Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

KOCAMIN ŞOFÖRÜ BENİM GİBİ SÜSLÜ BİR KADINI SİKMEYE BAYILDI

| Genel | 23 Mart 2017

Ben Sevda, azgınlığı sonuna kadar yaşayıp boşalmaya hazır mısın?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

c

27 yaşında bulunduğum sırada çok yüksek olmayan bir maaşla muhasebecilik yapıyordum. Çalıştığım şirketin iyi müşterilerinden birisi olan Kenan bey ise yaklaşık 55-60 yaşlarında bir adamdı. Beni yemeğe davet ettiğinde kabul ettim. Biraz yaşlı ve bu durumuna rağmen cinsel konularda tecrübesiz bir adam olmasına rağmen de onunla yattım, gerçek seks hikâyeleri arasındaki fantezilerin gerçek olabileceğini ona gösterdim. . Çünkü maddi durumu çok iyiydi ve bana istediğim hayatı verecek kapasitede bir adamdı. Şoförüyle de o akşam beni evime bıraktığı sırada tanıştım.

Yaklaşık 1 ay boyunca her gün görüştüğüm Kenan beyin bu süre sonunda evlenme teklif etmesi ise sürpriz olmuştu. Bu kadar kısa sürede benim yataktaki hünerlerimden fazlasıyla etkilenmişti. Kabul ettim ve çok kısa bir süre sonra nikâhımızı kıydık. Böylece onunla yaşanmış sex hikâyeleri paylaşmaya kanuni olarak devam etmiş oldum. Ama beni becerirken neredeyse kalp krizi geçirecek kadar heyecanlanan kocam sadece maddi yönlerden beni tatmin ediyordu, yatakta beni götümden becerdiği geceler bile kitap okuduğum zamanlar kadar heyecanlı olmuyordu.

Bu durum üzerine aldatma hikâyeleri arasında anlatılan seks maceralarını yaşamayı düşünmeye başladım. Ama maddi konularda beni çok rahat ettiren kocamla aramızın bozulmasını istemiyordum. Bu nedenle yabancı olmayan, istediğimde ulaşabileceğim ve kocamın şüphelenmeyeceği bir erkek bulmalıydım. Piyangonun talihlisi neredeyse 10 yıldır kocamın yanında çalışan 30’lu yaşlardaki şoförü oldu. Pek yakışıklı bir adam değildi ama eşyalarımı taşırken sertleştiğini gördüğüm ve beni istediğini anladığım sikinin istediğim kadar büyük olması onu iyi bir aday yapıyordu.

Sonuçta kocamın iş seyahatinde olduğu bir hafta sonunda şoförü yatak odama aldım. Başta biraz çekindi ama yarağını dışarı çıkartıp elime ve ağzıma aldığımda direnci kırıldı. O da pek tecrübeli değildi ama 69 pozisyonuna gelmemizi sağladım ve yapması gerekenleri anlattım. Beni yalarken ben de onun sikine muhtemelen şimdiye kadar hiçbir kadının yapmadığı şeyleri yapıyordum. O kadar heyecanlandı ki fazla direnemedi ve ağzıma boşaldı. Özür dilemeye çalışırken döllerini yuttum, tadına bayıldığımı söyledim ve aletiyle ilgilenmeye devam ettim. Bu nedenle tekrar kendine gelmesi ve sertleşen siklimi amıma yerleştirerek beni becermeye başlaması pek zor olmadı. Üzerimde büyük bir heyecanla gidip gelen şoförle yaşadığım seks maceram da çok tatmin edici değildi ama şimdilik idare ediyor. Haftada birkaç kez yatağıma aldığım kocamın şoförü partnerini nasıl tatmin edeceğini de öğrenmeye başladı.

Ben Gizem, boğalar gibi azdıra azdıra boşaltmamı ister misin?
Telefon Numaram: 0044 560 18 39

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.