dadısı Maria hakkında birkaç not fark ettim. Bu noktada daha çok bir hizmetçiydi ve görünüşe göre Brittany de onu oldukça sert kullanmıştı. Döndüğümde bunu kontrol edecektim.

Her zamanki gibi son sayfaya geldim. Bu kadar baskın birinin bir köleyi bu kadar zamandan sonra salması mantıklı değildi. Sayfayı ışığa tuttum ve neden sayfanın başına LET HER GO’yu koyduğuna dair bana bir fikir verecek herhangi bir gizli su işareti ya da başka bir şey aradım.

Katy arabaya atladı ve ben ona kitabı son cümleye kadar açık olarak verdim. Tekrar baktı ve onun da benimle aynı şeyi düşünüp düşünmediğini merak ettim. Katy’nin nefesi kesildiğinde, kır dükkânından yavaşça engebeli park yerinde zıplayarak çıktık. Açık kitabın üzerine bir damla soda döktüğünü görmek için baktım.

“Merak etme,” güldüm, “biraz soda hiçbir şeye zarar vermez.”

“Öyle değil,” dedi, “sayfaya bak.” Damlanın düştüğü yerde, bir harfin kesin eğrisi görünür hale geldi. Sodamı aldım ve Katy’nin içeceklerle birlikte getirdiği peçeteye biraz döktüm. Sayfaya sürdüm ve gözlerimizin önünde bir mesaj belirdi. Brittany’nin bunu Wendy’ye açıklamayı planladığını fark ettim, muhtemelen tam da bu şekilde, mezuniyetten sonraki gün.

Mesaj netleştikçe, Brittany’ye olan tüm sempatimi kaybettim ve hayalini kurduğu kitapta ona her şeyi yapacağıma yemin ettim. Aklıma başka bir şey gelse onu daha çok zorlardım ama merhamet olmazdı. LET HER GO kelimelerinin altında yeni bir mesaj belirdi…

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

1466 total views, 1 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.